Találatok száma: 419

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
  1. Röplabda NB I. Liga: nem volt ellenszerük a debrecenieknek a gödöllői hatossal szemben
    2022-12-17 19:08:56
    Sorrendben harmadszor nyert Szalay Attila együttese a bajnokságban, amivel a tabella középmezőnyébe navigálta magát
  2. Mi az esélye annak, hogy a gödöllői focicsapat megnyeri a bajnokságot?
    2022-12-07 14:00:43
    Városunk tizenegye bajnoki címvédőként vágott neki a Pest megyei I. osztály 2022/2023-as szezonjának, és dobogós pozícióban telel
  3. A gödöllői magasugró, Guth Mátyás lett az év legjobb juniorkorú férfiatlétája
    2022-11-27 10:41:45
    Lőrincz Milán tanítványa a korosztályos világbajnokságon 5. lett, júniusban pedig 219 centiméterre javította az egyesületi rekordot
  4. Röplabda NB I. Liga: két szettben közel volt a listavezetőhöz a gödöllői hatos
    2022-11-19 20:27:21
    Sorrendben harmadik vereségét szenvedte el a bajnokságban Szalay Attila együttese, amely a 9. helyen áll a tabellán
  5. Tájékozódási futás: gödöllői éremhalmozás az országos bajnokságon
    2022-11-11 17:43:27
    A városunkban működő Kirchhofer SE fiatal versenyzői minden eddiginél sikeresebben szerepeltek a rangos hazai megmérettetésen
  6. Sikeres őszi versenyeket tudhatnak maguk mögött a fiatal gödöllői tájékozódási futók
    2022-10-27 18:09:48
    Az értékes helyezések mellett, két számban a dobogóra is felállhattak a Kirchhofer SE tehetségei az országos bajnokságokon
  7. Atlétika: gödöllői bajnoki címek serdülő és újonc korosztályban
    2022-10-10 11:47:03
    Székesfehérváron az ügyességi csapatbajnokságon, Debrecenben pedig a többpróbázók egyéni küzdelmeiben születtek MATE-GEAC-os sikerek
  8. Sportlövészet: nem jutottak dobogó-közelbe a gödöllői lányok az Európa-bajnokságon
    2022-09-17 16:01:21
    Mészáros Eszter és Lovász Dorina révén képviseltette magát a MATE-GEAC az 50 méteres számok lengyelországi kontinensviadalán
  9. Alig egy év alatt beírta magát város sporttörténetébe a gödöllői női vízilabda
    2022-09-09 18:23:01
    A világ- és Európa-bajnok Ancic-Valkai Ágnes által vezetett szakosztály tehetségei négy csapattal vesznek részt az országos bajnokságon
  10. Labdarúgás: nem várt bajnokverés a gödöllői sportcentrumban
    2022-08-21 19:09:03
    A Pest megyei elitbajnokságba feljutott VS Dunakeszi gárdája hatékonyabb helyzetkihasználásának köszönhetően három ponthoz jutott
  11. Atlétika: idénycsúcsot repesztett váltó tagja volt Nádházy Evelin a müncheni Európa-bajnokságon
    2022-08-19 12:43:38
    A MATE-Gödöllői EAC másik két versenyzője, Simon Virág és Kriszt Sarolta tartalékként álltak rendelkezésre a kontinensviadalon
  12. Atlétika U20-as világbajnokság: értékes helyezésekkel rukkoltak elő a gödöllői legények
    2022-08-06 02:13:38
    Guth Mátyás 5. lett magasugrásban, Bánovics József 11. rúdugrásban, míg Soos Levente 34. 400 méteres gátfutásban
  13. Atlétika: három gödöllői sprinterlány utazhat a müncheni Európa-bajnokságra
    2022-08-04 14:20:26
    Nádházy Evelin és Simon Virág mellett, a rendkívül fiatal, 15 és fél éves Kriszt Sarolta is készülhet a 4x400 méteres váltószámra
  14. Sportlövészet: 50 méteres számokban jeleskedtek a gödöllői puskások az országos bajnokságon
    2022-08-01 10:49:31
    Mészáros Eszter volt a MATE-GEAC legeredményesebb versenyzője, aki mindhárom színű éremből gyűjtött, összesen ötöt
  15. Vívás: a 25. helyig menetelt Gémesi Csanád az egyiptomi világbajnokságon
    2022-07-18 14:53:37
    A MATE-Gödöllői EAC kardozóját a grúz Sandro Bazadze állította meg a legjobb 32 között. Folytatás a csapatversenyen
  16. Tájfutó masters világbajnokság: gödöllői indulók értékes helyezései
    2022-07-16 16:29:00
    A sprinttávon érték el a legjobb eredményeket a városunkhoz kötődő versenyzők: Kármán Katalin és Dékány Andrea egyaránt 8. helyen végeztek
  17. Véget nem érő labdamenetet nyert Gödöllő díszpolgára
    2022-07-15 10:17:45
    Tóth Krisztina elképesztő körülmények között szerzett pontot tíz évvel ezelőtt a dortmundi világbajnokság csapatversenyében
  18. Atlétika U23-as és junior ob: érmekkel hangoltak a világbajnokságon induló gödöllőiek
    2022-07-11 09:55:20
    A MATE-GEAC versenyzői a két korcsoportban összesen 13 medáliát szereztek a Miskolcon lezajlott kétnapos versenyen
  19. Atlétika: Kriszt Sarolta ezüstérmes lett hétpróbában az ifjúsági Európa-bajnokságon!
    2022-07-05 18:10:08
    Sulyán Alexa egyetlen századmásodperccel maradt le a döntőről 200 méteren, így a 9. helyen zárta a kontinensviadalt
  20. A kétszeres aranyérmes Nádházy Evelin vitte a prímet a gödöllői klubban
    2022-06-27 08:32:24
    Hat versenyszámban ért el érmes helyezést a MATE-GEAC számos fiatalt felvonultató különítménye az Atlétikai Magyar Bajnokságon
  21. Vívó Európa-bajnokság: csapatban szerzett arannyal térhet haza Antalya-ból Gémesi Csanád!
    2022-06-20 18:48:22
    A MATE-Gödöllői EAC kardozója húzóembere volt a válogatottnak a negyed- és az elődöntőben, majd a fináléban is
  22. Atlétika: a Honvéd Kupán sem maradtak érem nélkül a gödöllőiek
    2022-06-19 10:23:55
    Guth Mátyás 219 centiméteres egyéni csúcsával teljesítette az U20-as világbajnokságra történő kijutás szintjét, utazhat Caliba
  23. Vívó Európa-bajnokság: Gémesi Csanád a kontinens 8. legjobb kardozója
    2022-06-17 17:22:15
    A MATE-Gödöllői EAC pengeforgatója a negyeddöntőben négy tussal maradt alul francia riválisával szemben
  24. Atlétika csapatbajnoki elődöntő: keleti másodikként jutottak a fináléba a gödöllői atléták
    2022-05-16 09:57:10
    Nádházy Evelin lett a MATE-GEAC pontkirálynője, Pápai Márton pedig a királya. Kriszt Sarolta 15 és fél évesen nyerte a 200 métert
  25. Atlétika: öt gödöllői arany- és két bronzérem a váltófutó országos bajnokságon
    2022-05-08 10:46:02
    Május első szombatján a Kecskeméti Atlétikai Centrumban randevúztak a különböző korosztályok legjobb stafétái
  26. Labdarúgás: gólt sem kapva nyert Budakalászon a gödöllői legénység
    2022-04-30 18:34:20
    Városunk tizenegye megszerezte 20. győzelmét a most zajló bajnokságban, és továbbra is harcban van az aranyéremért
  27. Sakk csapatbajnokság: hatodik helyen zártak a gödöllői sakkbarátok az NB II. Erkel-csoportjában
    2022-04-11 10:02:45
    A záró fordulóban a bajnok ellen ültek asztalhoz városunk szellemi sportolói. A második számú egység győzelemmel búcsúzott a bajnoki idénytől
  28. Sakk csapatbajnokság: három ponttal verték a váciakat a gödöllőiek
    2022-03-21 10:23:37
    A GSBE sikerében jelentős szerepet játszottak a fiatalok. A második számú egységnek nem termett babér
  29. Mezeifutók lepik el a gödöllői kastély parkját
    2022-03-16 17:41:01
    Március 19-én, szombaton településünk ékessége ad otthont a 114. országos bajnokságnak. A rendezvény környékén zsúfoltság várható
  30. Kilenc érmet nyertek a gödöllőiek az ITF Taekwon-do magyar bajnokságon
    2022-03-06 16:08:29
    Kókai Zsolt tanítványai egy arany-, három ezüst- és öt bronzszínű medált nyertek a makói megmérettetésen