Találatok száma: 421

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
  1. Mezeifutók lepik el a gödöllői kastély parkját
    2022-03-16 17:41:01
    Március 19-én, szombaton településünk ékessége ad otthont a 114. országos bajnokságnak. A rendezvény környékén zsúfoltság várható
  2. Kilenc érmet nyertek a gödöllőiek az ITF Taekwon-do magyar bajnokságon
    2022-03-06 16:08:29
    Kókai Zsolt tanítványai egy arany-, három ezüst- és öt bronzszínű medált nyertek a makói megmérettetésen
  3. Atlétika téli dobóbajnokság: gödöllői arany- és ezüstérem gerelyhajításban
    2022-03-06 10:59:57
    Szabó Levente és Eszenyi Napsugár egyaránt egyéni csúccsal állhattak fel a dobogóra szombathelyi országos megmérettetésen
  4. Két gödöllői sportlövő utazhat a norvégiai Európa-bajnokságra
    2022-02-18 09:56:15
    A felnőtt légpuskás hölgyek mezőnyében Mészáros Eszter, a junior fiúknál Klenczner Márton adhat számot tudásáról
  5. Atlétika: 12 éremig jutottak a gödöllői ifik és juniorok a fedettpályás országos bajnokságon
    2022-02-14 10:27:38
    Kriszt Sarolta lett a kétnapos viadal legeredményesebb versenyzője, három számban is bajnoki címet szerzett
  6. Sakk csapatbajnokság: hazai környezetben maradtak alul a gödöllőiek
    2022-02-13 17:42:16
    A GSBE NB II-es együttesében egyedül a hatodik táblán jeleskedő Maráczi Ernő volt képes mattot adni riválisának
  7. Atlétika: öt érmet nyertek fedél alatt a gödöllői serdülők
    2022-02-07 16:25:57
    A MATE-GEAC korosztályos versenyzői remekül helytálltak az országos bajnokságon. A nyílt versenyen Bánovics József és Pápai Márton is egyéni csúcsot ért el
  8. Sakk csapatbajnokság: hatpontos gödöllői fiaskó Dunaharasztiban
    2022-01-31 16:20:38
    A GSBE egységében ezúttal a magasabban jegyzett táblások teljesítettek jobba. A formáció vereségével visszacsúszott a 4. helyre
  9. Atlétika: Kriszt Saci két számban is Eb-szintet teljesített Nyíregyházán
    2022-01-24 11:52:37
    A MATE-Gödöllői EAC atlétái több számban is remekeltek a nyílt fedett pályás viadalon, többen új egyéni csúcsot értek el
  10. Sakk csapatbajnokság: vereséggel köszöntek el az óévtől az NB II-ben játszó gödöllőiek
    2021-12-20 10:15:23
    A GSBE egységében a fiatalok szépen teljesítettek, ám ez önmagában nem volt elég, hogy meggátolják a fótiak diadalát
  11. Hatodik lett a Pápai Mártont is soraiban tudó vegyesváltó a mezeifutó Európa-bajnokságon
    2021-12-12 13:54:11
    A MATE-Gödöllői EAC atlétája a staféta második tagjaként teljesítette az 1500 méteres távot a dublini terepen
  12. Gödöllői bronzérem az ITF Taekwon-do Európa-bajnokságról
    2021-12-03 17:45:45
    Lovász Hanna női csapat erőtörés kategóriában állhatott fel a dobogó harmadik fokára a spanyolországi kontinensviadalon
  13. A gödöllői Pápai Marci utazhat a mezeifutó Európa-bajnokságra
    2021-11-28 11:26:28
    A november 27-én, Szombathelyen lezajlott válogatóra hárman kaptak meghívást, közülük a MATE-GEAC atlétája volt a leggyorsabb
  14. Labdarúgás: a Budakalászt is áldozat-szerepbe kényszerítette a gödöllői csapat
    2021-10-24 15:42:55
    Egymás után ötödször sem vesztett pontot a megyei elitbajnokságban Győri Zoltán együttese, amely őrzi éllovas-pozícióját a tabellán
  15. Atlétika: Kriszt Saci „országos csúcsa” és hat gödöllői érem a korosztályos ügyességi- és gátfutó-, valamint gyalogló csapatbajnokságon
    2021-10-04 11:10:00
    Az ifjúsági és a serdülő korosztály legjobbjai Székesfehérváron, illetve Budapesten vetélkedtek
  16. Atlétika: Kriszt Saroltánál három az arany igazság
    2021-09-20 10:45:14
    A Gödöllői EAC tehetsége minden számban nyert, ahol elindult az U16-os országos bajnokságon. Rajta kívül három csapattársa szerzett még érmet
  17. Atlétika: három érmet nyertek a gödöllőiek az országos ifibajnokságon
    2021-08-09 10:15:44
    Sulyán Alexa duplázott, 100 és 200 méteren egyaránt második lett. Lesták Ármin 200 méter akadályon nyert bronzot
  18. Hegyre fel is remekeltek a gödöllői atléták
    2021-08-02 08:33:12
    A GEAC versenyzői közül egyéniben Pápai Márton szerepelt a legjobban, második lett az országos bajnokságon
  19. Strandröplabda: borította a papírformát a Bútor, Kristóf gödöllői tinikettős Csepelen
    2021-07-18 12:06:21
    Óriási meglepetésre éremért játszhatott a tehetséges páros az országos bajnoki döntő előtti utolsó mesterfordulóban
  20. Strandröplabda U20-as Eb: spanyol kettősön akadtak fenn Vecsey Fanniék a nyolcaddöntőben
    2021-07-10 17:54:22
    A gödöllői játékos Vasvári Zsófi párjaként lépett homokra a törökországi korosztályos kontinensviadalon
  21. Atlétika: megvédte ötpróba bajnoki címét serdülőknél a gödöllői Kriszt Sarolta!
    2021-07-05 13:01:28
    Az újonc fiúk aranyérmesek lettek a csapatversenyben, a serdülők pedig a harmadik helyen végeztek
  22. Strandröplabda: fél-fél arany- és bronzérem lett a gödöllőieké Gyenesdiáson
    2021-07-04 14:59:40
    Vecsey Fanni ezúttal – készülve az U20-as Európa-bajnokságra – Vasvári Zsófival alkotott egy párost
  23. Atlétikai ob: hat gödöllői éremből négyet Nádházy Evelin nyakába akasztottak
    2021-06-28 08:35:07
    A GEAC sprintere két egyéni- és két váltószám után állhatott fel a dobogóra a debreceni viadalon
  24. Atlétika: remeklő gödöllőiek sűrű hétvégéje
    2021-06-21 10:46:13
    A Csapat Európa-bajnokság mellett, többpróbában és a Honvéd Kupán is termett babér az egyetemi klub versenyzőinek
  25. Strandröplabda: bronzéremig menetelt az új gödöllői páros a tatai Öreg-tó partján
    2021-06-20 12:01:59
    A bajnoki címvédő Vecsey Fanni idén Szabó Dorkával versenyez: 3. hellyel mutatkoztak be az ob első mesterfordulóján
  26. Atlétika: 15 gödöllői érem az U23-as és U20-as országos bajnokságon
    2021-06-14 08:26:30
    Zöldbe borult a dobogó rúdugrásban. Szörényi István minden bizonnyal büszke lenne egykori tanítványaira
  27. Labdarúgás: egy félidő alatt bebiztosította a gödöllői tizenegy az 5. helyét a megyei elitbajnokságban
    2021-05-29 22:14:31
    A 24 találatával gólkirályi cím társtulajdonosa, Koziorowski Richárd, és csapattárasa, Mudroch Mendel dupláztak a Pilis ellen
  28. Három gödöllői arany- és négy ezüstérem a váltófutó országos bajnokságon
    2021-05-09 10:45:54
    Május 8-án a Kecskeméti Atlétikai Centrumban randevúztak a különböző korosztályok legjobb stafétái
  29. Három gödöllői sportlövő utazhat az eszéki Európa-bajnokságra
    2021-04-27 10:04:56
    Május 22-én indul a kontinensviadal, ahol van lehetőség olimpiai kvótát szerezni. Mészáros Eszter mellett Lovász Dorina és Klenczner Marci is célra tarthat
  30. Atlétika: két gödöllői bronzérem a hosszútáv-gyaloglók országos bajnokságán
    2021-04-19 09:54:34
    Gadanecz György négy serdülőkorú tanítványa közül egy lány és egy fiú állhatott fel a dobogóra a békéscsabai versenyen