Labdarúgás: egy félidő alatt bebiztosította a gödöllői tizenegy az 5. helyét a megyei elitbajnokságban

2021-05-29 22:14:31

Viszonylag egyszerű volt a képlet a 2020/2021-es bajnokság záró fordulójának mindkét fél számára utolsó összecsapása előtt: a hazai gárda az 5., míg a vendégek a 11. helyezés megtartásáért, esetleg a 10. pozíció megszerzéséért léptek pályára.

Már az első félidőben kiderült, hogy a remek játékkal előrukkoló hazai gárda akarata érvényesül a találkozón. Mudroch Mendel és a Pest megyei I. osztály gólkirályi címét 24 találattal
holtversenyben kiérdemlő Koziorowski Richárd dupláival Hevesi Tamás társulata eldöntötte a három bajnoki pont sorsát, így a második játékrész gólmentessége már nem befolyásolta a magabiztos és  megérdemelt gödöllői sikert.

Pest megyei I. osztályú bajnokság, 30. forduló:
Gödöllői SK – Pilisi LK-Legenda Sport 4-1
(4-1)
Gödöllői gólszerzők: Mudroch Mendel, Koziorowski Richárd (2-2).
A Gödöllői SK csapata 45 ponttal, 46-33-as gólkülönbséggel a tabella 5. helyén zárta a Pest megyei I. osztályú bajnokság 2020/2021-es idényét.