Találatok száma: 146

Oldalak: 1 2 3 4 5
  1. Labdarúgás: huszáros hajrával szerzett három pontot Nagykátán a gödöllői formáció
    2024-04-20 18:08:59
    Az egész mérkőzés folyamán fölényben játszott Sipeki István alakulata, amely a lefújás előtti percekben szerzett két gólt
  2. Labdarúgás: simán nyert a Bugyi ellen a gödöllői legénység
    2024-04-14 18:30:44
    Városunk tizenegye gyakorlatilag hozta a kötelező győzelmet szerényebb képességű riválisa ellen a nyárias melegben
  3. Labdarúgás, Pest Vármegyei Kupa: irány a döntő, Gödöllő!
    2024-04-10 19:28:53
    Ötgólos szuperrangadót játszott városunk tizenegye a Pest vármegyei I. osztályú bajnokság éllovasával
  4. Labdarúgás: három ponttal távozott Pilisről a gödöllői tizenegy
    2024-04-06 21:10:09
    Sipeki István társulata Reznek büntetőjével és Mertse szólógóljával diadalmaskodott a villanyfényes összecsapáson
  5. Labdarúgás: győzelemmel adózott a gödöllői csapat a klubelnök emlékének
    2024-03-30 17:48:19
    Több mint háromnegyed meccset kellett várni arra, hogy beinduljon a góltermelés a Budakalász elleni feszült hangulatú ütközeten
  6. Labdarúgás: három pontot ért Richter Tamás gólja a Vecsés-Gödöllő rangadón
    2024-03-23 17:33:19
    Városunk csapata mindvégig uralta ugyan a játékot, ám a mindent eldöntő találatra az utolsó percekig kellett várni
  7. Labdarúgás, Pest vármegyei Kupa: elődöntős és Magyar Kupa főtáblás a Gödöllő!
    2024-03-20 18:34:10
    Sipeki István címvédő együttese a sírból hozta vissza a dunavarsányi ütközetet, majd büntetőpárbajban 6-5 arányban nyert
  8. Labdarúgás: négy góllal terhelte meg a veresegyházi kapu(s)t a gödöllői tizenegy
    2024-03-16 17:14:38
    Sipeki István fölényben játszó együttese már az első félidőben bebiztosította a három bajnoki pontot a Szűcs Lajos sportcentrum gyepén
  9. Labdarúgás: hármat lőtt vendégként a Biatorbágynak a gödöllői tizenegy
    2024-03-09 17:32:36
    A házigazdák az első félidőben szépíthettek volna, de Németh Máté kapus bravúrosan hárította a tizenegyest
  10. Labdarúgás: Barabás Ádám mesterhármasával nyert a Gödöllő a Dunakeszi ellen
    2024-03-02 17:18:43
    Az igencsak borongós időben lejátszott találkozón nem fért kétség Sipeki István együttesének magabiztos sikeréhez
  11. Labdarúgás: távolabb lőtte a bajnoki címtől a Dunaharaszti a Gödöllőt
    2024-02-24 16:03:28
    Sipeki István társulata képtelen volt gólt szerezni az éllovas otthonában lejátszott rangadón, miközben hármat kapott
  12. Labdarúgás, Pest vármegyei Kupa: simán jutott a negyeddöntőbe a Gödöllő
    2024-02-17 16:21:57
    Sipeki István együttese fokozatosan került fölénybe a Pest vármegyei harmadosztályú Tápiószele otthonában
  13. Ilyen lett a gödöllői sportcsapatok félévi bajnoki bizonyítványa
    2023-12-31 11:30:11
    Összefoglaltuk a röplabda, a kézilabda, a vízilabda, a sakk, az asztalitenisz és a labdarúgás helyi képviselőinek őszi teljesítményét
  14. Labdarúgás: döntetlennel zárta a bajnoki őszt a gödöllői tizenegy
    2023-11-25 15:47:12
    Hiába vezetett kétszer is Sipeki István társulata, a Pomázon otthonra lelt budakalásziak egyenlíteni tudtak
  15. Labdarúgás: pontot ajándékozott a Dunavarsánynak a gödöllői társulat
    2023-11-18 19:17:23
    Hiába játszott meddő fölényben Sipeki István együttese, egy kihagyott büntető eloszlatta városunk csapatának győzelmi reményét
  16. Labdarúgás: visszafogott kezdés után hengerelt a gödöllői alakulat
    2023-11-11 16:01:58
    Csaknem egy óra kellett ahhoz, hogy feltörje a CSO-KI Sport reteszét Sipeki István együttese az esőben lezajlott mérkőzésen
  17. Labdarúgás: négy góllal vettek elégtételt a vezetéshez jutott örkényieken a gödöllőiek
    2023-11-04 17:38:29
    A bajnoki idény másik újonca már nem fogott ki Sipeki István együttesén, amely magabiztosan szerezte meg a három pontot
  18. Labdarúgás: emberhátrányban nyert Vácon a gödöllői tizenegy
    2023-10-28 16:05:09
    Sipeki István társulata a második félidőben nyújtott teljesítményének köszönhette a Duna-partiak elleni fontos diadalt
  19. Labdarúgás: az újonc vetett véget a gödöllőiek veretlenségi sorozatának
    2023-10-21 16:24:25
    Városunk tizenegye utoljára március 18-án kapott ki bajnoki mérkőzésen, akkor is hazai környezetben…
  20. Labdarúgás: laza „hetessel” küldte padlóra a sereghajtót a gödöllői tizenegy
    2023-10-15 17:16:57
    Egyoldalú meccset játszott Felsőpakonyban a hétközi edzőcserén átesett helyi tizenegy, amely őrzi első helyét a tabellán
  21. Labdarúgás: először bukott pontot hazai pályán ebben a bajnoki idényben a gödöllői tizenegy
    2023-10-08 17:10:51
    Többet birtokolta a labdát és uralta is a játékot Molnár Zoltán együttese a Nagykáta elleni ütközeten, mégsem jött össze a remélt győzelem
  22. Labdarúgás: kinyitotta a gólzsákot Bugyiban a gödöllői legénység
    2023-10-01 17:10:28
    Molnár Zoltán együttese tetszetős, magabiztos játékkal fektette két vállra a házgazdákat, és továbbra is veretlen az idényben
  23. Labdarúgás: második félidei eredményességével a Pilist is mattolta a gödöllői legénység
    2023-09-23 18:50:22
    Molnár Zoltán együttese egy mérkőzéssel kevesebbet játszva is vezeti a Pest vármegyei I. osztály tabelláját
  24. Labdarúgás MOL Magyar Kupa: hosszabbításban búcsúzott a díszes serlegért folyó küzdelemtől a Gödöllő
    2023-09-16 18:02:55
    Molnár Zoltán együttesének tagjai nem vallottak szégyent az NB III-as Dunaföldvár elleni kiélezett mérkőzésen
  25. Labdarúgás: a Vecsés elleni diadalával a tabella élére ugrott a gödöllői tizenegy
    2023-09-09 19:08:32
    Molnár Zoltán társulata magabiztos játékkal őrölte fel a bajnoki címvédő erejét, és megőrizte veretlenségét a pontvadászatban
  26. Labdarúgás: a gödöllői Koziorowski duplájára csak egyszer volt válasza a Veresegyháznak
    2023-09-02 19:18:53
    Molnár Zoltán együttese továbbra is őrzi veretlenségét a 2023/2024-es idényben, a Pest vármegyei I. osztályban és a MOL Magyar kupában egyaránt
  27. Labdarúgás MOL Magyar Kupa: akár „nagy halat” is fogadhat a gödöllői tizenegy a 3. fordulóban
    2023-08-27 18:55:45
    Molnár Zoltán együttese már a legjobb 64 csapat között van, miután magabiztosan nyert a Hidasnémeti otthonában
  28. Labdarúgás: egygólos győzelemmel hangolt a gödöllői legénység a hétvégi kupameccsre
    2023-08-23 20:16:47
    Nem vesztett sokat az, aki nem látta városunk együttesének hétközi, Biatorbágy elleni fellépését a Szűcs Lajos sportcentrumban
  29. Labdarúgás: pontokat hagyott Dunakeszin a gödöllői tizenegy
    2023-08-19 19:23:55
    Hiába támadott többet a találkozó folyamán Molnár Zoltán csapata, az öngóllal megszerzett előnyt a házigazdák a végjátékban eltüntették
  30. Labdarúgás: utolsó labdaérintésből született góllal nyert a Gödöllő a Dunaharaszti ellen
    2023-08-12 19:11:22
    Győzelemmel nyitotta a 2023/2024-es bajnoki idényt városunk tizenegye, amely csúcsrangadón verte egyik legnagyobb riválisát