1. Labdarúgás: szuperrangadót nyert Vecsésen a bajnoki címvédő gödöllői csapat!
    2022-10-29 15:57:20
    A feszültséget és a kiélezett küzdelmet jobban bírta Győri Zoltán együttese, amely megfosztotta veretlenségétől a házigazdákat
  2. Labdarúgás: hátrányát leküzdve diadalmaskodott a Pereg ellen a gödöllői legénység
    2022-10-22 16:36:12
    A jó iramú találkozó a lefújás előtt hét perccel dőlt el Győri Zoltán csapata javára a Szűcs Lajos sportcentrum gyepén
  3. Labdarúgás: hiába vezetett, pont nélkül távozott Nagykátáról a gödöllői tizenegy
    2022-10-16 17:31:29
    Úgy tűnik, nem tett jót a kéthetes meccsszünet városunk tizenegyének, amely másodszor veszített 2-1-re ebben a bajnoki idényben
  4. Labdarúgás: december elejére halasztották a Gödöllő – Dunavarsány bajnoki meccset
    2022-10-04 18:06:01
    Ok: helyi csapat trénere és masszőre a spanyolországi UEFA Regions Cup-ra utazik a Pest megyei válogatottal
  5. Labdarúgás: felőrölte az 50 percen át emberhátrányban játszó veresiek erejét a gödöllői legénység
    2022-09-24 18:18:01
    Az első hazai találatra egy órát kellett várni, viszont megérte, mert Dolhai Gergő lökete parádés volt, és kicsipkézte a jobb felső sarkot
  6. Labdarúgás: két góllal jutott három ponthoz Pilisen a gödöllői legénység
    2022-09-17 18:21:27
    Győri Zoltán társulata teljesítette azt a célt, amiért pályára lépett: a fiúk gond nélkül diadalmaskodtak látogatóként
  7. Labdarúgás Pest Megyei Kupa: hátrányból fordítva jutott a nyolcaddöntőbe Csömörön a gödöllői tizenegy
    2022-09-14 21:16:40
    Csupán néhány percen múlott, hogy Győri Zoltán együttese megússza a kutya vacsorájával egyenértékű büntetőpárbajt
  8. Labdarúgás: ötössel küldte haza az egy félidőn át emberhátrányban játszó Tökölt a Gödöllő
    2022-09-10 19:29:06
    A gólözönt Reznek találata nyitotta meg, majd Barabás Ádám és Koziorowski Richárd dupláztak
  9. Labdarúgás Pest Megyei Kupa: kétgólos gödöllői siker és továbbjutás Kistarcsán
    2022-09-07 18:54:50
    Győri Zoltán több fiatalnak is lehetőséget adott a bizonyításra a megye kettes riválissal szembeni ütközeten
  10. Labdarúgás: cserék góljaival fordított a Gödöllői SK Bugyiban
    2022-09-04 19:04:50
    Városunk bajnoki címvédő csapata három héten belül másodszor múlta felül a Pest megyei I. osztály újoncát
  11. Labdarúgás: gyömrői győzelmével visszatért a helyes útra a gödöllői tizenegy
    2022-08-28 19:13:02
    Győri Zoltán együttese magabiztos diadalt aratott vendégként: Mudroch, Koziorowski és Reznek voltak a gólfelelősök
  12. Labdarúgás: nem várt bajnokverés a gödöllői sportcentrumban
    2022-08-21 19:09:03
    A Pest megyei elitbajnokságba feljutott VS Dunakeszi gárdája hatékonyabb helyzetkihasználásának köszönhetően három ponthoz jutott
  13. Labdarúgás: a bajnoki cím után a Pest megyei Szuperkupát is Gödöllői SK nyerte!
    2022-08-14 19:04:33
    Győri Zoltán együttese már tápiószentmártoni döntő első negyedében padlóra küldte riválisát, a Bugyi-OBO SE társulatát
  14. Labdarúgás: ők próbálják meg letaszítani a megye egy trónjáról a gödöllői tizenegyet
    2022-07-20 09:36:46
    Győri Zoltán együttese augusztus harmadik hétvégéjén kezdi meg a küzdelemsorozatot, amire a Szuperkupa-döntővel hangol
  15. Labdarúgás, osztályozó az NB III-ért: a következő idényt is a megye egyben kezdi a gödöllői tizenegy
    2022-06-12 19:06:52
    A harmadosztályú tagságért zajló párharcot a Csornai SE együttese 2-1-es összesítéssel nyerte városunk legénységével szemben
  16. Labdarúgás: 400 ezer forintos büntetéssel is járt a Gödöllő bajnoki címe
    2022-06-12 16:29:36
    Az MLSZ Pest Megyei Igazgatóságának fegyelmi bizottsága a kék-fehéreket ünneplő szurkolók magatartása miatt rótta ki a pénzbírságot
  17. Labdarúgás: Pest megyei kupagyőztes a Gödöllői SK női csapata!
    2022-06-06 16:51:45
    Nagy Imre tanítványai az Ócsa ellen mérkőztek meg Cegléden a trófeáért, és – történetük során először – magabiztosan hódították el a serleget
  18. Labdarúgás: hazai pályán botlott, így távolabb került az NB III-tól a gödöllői tizenegy
    2022-06-05 19:42:21
    A vendég csornaiak a 7. percben szerzett góljukkal nyertek Győri Zoltán körülményesen futballozó együttese ellen a Szűcs Lajos Sportcentrumban
  19. Labdarúgás: Csornán át vezet a Gödöllő útja az NB III-ba
    2022-05-31 13:08:13
    Az osztályozó párharcának első mérkőzését városunkban rendezik meg, a visszavágót pedig a Győr-Moson-Sopron megyei bajnok otthonában
  20. Labdarúgás: Pest megye bajnoka címmel büszkélkedhet a Gödöllői SK!
    2022-05-28 19:15:32
    Győri Zoltán csapata pazar bajnoki szezont tudhat a háta mögött, az utolsó fordulóban a nagy rivális otthonába is nyertek a fiúk
  21. Labdarúgás: mire gondolhatott a gödöllői tréner a Dunaharaszti elleni csúcsrangadó előtt?
    2022-05-24 14:23:54
    Városunk tizenegye a Pest megyei I. osztályú pontvadászat bajnoki címéért lép pályára május utolsó szombatján. A döntetlen már aranyat ér!
  22. Labdarúgás: A CSO-KI elleni győzelmével egy pontra került a bajnoki címtől a gödöllői csapat
    2022-05-21 19:32:20
    Győri Zoltán együttesének már a döntetlen is elegendő lenne az üdvösséghez a május 28-i sorsdöntő összecsapáson
  23. Labdarúgás: nyolc perc alatt lerendezte a regionális „el clasico” kimenetelét a gödöllői tizenegy
    2022-05-14 18:59:34
    A Veresegyház sem tudta megállítani Győri Zoltán bajnoki címre törő együttesét a szomszédvárak rangadóján
  24. Labdarúgás: Barabás Ádám mesterhármasával kiütötte a Nagykátát a Gödöllő
    2022-05-07 18:33:00
    Győri Zoltán csapata továbbra is ádáz harcot vív a bajnoki címért, a fiúk egyelőre lehengerlően teljesítenek. Videó!
  25. Labdarúgás: ha minden összejön, augusztustól NB III-as meccseket játszik a Gödöllői SK csapata
    2022-05-06 17:39:12
    Rózsavölgyi Sándor érdeklődésünkre megerősítette, vállalják a magasabb bajnoki osztályban való indulást. Marad a játékoskeret és szakmai stáb is
  26. Labdarúgás: gólt sem kapva nyert Budakalászon a gödöllői legénység
    2022-04-30 18:34:20
    Városunk tizenegye megszerezte 20. győzelmét a most zajló bajnokságban, és továbbra is harcban van az aranyéremért
  27. Labdarúgás: Tóth-Ilkó és Koziorowski duplájával fölényes lett a gödöllői siker
    2022-04-23 18:57:03
    Győri Zoltán társulata újra hátrányból fordított, és öt góllal terhelte meg a Gyömrőt a Táncsics Mihály úti Szűcs Lajos Sportcentrumban
  28. Labdarúgás: Taksonyból is elhozta a három bajnoki pontot a gödöllői legénység
    2022-04-16 18:29:42
    Győri Zoltán együttese már a meccs elején meggyőző fölénybe kerülhetett volna, de erre közel egy órát kellett várni
  29. Labdarúgás Pest megyei Kupa: nem elődöntős a gödöllői tizenegy
    2022-04-13 19:24:56
    Győri Zoltán együttese a Pest megyei II. osztályú Pécel otthonában 2-2 arányú döntetlent ért el, amivel búcsút intett a serlegnek
  30. Labdarúgás: ötössel küldte haza a Gödöllő az újonc Pereget
    2022-04-09 18:42:56
    Városunk tizenegye ezúttal is hátrányból fordította a maga javára az eredményt, és továbbra is harcban van a bajnoki címért