Találatok száma: 148

Oldalak: 1 2 3 4 5
  1. Labdarúgás: pontokat hagyott Dunakeszin a gödöllői tizenegy
    2023-08-19 19:23:55
    Hiába támadott többet a találkozó folyamán Molnár Zoltán csapata, az öngóllal megszerzett előnyt a házigazdák a végjátékban eltüntették
  2. Labdarúgás: utolsó labdaérintésből született góllal nyert a Gödöllő a Dunaharaszti ellen
    2023-08-12 19:11:22
    Győzelemmel nyitotta a 2023/2024-es bajnoki idényt városunk tizenegye, amely csúcsrangadón verte egyik legnagyobb riválisát
  3. Labdarúgás MOL Magyar Kupa: Jászfényszarun lépett tovább a gödöllői tizenegy
    2023-08-05 18:50:56
    Molnár Zoltán együttese már a legjobb 98 csapat között van, és várhatja következő ellenfelét az augusztus végén esedékes fordulóban
  4. Labdarúgás Pest vármegyei Szuperkupa: magánál tartotta a serleget a Gödöllői SK!
    2023-07-30 19:36:41
    Molnár Zoltán együttese már első félidőben eldöntötte a Wild Tamás súlyos sérülésével terhelt meccs sorsát a maglódi stadionban
  5. Labdarúgás: tétmeccsekkel hangol a bajnoki nyitányra a gödöllői tizenegy
    2023-07-20 18:28:26
    Az új tréner, Molnár Zoltán együttese augusztus második hétvégéjén kezdi meg a küzdelemsorozatot, amire kupaderbikkel készül
  6. Kozi, a gól- és hajvágó gödöllői csatár
    2023-06-13 13:04:30
    A GSK játékosa két éven belül kétszer végzett a Pest megyei elitbajnokságban legtöbb találatot szerzők listájának élén
  7. Labdarúgás: nem tudott előrébb lépni, bronzérmes lett a gödöllői tizenegy
    2023-05-27 19:32:00
    Győzelemmel búcsúzott a 2022/2023-as bajnoki idénytől Győri Zoltán együttese, amely Koziorowski Richárd jóvoltából vármegyei (társ)gólkirállyal büszkélkedhet
  8. Labdarúgás: egy éven belül megyei bajnok és kupagyőztes is lett a Gödöllői SK!
    2023-05-21 18:52:56
    Győri Zoltán együttese már első húsz percben eldöntötte a díszes serleg sorsát a ceglédi aréna nyári melegében, majd megduplázta előnyét
  9. Labdarúgás: fölényes gödöllői siker a hétközi bajnokin
    2023-05-17 19:50:50
    A kupadöntő előtt négy nappal a finálébeli rivális otthonában, Felsőpakonyban diadalmaskodott Győri Zoltán legénysége
  10. Labdarúgás: feszült meccsen gyűjtötte be a három bajnoki pontot a gödöllői tizenegy
    2023-05-13 19:21:20
    A vártnál nehezebben tudta megtörni a Budakalászt Győri Zoltán társulata, amely Koziorowski Richárd duplájával diadalmaskodott
  11. Labdarúgás: rendes játékidőn túli góllal vesztett pontokat a gödöllői tizenegy Dunaharasztiban
    2023-05-06 18:43:51
    Nagyon kevés hiányzott ahhoz, hogy Győri Zoltán együttese újabb rangadót nyerjen. Mentőt kellett hívni Bartucz Martin sérülése miatt
  12. Labdarúgás: bajnoki bajnokjelölt-verés a gödöllői sportcentrumban
    2023-04-29 18:47:19
    Győri Zoltán legénysége csattanós választ adott mindazoknak, akik az utóbbi időben kifogásolták a GSK teljesítményét
  13. Labdarúgás: tükörsima gödöllői diadal a Nagykáta ellen
    2023-04-15 18:21:23
    Szűk egyórányi játékot követően Győri Zoltán együttese már öt góllal vezetett riválisa ellen a Szűcs Lajos sportcentrum gyepén
  14. Labdarúgás Pest Vármegyei Kupa: a Dunaharaszti kiütésével döntős a Gödöllő!
    2023-04-12 18:41:34
    Győri Zoltán együttese parádés és eredményes játékkal kétséget sem hagyott afelől, hogy sikerrel vegye az elődöntő ütközetét
  15. Labdarúgás: kétgólos előnyt dobott el magától a gödöllői tizenegy Dunavarsányban
    2023-04-08 18:33:02
    A rendes játékidő letelte előtt három perccel még 2-0 volt az eredmény a Győri-csapat javára, mégis pontokat vesztett a GSK gárdája
  16. Labdarúgás: ponttal távozott Gödöllőről a sereghajtó Vác
    2023-04-01 18:00:29
    Sokáig úgy volt, hogy Győri Zoltán együttese képtelen lesz egyenlíteni a tabella utolsó helyén tanyázó Duna-partiak ellen. De, jött Barabás Ádám…
  17. Labdarúgás Pest Vármegyei Kupa: Mertse Ábel mesterhármasával elődöntős a gödöllői legénység
    2023-03-29 18:51:33
    Szentendrei győzelmével Győri Zoltán csapata bebiztosította indulását a Magyar Kupa 2023/2024-es idényének országos főtábláján
  18. Labdarúgás: Veresegyházon talált vissza a győzelmi útra a gödöllői tizenegy
    2023-03-25 17:56:44
    Győri Zoltán csapatából Barabás Ádám duplázott, a házigazdák gólját az ősszel még a GSK színeiben futballozó Mudroch Mendel szerezte
  19. Labdarúgás: vendéglátóként elszenvedett vereségével tovább rontotta címvédési esélyét a gödöllői társulat
    2023-03-18 17:33:23
    A helyi tizenegy a Pilis ellen lépett pályára a Táncsics Mihály úton, és számos helyzete ellenére, egygólos fiaskóval kellett szembesülnie
  20. Labdarúgás: a játékvezetőnek is megköszönheti a Tököl a Gödöllő elleni ikszet
    2023-03-11 17:22:40
    Városunk csapata olyan mérkőzésen vesztett fontos pontokat, amin az ellenfél csak büntetőkből volt képes betalálni
  21. Labdarúgás: olyat tett a gödöllői tizenegy, amit ebben a bajnoki idényben még nem
    2023-03-04 17:31:15
    Reznek Donát kiállítása miatt egy félidőt emberhátrányban kellett letudnia Győri Zoltán együttesének az alattomosan játszó Bugyi ellen
  22. Labdarúgás: félidő-végi találatokkal nyert a gödöllői legénység
    2023-02-25 16:20:04
    Városunk csapata végig uralta a játékot a lelkes gyömrőiek ellen az első hazai, tavaszi, vármegyebajnoki összecsapáson
  23. Labdarúgás: elégtételt vett Dunakeszin a gödöllői tizenegy
    2023-02-18 15:30:17
    Győri Zoltán együttese magabiztosan zsebelte be a három bajnoki pontot. A peregiek kizárása miatt egy győzelmet elveszített a helyi gárda
  24. Labdarúgás Pest Vármegyei Kupa: simán jutott a negyeddöntőbe a gödöllői legénység
    2023-02-11 16:20:21
    Győri Zoltán csapatának tagjai közül Pomázon duplázni tudott a friss szerzemény, Mertse Ábel és megszerezte első tétmeccses találatát Gólya Ádám
  25. Labdarúgás: a Vácot verve vett búcsút az őszi szezontól a gödöllői tizenegy
    2022-12-10 15:31:39
    Győri Zoltán együttese magabiztos győzelmet aratott a Duna-parti városban, és a 2. helyről várja a tavaszi folytatást
  26. Labdarúgás: hazai vereségével lemondhat az ősz bajnoka címről a gödöllői tizenegy
    2022-12-03 15:34:59
    A sikerért hatékonyabban küzdött Dunavarsány meglepetés-győzelmet aratott Győri Zoltán esetenként fásult csapata ellen
  27. Labdarúgás: gólfesztivált rendezett a gödöllői legénység Biatorbágyon
    2022-11-26 15:06:57
    Győri Zoltán csapatának tagjai már az első félidőben eldöntötték a három bajnoki pont sorsát. Koziorowski duplázni tudott
  28. Labdarúgás: gólélmény nélküli gödöllői blamázs…
    2022-11-19 15:29:08
    A bajnoki címvédő hazai pályán fogadta a sereghajtó Felsőpakony KSE csapatát, és arcpirító vereséget szenvedett
  29. Labdarúgás: huszáros hajrával ütötte ki a Budakalászt a gödöllői tizenegy
    2022-11-12 15:34:39
    Több mint 80 perig képtelenek voltak gólt szerezni a riválisok, ám ezt követően városunk focistái alaposan belelendültek
  30. Labdarúgás: emberhátrányban játszva győzte le a gödöllői legénység a nagy riválist
    2022-11-05 15:49:15
    A Dunaharaszti szerzett vezetést a forduló rangadóján, ám Koziorowski, majd Barabás találataival fordított a hazai gárda