Találatok száma: 420

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
  1. Jól szerepeltek a válogatón az Európa-bajnokságra készülő gödöllői sportlövők
    2019-12-23 10:35:15
    A 10 méteres légpuska versenyszámban Klenczner Márton 2. lett, Mészáros Eszter a 4., Lovász Dorina pedig a 6. helyen végzett
  2. Érem nélkül zárták a vívók országos bajnokságát a gödöllőiek
    2019-12-22 16:38:33
    Ötödik helyével a férfi kardcsapat került a legközelebb a dobogós pozícióhoz, míg lányok triumvirátusa hatodik lett
  3. A hatos szám bűvöletében remiztek a gödöllői sakkozók
    2019-12-16 08:11:43
    A Pest megyei I/A. osztályú bajnokságban szereplő második számú GSBE-egység szoros meccsen maradt alul
  4. Atlétika: kitettek magukért a gödöllői újoncok a többpróba bajnokságon
    2019-09-22 18:35:51
    Fodor Péter aranyérmet nyert, míg a korosztályos GEAC-csapat a második helyen végzett a klubok közötti rangsorban
  5. Egy-két meglepetés elvárható a kaland idényében a fiatal gödöllői röplabda-csapattól
    2019-09-20 08:29:24
    A Magyar Kupába október 5-én, a bajnokságba egy héttel később kapcsolódik be Szabados István együttese
  6. Egyéni csúcsig szállt a gerely Mihajlovic Alex kezéből
    2019-08-19 10:28:22
    Szép eredményekkel büszkélkedhettek a gödöllői atléták a Junior és Ifjúsági Budapest Bajnokságon
  7. Egy híján húsz pont megszerzésével segítették a válogatottat a gödöllői atléták
    2019-08-11 17:08:15
    Két pozíción múlt, hogy nemzeti formációnk két év múlva is az első ligában szerepeljen a csapat Európa-bajnokságon
  8. Kiállták a többróbát a gödöllői atléták
    2019-08-05 08:27:12
    Kiválóan szerepeltek a GEAC versenyzői az augusztus első hétvégéjén megrendezett összetett országos bajnokságon
  9. Parádésan szerepeltek a legifjabb gödöllői atléták
    2019-07-14 17:42:02
    Nyolc éremmel tértek haza a GEAC újonckorú tehetségei a Győrben lezajlott korosztályos országos bajnokságról
  10. Atlétika: Renner Luca a Balaton bajnoka
    2019-07-08 10:26:15
    Magasugrásban nyert az U23-as Európa-bajnokságra készülő lány. Két gödöllői srác kapott helyet az U20-as válogatottban
  11. Atlétika: gödöllői U23-as és juniorbajnoki címek a kánikulában
    2019-06-17 10:05:50
    Az egyetemi klub versenyzői összesen tíz érmet szereztek a mátyásföldi Ikarus-pályán, amiből négy volt a legfényesebb
  12. Fél gödöllői ezüstérem termett a csepeli homokon
    2019-06-02 12:08:32
    A Czene Adrienn, Hackl Szilvia páros elvérzett a döntőben az országos bajnokság nyitófordulójában
  13. Két pont hiányzott, hogy győztesként jussanak a csapatbajnoki döntőbe a gödöllői atléták
    2019-05-13 08:37:59
    Az első nap után még a vezetett a GEAC-Ikarus fúziós formáció a Miskolcon lezajlott megmérettetésen
  14. Peches vereséggel zárták az NB II-es bajnokságot a gödöllői sakkozók
    2019-04-29 07:50:15
    Tartalékosan utazott Andornaktályára a GSBE I., miközben a második számú formáció ötpontos fiaskót élt meg Biatorbágyon
  15. Kézilabda: a gödöllői serdülők aranyérme tompíthatja a felnőttek fiaskóját
    2019-04-07 16:56:33
    Mácsár Gyula fiataljai két fordulóval a bajnokság vége előtt ünnepelhetnek. Jobb volt a Pilisvörösvár a Hajós iskola csarnokában
  16. Árnyékot vetettek a fényviszonyok a szervezésre
    2019-04-01 10:30:17
    Az utolsó pillanatban Gödöllőről Budapestre kellett költöztetni az asztaliteniszezők országos ifjúsági bajnokságát
  17. Értékes gödöllői helyezések a kecskeméti terepen
    2019-03-25 10:03:24
    A GEAC 18 atlétája vett részt a 111. alkalommal megrendezett mezei futó országos bajnokságon
  18. Tartalékosan maradtak alul a gödöllői sakkozók
    2019-03-11 07:35:07
    Két FIDE-mestere nélkül ült asztalhoz az NB II-es csapat az MTK II. ellen. Döntetlen lett a szomszédvárak csatája a megyei bajnokságban
  19. A gödöllői röplabda szomorú szombatja…
    2019-03-02 19:31:31
    Hazai pályán bukott el Grózer György csapata a DVTK ellen, így csak az alsóházban folytathatja a bajnokságot
  20. Futamhatodikként ért célba Nádházy Evelin
    2019-03-01 16:39:14
    A Gödöllői EAC sprintere 54 másodpercen belüli futással rukkolt elő élete első fedettpályás Európa-bajnokságán
  21. Nyolc medáliát gyűjtöttek a GEAC junior- és ifi atlétái
    2019-02-24 18:04:04
    Az aranyérmek Mihály Ádám rúdugró és a 4x200-as fiúváltó nevéhez fűződtek a fedettpályás országos bajnokságon
  22. Téli dobóbajnokság: az ifik közt taroltak a gödöllői gerelyesek
    2019-02-23 17:59:11
    Szombathely adott otthont az ifjúsági és junior korosztály számára kiírt országos megmérettetésnek
  23. Nádházy Evelin: irány a glasgow-i Európa-bajnokság!
    2019-02-10 08:24:41
    A Gödöllői EAC 400-as sprintre Linzben futotta meg a fedettpályás kontinensviadal kiküldetési szintidejét
  24. Gödöllői atléta-sikerek Budapesten és Bécsben
    2019-02-04 10:30:32
    A serdülők fedettpályás országos bajnokságán két bronzérem jutott a GEAC-nak. Nádházy Evelin az osztrák fővárosban nyert
  25. Három gödöllői érmes a thai boksz bajnokságon
    2018-12-17 17:17:02
    December harmadik szombatján rendezték meg a harcosok viadalát a fővárosban. Akadt dolguk a mentőknek is
  26. Hatpróba-ezüstérmes lett Soos Levente
    2018-09-23 17:08:42
    Valamennyi gödöllői induló egyéni legjobb eredményét érte el a székesfehérvári országos bajnokságon
  27. Két gödöllői váltó vitte aranyéremig a stafétabotot
    2018-09-16 10:45:11
    A Szekszárdi Atlétikai Centrumban rendezték meg a legjobbak országos bajnokságát. A GEAC-nak mindhárom színű medálból jutott
  28. Egy híján huszadszor rendezik meg az Ádám László röplabda-emléktornát Gödöllőn
    2018-09-12 11:05:42
    Négy, a bajnokságban is rivális formációval csapnak össze a lányok a felkészülést szolgáló megmérettetésen
  29. Atlétika: gödöllői érmek Mátyásföldről
    2018-08-19 17:09:19
    Főként dobó- és futószámokban jeleskedtek a GEAC fiataljai a Budapest nyílt ifjúsági és junior bajnokságon
  30. Gödöllői focirajongók, figyelem!
    2018-08-18 10:46:33
    A DIGI Sport csatornáin lesznek láthatók a Cristiano Ronaldoval is fémjelzett olasz első osztályú labdarúgó-bajnokság meccsei