Találatok száma: 1047

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
  1. Újabb bukás, távolodik a bajnoki döntő
    2014-03-09 18:43:39
    Nem kaptak esélyt a pályaelőny visszahódítására a gödöllői röplabdások Békéscsabán. Egyre nagyobb a baj…
  2. Kapusuk mellényúlását is korrigálták a gödöllői focisták
    2014-03-08 16:57:01
    A második félidő derekán döntötte el a három bajnoki pont sorsát városunk csapata a Csomád ellen
  3. Kiélezett csatában bukták el pályaelőnyüket a gödöllői röplabdások
    2014-03-07 20:35:56
    Rosszul indult a bajnoki elődöntő a TEVA-hatos számára. Nincs mese, Békéscsabán villantani kell
  4. Új versenyuszoda épül Gödöllőn
    2014-03-06 11:54:53
    A létesítmény kiemelt állami beruházás keretében valósul meg. Közel 3 milliárdból, az egyetemi kertészet területén
  5. Bearanyozták a hétvégét a Gödöllői EAC ifi és junior atlétái
    2014-03-03 09:47:05
    Príma Balázs gerelyhajításban, Répási Petra és Pápai Márton futásban nyertek országos bajnoki címet fedett viszonyok közt
  6. Bancsics Máté 13. lett a junior vívók Európa-bajnokságán
    2014-03-02 17:50:38
    Egy román kardozó állta az útját a Gödöllői EAC tehetségének a jeruzsálemi kontinensviadal nyolcaddöntőjében
  7. Gödöllői focicsapatok tavaszi kalandozása a megyei pontvadászatokban
    2014-02-27 09:04:30
    Három fronton is érdekeltek lesznek a június elejéig tartó menetelésben városunk tizenegyei. Csak a GSK II. nem tud kiesni
  8. Bajnoki elődöntőbe ütötték magukat a gödöllői röplabdások
    2014-02-26 19:30:56
    A fináléba jutásért a Békéscsabán kell túljutnia Horváth András csapatának. A kupában sikerült, de most három nyert meccs kell az üdvösséghez
  9. Öt bajnoki címet nyertek a Gödöllői EAC atlétái a fedettpályás ob-n
    2014-02-24 08:14:50
    Kaptur Éva triplázott, Kovács Zoltán duplázott. 4x400 méteren verhetetlenek voltak városunk stafétái
  10. Pofon után éledt fel a gödöllői hatos
    2014-02-20 20:26:20
    A lelkes kaposváriak nyerték a bajnoki negyeddöntő első játszmáját, majd érvényesült a papírforma
  11. Fedettpályás ifjúsági ötpróba-bajnokságot nyert Kovács Emma
    2014-02-17 10:01:52
    Nagy fölénnyel lett első az gödöllői atlétalány. Ajkler Eszter személyében még egy GEAC-os állhatott fel a dobogóra
  12. Gémesi Csanád 2. lett a madridi világkupán
    2014-02-09 07:23:49
    Honfitársát, az olimpiai bajnoki cím védőjét is felülmúlta a gödöllői kardvívó a spanyol fővárosban
  13. Ruttkay Péter nyerte a IX. Tímár Zsolt sakk emlékversenyt
    2014-01-27 08:58:18
    Hat riválisát mattolta a gödöllői Lauber Kolos az ifjúsági sakk világbajnokságon, a nyolc év alattiak korcsoportjában
  14. Gaál Istvánt indítják a Szocdemek a gödöllői választókörzetben
    2014-01-03 17:26:52
    Kábítószer kereső kutyás rendőrként világbajnokságra járt a 42 éves jelölt, akinek lánya városunkban kézilabdázott
  15. Gödöllői nevelésű srácé az év légiós gólja
    2013-12-31 13:15:54
    Lovrencsics Gergő a Korona Kielce kapujának jobb felső sarkát csipkézte ki a júniusi lengyel bajnoki meccsen
  16. Erdélyi Zsófia lett november európai női atlétája
    2013-12-18 10:22:56
    A gödöllői nevelésű futó Dubaiban nyert rangos versenyt, majd országos mezei bajnoki címet szerzett
  17. Bronzéremig jutott Gémesi Csanád a kardvívók országos bajnokságán
    2013-12-14 16:07:39
    A Gödöllői EAC pengeforgatója az elődöntőig gond nélkül menetelt, ott azonban viszonylag simán elvérzett
  18. Két aranyérmet nyertek a GEAC atlétái a mezeifutó országos bajnokságon
    2013-11-25 09:40:24
    Fekete Ábel és a 15 éves fiú csapat egyaránt a dobogó tetejére állhatott a 4,5 kilométeres táv teljesítése után
  19. Három sima szettben szabták meg a mariboriak a tanulópénz árát
    2013-11-24 19:11:43
    Csak fellángolásai voltak a gödöllői röplabdás lányoknak a szlovén bajnok és Közép-európai Liga címvédő ellen
  20. Hátráltatta a GSK kettőt az egyórányi emberelőny
    2013-11-16 16:34:23
    Kétgólos hátrányról egyenlített Legéndi György csapata az őszi bajnok otthonában, majd kimaradtak a gödöllői ziccerek, és nyert a Pécel
  21. Februárig nemzetköziznek a gödöllői röplabdás lányok
    2013-10-16 19:40:33
    Hosszú menetelés vár Szalay Attila csapatára, amely hazai pályán október 19-én, a bajnok Vasas ellen játszik először élesben
  22. Négy csapatbajnoki aranyat szállítottak
    2013-10-14 09:56:34
    Az ügyességi- és gátfutó versenyszámokban remekeltek a Gödöllői EAC atlétapalántái
  23. Erdélyi Zsófia ezüstérmes lett a Budapest Maratonon
    2013-10-13 16:01:34
    A Gödöllői EAC egykori atlétája sokáig az élen állt, de az utolsó öt kilométeren elbukta a bajnoki címet
  24. Sovánka nyergében diadalmaskodott Pintér Vanda
    2013-10-08 15:21:14
    Kiélezett csatában lett a lovastusa (military) országos felnőtt bajnoka a Gödöllőn élő fiatal lány
  25. Vállalható Duna-parti fiaskó
    2013-10-06 17:29:26
    Egy órán át egyenrangú ellenfélként küzdött a gödöllői focicsapat a bajnokesélyes Vác otthonában
  26. Gödöllőre érkezik a tánc királynője
    2013-10-06 12:03:38
    Október 12-én az egyetemi sportcsarnokban lép fel a géppuskalábú Queen of the Dance ír sztepptánc-társulat
  27. Mintha oltást kapott volna győzelem ellen a GEAC
    2013-10-05 18:27:54
    Hat mérkőzés után továbbra is nyeretlen az „egyetemi” tizenegy a megyei másodosztályú focibajnokságban
  28. Két bronzot nyert Lázár Zoltán Izsákon
    2013-09-29 14:48:18
    A Gödöllőn élő hétszeres világbajnok egyéniben és csapatban is harmadik lett a hazai rendezésű négyesfogathajtó Eb-n
  29. Éremszerzési reményekkel várják az akadályhajtást Lázárék
    2013-09-28 15:25:59
    A Gödöllőn élő világbajnok egyéniben és csapatban is felállhat az izsáki négyesfogathajtó Eb dobogójára