Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
  1. Országos ifibajnoki címet szerzett a Gödöllői EAC sportlövője, Szász Hanna Rebeka
    2020-09-28 16:46:13
    Különböző okok miatt erősen foghíjas csapattal tudott indulni az egyetemi szakosztály a szeptember végi megmérettetésen
  2. Labdarúgás: hátrányból nyert a GEAC a Püspökszilágy ellen
    2020-09-20 22:08:04
    Október 7-ére halasztották a Gödöllői SK – CSO-KI Sport bajnoki mérkőzést, mert a vendégeknek kupameccsük volt
  3. Országos bajnok lett a Gödöllői EAC sportlövője, Farkas Ágnes
    2020-09-14 16:42:27
    A 23 éves versenyző az 50 méteres kisöbű standard puska 3x10 összetett számában utasította maga mögé a riválisait
  4. Kézilabda: tízgólos diadallal nyitotta az új bajnoki évadot a gödöllői csapat
    2020-09-13 22:22:51
    Bartos Gábor legénysége főként a második félidei hatékony támadójátékának köszönhette fölényes sikerét
  5. Újonc- és serdülőkorú atléták vetélkedtek a gödöllői atlétikai centrumban
    2020-09-12 10:10:19
    Az ország több pontjáról számos résztvevőt vonzott viadal remek felkészülési lehetőség volt a korosztályos országos bajnokság előtt
  6. A gödöllői atlétika arany-vasárnapja
    2020-09-07 10:07:14
    Nem csak a HÉV köti össze Mátyásföldet városunkkal, hanem a sport is. Hat év után lett ismét csapatbajnok az egyetemi szakosztály
  7. Taroltak a gödöllői női légpuskások a junior ob első napján
    2020-09-06 10:37:05
    Mészáros Eszter és a csapat egyaránt országos csúccsal lett bajnok az 50 méteres 3 testhelyzet versenyszámban
  8. Strandröplabda ob-döntő: Vaida Beával felért a csúcsra a gödöllői Vecsey Fanni
    2020-08-30 11:41:21
    A helyi klub saját nevelésű játékosa alig több mint 17 esztendősen lett a nyári sportág felnőtt magyar bajnoka
  9. Nővére után Kristóf Matyi is bajnoki címet szerzett strandröplabdázásban
    2020-08-28 15:03:08
    Az U14-es korosztályban indult gödöllői versenyző Niemeier Lukas párjaként állhatott fel a dobogó felső fokára
  10. Vasárnapra időzítették a bajnoki érmeket a gödöllői ifiatléták
    2020-08-24 08:24:51
    Soos Levente 400 méteres gátfutásban, Bánovics József rúdugrásban diadalmaskodott új egyéni csúccsal
  11. Tizenöt érmet akasztottak a gödöllői atléták nyakába az U23-as és junior bajnokságon
    2020-08-17 10:19:15
    A bajnokok közül Pótha Johanna emelkedett ki, aki győztes idejével teljesítette a korosztályos Európa-bajnokság kiküldetési szintjét
  12. Csepelen is ellenállhatatlan volt a Vecsey Fanni, Vaida Beáta strandröplabda-kettős
    2020-08-16 12:01:17
    Megismétlődött a tatai finálé. A gödöllői érdekeltségű páros bejelentkezett az augusztus végi bajnoki döntő legfényesebb medáliájáért
  13. Ajide Dániel visszaszerezte Gödöllőnek a leggyilkosabb sprintszám bajnoki címét
    2020-08-10 08:43:29
    Kilenc versenyszámban ért el érmes helyezést a GEAC számos faitalt felvonultató atléta-különítmény
  14. A Honvéd ellen nyitják a szeptember közepén induló bajnoki évadot a gödöllői kézilabdázók
    2020-08-07 16:58:00
    Bartos Gábor férficsapata az NB II. Északi-csoportjában rivalizál, a Mácsár Gyula vezette serdülők viszont az I. osztályban meccselnek
  15. Atlétika Budapest Open: három számban gödöllői győztest avattak
    2020-08-03 10:11:30
    Több, ígéretes eredménnyel rukkoltak elő a helyi egyetemi klub versenyzői a közelgő országos bajnokság előtt
  16. Gödöllő strandröplabdás üdvöskéje, Vecsey Fanni Vaida Beával (is) hódított Tatán
    2020-08-02 11:33:52
    Az idei szezonra összeállt páros szettveszteség nélkül nyerte az országos bajnokság első mesterfordulóját
  17. Gödöllői arany- és bronzérem a strandröplabázó lányok U18-as bajnokságán
    2020-07-31 15:27:15
    Vecsey Fanni Gubik Hannával az oldalán lett bajnok, a Bútor-Szabó kettős pedig a dobogó alsó fokára állhatott fel
  18. A közelgő országos bajnokságokra hangoltak a gödöllői atléták
    2020-07-20 10:02:21
    Négy nap alatt az ország négy pontján álltak rajthoz az egyetemi műhely sportolói, akik közül többen is egyéni csúcsot értek el
  19. Elhunyt Szűcs Lajos olimpiai bajnok labdarúgó, Gödöllő díszpolgára
    2020-07-12 13:18:11
    Az egyszeres világválogatott sportolót a Ferencvárosi TC és a helyi önkormányzat egyaránt saját halottjának tekinti
  20. Nem tűnik idegölőnek a gödöllői röplabdások következő bajnoki szezonja
    2020-06-16 11:06:26
    Az NB I. Ligából nem lesz automatikus kieső. A lebonyolítási rendszer sajátossága az ellenfél-választás a rájátszásban
  21. Többet dolgozunk a veszélyhelyzetben, mint a normál időszakban
    2020-04-15 10:00:52
    Az olimpiai kvótás sportolókat soraiban tudó gödöllői egyetemi klub elnöke, dr. Kriszt Balázs is átesett a koronavírus-teszten
  22. Újratervezésbe fognak a veszélyhelyzet után a gödöllői csapatsport klubok
    2020-04-11 11:19:33
    A helyi röplabdázókat, kézilabdázókat és labdarúgókat foglalkoztató egyesületek vezetőit kérdeztük, hogy élték meg a bajnokságok felfüggesztését, beszüntetését
  23. Zárt kapuk mögött mért vereséget a gödöllőire a százhalombattai tizenegy
    2020-03-14 18:38:44
    Egygólos meccsen maradt alul Pozder Nenad igencsak enerváltan teljesítő együttese. Lehet, hogy ez volt az utolsó forduló az idei bajnokságban
  24. Gödöllői sportcsapatokat is érint a versenysorozatok felfüggesztése
    2020-03-14 11:01:14
    Március 14-én a női röplabdások és a férfi kézilabdázók is fontos bajnoki mérkőzést játszottak volna Debrecenben, illetve Székesfehérváron
  25. GEAC-atlétika: Kriszt Saci a többpróba, Szabó Levi a gerelyhajítás bajnoka lett!
    2020-03-09 09:50:20
    Aranyéremmel zárta fedettpályás idényt, majd ugyanilyen színű medáliával nyitotta a szabadtéri évadot az egyetemi műhely
  26. Gödöllői sportlövővel lett Európa-bajnoki ötödik helyezett a magyar csapat
    2020-03-01 16:45:12
    A 18 éves Klenczner Márton Sidi Péter és Péni István társaságában szerezte meg ezt a pozíciót a felnőttek mezőnyében
  27. Kevesebb gólt lőtt riválisánál a többet támadó gödöllői tizenegy
    2020-02-29 16:30:37
    Érvényesült a foci visszássága: Pozder Nenad csapata a 86. percben bekapott találattal bukta el a Pilis elleni bajnoki meccset
  28. Európa-bajnoki arannyal fejelte meg bronzérmét Mészáros Eszter
    2020-02-26 13:06:41
    A juniorok vegyescsapat-versenyében – Pekler Zalánnal az oldalán – állhatott dobogó felső fokára a Gödöllői EAC sportlövője
  29. Junior Európa-bajnoki bronzérmes lett Mészáros Eszter
    2020-02-25 16:46:02
    A Gödöllői EAC olimpiai kvótával rendelkező sportlövője a második legjobb eredménnyel került a nyolcas döntőbe