Szurkoljunk a gödöllőiekért (is) a párizsi olimpián!
Lezárultak a nevezések és a csapatkijelölések. A MATE-GEAC műhelyeit végül egy sportlövő és egy kardvívó képviseli a francia fővárosban

Strandröplabda U20 ob: a gödöllőiek közül csak Szabó Anna örülhetett éremnek

A legjobb négy közé még két, városunkat képviselő páros jutott be, ám végül csupán a kisdöntőben mérhették össze tudásukat

Atlétika: értékes helyezéseket szereztek a gödöllői legények az ifjúsági Európa-bajnokságon

A MATE-GEAC tehetségei közül Szabó Levente gerelyhajító szerepelt a legjobban, az 5. pozícióban zárta a korosztályos kontinensviadalt

Újabb Európa-bajnoki címet szerzett a gödöllői díszpolgár, Tóth Krisztina tanítványa

A hétszeres kontinens-első, párosban vb-bronzérmes klasszis ukrán születésű versenyzője vegyes párosban lett aranyérmes Malmöben

Labdarúgás: négy helyen biztosan változik a gödöllői tizenegy játékoskerete

Sipeki István együttese augusztus első hétvégéjén Magyar Kupa-ütközettel kezdi meg a 2024/2025-ös idény küzdelemsorozatát

Strandröplabda U18 Európa-bajnokság: 7. helyen végzet a gödöllői Breuer Mirtill Németh Zina oldalánStrandröplabda U18 Európa-bajnokság: 7. helyen végzet a gödöllői Breuer Mirtill Németh Zina oldalán

Az előzetes kiemelési rangsorban tizennegyedikként számításba vett magyar kettős óriási fegyvertényt hajtott végre a negyeddöntőbe jutással

Strandröplabda: a kisdöntőben voltak érdekeltek a gödöllői lányok Csepelen

Ratkai Panna a bronzérmet, míg Szabó Anna a 4. helyet tudhatta a magáénak az országos bajnokság döntője előtti, rendkívüli hőségben lezajlott utolsó fordulóban

Szentkirályi Tehetségprogram: a gödöllői atlétalány, Kriszt Sarolta is befutó lehet

A MATE-GEAC tehetsége bekerült a top háromba, július 22-étől pedig várja a szavazatokat, hogy övé legyen a 2 milliós fődíj

Atlétika: világelithez tartozó riválisokkal versenyeztek a gödöllői lányok

Mátó Sára 400 méteres gátfutásban, Sulyán Alexa 200 méteres síkfutásban állt rajthoz Székesfehérváron, a 14. Gyulai István Memorialon

Strandröplabda MEVZA-torna: Breuer Mirtill révén összejött egy gödöllői bronz a szlovén tengerparton

A július elején lezajlott portorozi verseny U18-as helyosztóján a magyar kettős két játszmában múlta felül izraeli riválisát

Gödöllői atlétalány esete az olimpiai kvótával…Gödöllői atlétalány esete az olimpiai kvótával…

Mátó Sára július 2-ig úgy gondolhatta, hogy indul a párizsi ötkarikás játékokon 400 méteres gátfutásban, aztán történt valami

Úszás: háromszoros szenior Európa-bajnoki ezüstérmes a gödöllői Szabó Árpád

50, 100 és 200 méteres mellúszásban lett második a helyi vízilabda-csapat tagja, a MATE-GEAC röplabda-szakosztályának vezetője

Atlétika országos bajnokság: olimpiai formában nyert bajnoki címet a gödöllői Mátó Sára

Kilenc versenyszámban ért el dobogós helyezést a MATE-GEAC számos fiatalt felvonultató különítménye a rekkenő hőségben

Strandröplabda: „gödöllőiként” nyert bronzérmet Windisch Kinga a tatai Öreg-tó partján

Társával, Kun Stefániával szoros küzdelemben diadalmaskodtak a 3. helyért rendkívüli hőségben lejátszott összecsapáson

Tájékozódási futás: váltóban és középtávú versengésben is avattak gödöllői bajnokot

A Kirchhofer SE versenyzői közül Balázs Eszter az ifjúsági, míg Kiss Kamilla a junior-válogatott tagjaként teljesíthet nemzetközi színtéren

Dr. Kiss Árpád jegyző nem tekinti különös helyzetnek, hogy a Gödöllői SK elnöke lettDr. Kiss Árpád jegyző nem tekinti különös helyzetnek, hogy a Gödöllői SK elnöke lett

A helyi sportegyesület új vezetője a fejlesztések megvalósulását és a városi sportélet erősítését, színvonalának növelését tartja fontos feladatának

Jogosulatlanul használja a Penta vezérszót a Gödöllői Röplabda Club által létrehozott cég

A gazdasági társaság ügyvezető igazgatója nyilatkozatban határolódott el. Hiába van bírósági ítélet, azt nem hajtották végre

Vívás: megvan Gémesi Csanád harmadik Európa-bajnoki csapataranya!

A MATE-Gödöllői EAC klasszis kardozója Újvidék (2018) és Antalya (2022) után állhatott fel a dobogó felső fokára

Kempo: a gödöllői Kovács Levente technikai KO-val nyert Csomádon

A Crow Gym Muay Thai SE mindössze 16 éves versenyzője a felnőttek között múlta felül szlovák ellenfelét

Atlétika: négy gödöllői érem a 40. Honvéd Kupán

Nadj Levente az Iharos-pályán nyert 400 méteren, Sulyán Alexa Brnóban két sprintszámban is diadalmaskodott

Röplabda: rendezte sorait a sportággal a gödöllői önkormányzatRöplabda: rendezte sorait a sportággal a gödöllői önkormányzat

Minden korábbi, csarnoképítést segítő határozatát visszavonta a városvezetés, amely 10 millió forintos támogatást nyújtott a MATE-GEAC-nak

Vívás: a 12. hely volt a végállomás Gémesi Csanád számára a bázeli Európa-bajnokságon

A MATE-Gödöllői EAC kardozóját a francia Bolade Apithy állította meg a legjobb 616 között. Folytatás a csapatversenyen