SPORT
A most záruló tanévben ők voltak a tanulásban és sportolásban élenjáró gödöllői diákok

Két kivétellel minden helyi tanoda tett javaslatot az idei díjazottakra. Többen vannak olyanok, akik már megkapták ezt az elismerést

Atlétika ifi ob: gödöllői „magánszám” lett a 400 méteres fiú gátfutásAtlétika ifi ob: gödöllői „magánszám” lett a 400 méteres fiú gátfutás

Kovács Zoltán három sprintere kibérelte a dobogót. Máté Alpár gerelyese, Szabó Levente, és Gadanecz György gyaloglólánya, Vancsó Noémi fölényesen nyert

Strandröplabda: Windisch Kinga gödöllőiként lett bronzérmes az országos bajnokság csopaki fordulóján

Az elődöntőbe két, a helyi klub színeit képviselő hölgy jutott, de Villám Csenge sajnálatos módon súlyosnak tűnő térdsérülést szenvedett

Atlétikai Eb: két gödöllői sprinter segítette a 8. helyhez a 4x400 méteres magyar férfiváltót

Az országos csúcsot repesztett kvartett az előfutamban elért harmadik hellyel jutott a fináléba, ahol újabb remek futással rukkolt elő

Atlétikai Eb: az elődöntő jelentette a végállomást a gödöllői lányok számára

A MATE-GEAC fiatal versenyzői közül az egyéni csúcsot elért Mátó Sára 16., míg Sulyán Alexa a 22. lett a római kontinensviadalon

Sportlövészet: a tokiói után a párizsi olimpián is ott lesz a gödöllői Mészáros Eszter!Sportlövészet: a tokiói után a párizsi olimpián is ott lesz a gödöllői Mészáros Eszter!

A MATE-GEAC klasszisa a 10 méteres számok egyéni és vegyes csapat versengésében tarthat célra az értékes helyezésekért

Vízilabda OB 2: bronzéremmel zárta első harmadosztályú bajnoki idényét a gödöllői csapat

A Petlyánszki Péter és Kiss Gergely szakmai irányításával készülő legénység remekül helytállt a június 8-án befejeződött pontvadászatban

Dr. Kiss Árpád jegyző lett a Gödöllői SK új elnöke

A tagság rendkívüli ülésen szavazott bizalmat a hivatalvezetőnek, aki a választás adta elfoglaltsága miatt később ígért válaszokat

Cselgáncs: Ivacs Máté bronzérmes a serdülő reménységek győri Európa-kupáján

A Gödöllői Judo Klub 73 kilogrammos tehetségét csak egy szerb és bosnyák riválisa tudta megelőzni a rangos viadalon

Vívó ob: Gödöllőre került a gyermekkorú lányok egyéni- és csapataranyérme

A MATE-GEAC U13-as korosztályú kardozói közül Péterfi Júlia volt a legeredményesebb, aki mindkét bajnoki címből kivette a részét

Labdarúgás: nulla-egy után hengerelt a gödöllői társulat a bajnoki évzárónLabdarúgás: nulla-egy után hengerelt a gödöllői társulat a bajnoki évzárón

A dunavarsányiak egy bődületes szabadrúgásgóllal szereztek vezetést, majd ötször rezdült a vendégek hálója

Sportlövészet, Európa-bajnokság: középmezőnyben végeztek a gödöllői juniorok

A MATE-GEAC fiataljai közül Dénes András szerepelt a legjobban, 19. lett a fiúk 48 indulót számláló táborában

Labdarúgás: jöhet a Gödöllő – Fradi összecsapás!

Veretlenül nyerte az MLSZ Országos U14 Alap Keleti-csoportjának bajnokságát a GSK csapata, amely ősztől a kiemelt csoportban rivalizálhat

Szabó Levente is csatlakozott a kontinensviadalokra utazó gödöllői atléták táborához

A június 7-én kezdődő római Európa-bajnokságon hat sprinter képviselheti a helyi egyetemi klub szakosztályát

Elnöknek választották az uszonyosúszók Gémesi Györgyöt

A gödöllői polgármester-jelölt korábban már irányította a magyar vívósport legfontosabb szervezetét

Ötven éves lett Gödöllő asztaliteniszező díszpolgára Tóth Krisztina!Ötven éves lett Gödöllő asztaliteniszező díszpolgára Tóth Krisztina!

A tehetségét annak idején városunkban felvillantó bajnoknő jelenleg Bajorországban él és az ottani utánpótlás-nevelést segíti

Sportlövészet, Európa-bajnokság: ami Eszéken nem jött össze, Münchenben beteljesülhet

A MATE-Gödöllői EAC hölgyei közül Mészáros Eszter a 22., míg Lovász Dorina a 31. helyen végzett az 50 méteres összetett versenyben

Atlétika: diákolimpiai bajnok lett a gödöllői Premontrei Gimnázium fiúváltója

Szabó Levente révén egy másik érmes helyezés is született az V-VI. korcsoportosok Győrben lezajlott versengésén

Atlétika: Mátó Sára pazar futással teljesítette az Európa-bajnoki kiküldetési szintet

A MATE-Gödöllői EAC 400 gátas futónője 55,49 másodperces idővel nyerte a budapesti bronz besorolású Magyar Nagydíjat

Labdarúgás: Csomádon is letette névjegyét a gödöllői tizenegyLabdarúgás: Csomádon is letette névjegyét a gödöllői tizenegy

Biztos ezüstérmesként sem lankadt Sipeki István együttesének a figyelme a szezon utolsó idegenbeli összecsapásán

Kézilabda: győzelemmel intettek búcsút a bajnoki idénynek a gödöllői fiúk

Bartos Gábor társulata a felsőházi rájátszás 5. helyén zárta a 2023/2024-es NB II-es bajnoki évadot és készülhet a következőre

Atlétika: Kriszt Saci egyéni csúccsal szerzett bronzérmet a többpróba országos bajnokságon

A MATE-Gödöllői EAC fiatal versenyzője 234 pontot javított eddigi legjobbján és megerősítette vezető helyét az U20-as világranglistán

Cselgáncs: nyolc érmet nyertek a gödöllői judokák a diákolimpián

Május utolsó szombatján Mosonmagyaróváron, az UFM Arénában adtak randevút egymásnak a sportág legjobb tanulói

Vívó ob: Gémesi Csanád újra a férfi kardvívás egyéni magyar bajnoka!

A MATE-Gödöllői EAC klasszisa 2022-ben már felért a csúcsra. A döntőben Rabb Krisztián (Vasas) ellen nyert 15-12 arányban

EURO 2024 nézése Gödöllőn: helyi bárok és szerepük a szurkolásbanEURO 2024 nézése Gödöllőn: helyi bárok és szerepük a szurkolásban

A város több étterme rendelkezik a megfelelő infrastruktúrával és hangulattal, hogy tökéletes élményt legyenek képesek nyújtani a szurkolóknak

Tájékozódási futás: diákolimpiai- és egyetemi-főiskolai bajnokkal büszkélkedhet Gödöllő

A „Damis” Várszegi Gréta a II. korcsoportos lányoknál, Kiss Kamilla az ELTE hallgatójaként nyert aranyérmet

Taekwon-do: négy gödöllői érem a hatvani nemzetek kupáján

Városunk versenyzői kemény felkészülés után vágtak neki a nemzetközi viadalnak, ahol remekül helytálltak

Labdarúgás: magabiztos örkényi sikerével életben tartotta aranyreményét a gödöllői alakulat

Városunk tizenegyének a hátralévő két meccsen nem szabad hibázni, miközben a rivális DMTK-nak egy győzelem is elég a bajnoki címhez

Vívás: bronzéremre cserélték a tavalyi aranyat a madridi világkupán Gémesi Csanádék

Nemzeti kardcsapatunk őrzi harmadik helyét az olimpiai kvalifikációs világranglistán, ami azt jelenti, hogy a lista hatodikjával meccselhet az elődöntőért

Atlétika, váltófutó ob: bajnok lett a 4x400 méteres gödöllői ifjúsági fiústafétaAtlétika, váltófutó ob: bajnok lett a 4x400 méteres gödöllői ifjúsági fiústaféta

Május harmadik szombatján a kaposvári Bodosi Mihály Atlétikai Pályán randevúztak a különböző korosztályok legjobbjai

Oldalak: Rovat címlap 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104