1. Atlétika: szuper liga döntő szuper gödöllői eredményekkel
    2018-08-27 08:10:42
    Két korosztályban összesen négy arany-, három ezüst- és hat bronzérem volt a termés a pénzdíjas viadalon
  2. Atlétika: gödöllői érmek Mátyásföldről
    2018-08-19 17:09:19
    Főként dobó- és futószámokban jeleskedtek a GEAC fiataljai a Budapest nyílt ifjúsági és junior bajnokságon
  3. Atlétikai Eb: nem jutott a középfutamba a gödöllői sprinterlány
    2018-08-08 13:41:18
    Nádházy Evelinnek egyéni csúcsot kellett volna futnia 400 méteren a berlini kontinensviadalon
  4. Európa-bajnoki kiküldetési szintet repesztett Nádházy Evelin
    2018-07-29 10:49:49
    A sprinter képviseli a gödöllői atlétikát a berlini kontinensviadalon. Több GEAC-siker is született a Honvéd Kupán
  5. Atlétika: két gödöllői ugróarany a miskolci serdülő ob-n
    2018-07-16 10:35:39
    Bánovics József nagy küzdelemben, míg Soos Levente magabiztosan utasította maga mögé a teljes mezőnyt
  6. Atlétikai ifi Eb: 11. lett Mihály Ádám
    2018-07-08 19:09:47
    A 470 centiméteres kezdő magasságot elsőre ugrotta át a Gödöllői EAC rúdugrója, a 485 centi azonban már kifogott rajta
  7. Atlétikai ob: minden színű éremből jutott egy a gödöllőieknek
    2018-06-24 20:07:15
    Simonváros Csanád megvédte címét rúdugrásban, ahol Mihály Ádám harmadik lett. Renner Luca ezüstéremig jutott magasugrásban
  8. Magyar siker gödöllői segítséggel
    2018-06-24 11:02:42
    Kriszt Sarolta egy ezüstéremmel járult hozzá a diadalhoz a lengyelországi Nemzetközi Gyermek Atlétikai Játékokon
  9. Atlétika ifi ob: gödöllői csúcsok arany nélkül
    2018-06-18 09:52:19
    A GEAC rúdugró- és dobó-szekciójának köszönhetően, három ezüst-, valamint egy bronzérem született Győrben
  10. Három bajnokot adott az országnak a Gödöllői EAC
    2018-06-11 08:33:57
    Tíz érmet nyertek az egyetemi szakosztály atlétái az U23-as és junior (U20) országos bajnokságon, Miskolcon
  11. Halmozták a remek eredményeket a gödöllői diákatléták
    2018-06-10 11:15:32
    Többen teljesítettek Eb-kiküldetési szintet, kaptak meghívást a válogatottba, vagy értek el egyéni csúcsot
  12. Értékes gödöllői helyezések a Budapest Open atlétika-versenyen
    2018-06-04 10:01:48
    Biztató eredményeket értek el a GEAC tehetségei a közelgő korosztályos egyéni országos bajnokságok előtt
  13. Atlétika: gond nélkül jutott a csapatbajnoki döntőbe a gödöllői csikócsapat
    2018-05-14 10:35:41
    A GEAC idén is a mátyásföldi Ikarus BSE-vel alkotott közös formációt, amely 4. lett Keleten, és indulhat a szeptemberi fináléban
  14. Nagy dobással és nagy ugrásokkal rukkoltak elő a gödöllői atléták
    2018-05-06 17:19:49
    Megsüvegelendő Soos Levente 2 méteres teljesítménye és Canea Zoltán egyéni gerelyhajító csúcsa a fehérvári ÜCSB-n
  15. Gödöllői érmekben bővelkedő atlétika-versenyek
    2018-03-19 10:37:53
    Csapatezüstöt nyertek a mezeifutó lányok, Soos Levente remekelt Dortmundba, Szörényi István szenior bajnok lett rúdugrásban
  16. A gödöllői uszoda ügye mellett, a ritmikus gimnasztikára és az atlétikára fókuszált a TÉRFÉL
    2018-03-10 07:24:12
    Fontos bejelentést is elhangzott a Régió Plusz Televízió és a Gödöllői Hírek közös magazinműsorának idei harmadik adásában
  17. Gödöllői srác lett az ország legjobb serdülő ötpróbázója
    2018-03-05 10:23:05
    Soos Levente egyéni csúcsokkal nyert aranyérmet fedett pályán. Diszkoszbronz Szombathelyről, hazai siker a kastélyparkban
  18. Atlétika: 11 GEAC-éremből három volt a legfényesebben csillogó
    2018-02-26 10:27:52
    Az egyetemi szakosztály ifjúsági és junior korú fiataljai is kitettek magukért a fedett pályás országos bajnokságon
  19. Gödöllői atlétafiúk aranyat érő ugrásai
    2018-02-05 10:26:34
    Bánovics József egyéni csúccsal, Soos Levente egyetlen hibás kísérlettel lett serdülő országos bajnok fedett pályán
  20. Gödöllői atléták sikeres fedettpályás idénynyitója
    2018-01-21 19:14:08
    Január harmadik szombatján a fővárosi BOK-csarnokban rendezték meg a Budapest Bajnokságot
  21. Fedettpályás felkészülési versenyeken jártak a gödöllői atléták
    2018-01-15 10:32:45
    A rúdugrók Budapesten az újoncok és a serdülők Nyíregyházán értek el remek eredményeket január második hétvégéjén
  22. Éremhalmozás után rosszalkodtak az autóban a gödöllői atlétapalánták
    2018-01-08 10:19:09
    Az új esztendő első hétvégéjén Dunakeszin rendeztek idénynyitó versenyt, amin a GEAC tehetségei is rajthoz álltak
  23. Újból megtelt atlétapalántákkal a SZIE Sportcsarnok
    2017-12-04 10:43:28
    Több mint félezer lurkó mérte össze a tudását a Gödöllői EAC által rendezett SPORT XXI program versenyén
  24. Bajnoki érmes gödöllői leány staféták
    2017-09-17 10:25:22
    A mátyásföldi Ikarus pályán rendezték meg a legjobb hazai atlétikai váltók országos versengését. A GEAC fiataljai is ott voltak
  25. TÉRFÉL az atlétikáról és a klubhűség mintaképéről
    2017-09-16 10:00:30
    Harmadik adásához érkezett a Régió Plusz Televízió és a Gödöllői Hírek közös magazinműsora a sportról
  26. Áttörte az ötméteres határt a gödöllői rúdugró
    2017-09-04 10:40:27
    Simonváros Csanád életében először küzdötte le azt a magasságot, amivel Szuper Liga győztes lett
  27. Kriszt Sarolta aranya is segítette a gyermek atlétika válogatott sikerét Lengyelországban
    2017-06-28 08:29:08
    A Gödöllői EAC tehetséges futója 300 méteres síkfutásban egyéni csúcsot repesztve utasította maga mögé riválisait
  28. Renner Luca nagy ugrása
    2017-06-19 08:42:03
    Kilenc érem jutott a gödöllői atlétáknak a mátyásföldi Ikarus-pályán lezajlott U23-as és junior ob-n
  29. A juniorkorú Simonváros Csanád hátát nézte a férfi rúdugró-mezőny
    2017-06-12 10:23:56
    Remek teljesítményt nyújtott a megfiatalított gödöllői különítmény a háromnapos székesfehérvári atlétikai országos bajnokságon