Találatok száma: 220

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8
  1. Atlétika: egy-egy arany- és ezüst-, valamint hat bronzérem jutott a gödöllőieknek Szuper Liga döntőben
    2022-09-12 10:12:25
    Bánovics József rúdugrásban lett első, Eszenyi Napsugár pedig gerelyhajításban végzett a második helyen a győri viadalon
  2. Atlétika: a gödöllői Soos Levente egyéni csúcsot futott a Magyar Nagydíjsorozat pápai állomásán
    2022-09-06 18:49:58
    Szabó Diana az 5. pozíciót szerezte meg rúdugrásban, míg a sprinter lányok, Dobránszky Laura és Nádházy Evelin a 7. helyen végeztek
  3. Atlétika: Sulyán Alexa verhetetlen volt a legrövidebb sprintszámokban az ifjúsági Liga-döntőn
    2022-09-05 10:02:16
    Rajta kívül a junioroknál három gödöllői aranyérem született a szeptember első hétvégéjén lezajlott győri viadalon
  4. Atlétika: négy gödöllői tesztelte tudását a Magyar Nagydíjsorozat budapesti állomásán
    2022-09-02 18:34:34
    Dobránszky Laura és Guth Mátyás a 6. helyen végeztek míg, Szabó Diana és Soos Levente a 7. pozíciót szerezték meg
  5. Bővíti a sportok királynője csapatát a MATE-Gödöllői EAC atlétika szakosztálya
    2022-08-22 10:16:12
    2007-2015-ös születésű, gyors, ügyes, atlétikus alkatú fiatalok jelentkezését várják augusztus 22-étől az egyetemi centrumban
  6. Atlétika: idénycsúcsot repesztett váltó tagja volt Nádházy Evelin a müncheni Európa-bajnokságon
    2022-08-19 12:43:38
    A MATE-Gödöllői EAC másik két versenyzője, Simon Virág és Kriszt Sarolta tartalékként álltak rendelkezésre a kontinensviadalon
  7. Atlétika U20-as világbajnokság: értékes helyezésekkel rukkoltak elő a gödöllői legények
    2022-08-06 02:13:38
    Guth Mátyás 5. lett magasugrásban, Bánovics József 11. rúdugrásban, míg Soos Levente 34. 400 méteres gátfutásban
  8. Atlétika: három gödöllői sprinterlány utazhat a müncheni Európa-bajnokságra
    2022-08-04 14:20:26
    Nádházy Evelin és Simon Virág mellett, a rendkívül fiatal, 15 és fél éves Kriszt Sarolta is készülhet a 4x400 méteres váltószámra
  9. Atlétika EYOF: ezüst- és bronzérmes sprintváltók gödöllői befutókkal
    2022-07-30 11:36:38
    A fiúknál Fodor Péter, a lányoknál pedig Kriszt Sarolta, teljesítette a leghosszabb, 400 méteres távot a magyar stafétákban
  10. Atlétika EYOF: Kriszt Sarolta negyedik lett 200 méteren
    2022-07-28 19:24:01
    A besztercebányai megmérettetés másik gödöllői résztvevője, Fodor Péter a 12. helyen végzett a 400 méteres síkfutásban
  11. Atlétika U23-as és junior ob: érmekkel hangoltak a világbajnokságon induló gödöllőiek
    2022-07-11 09:55:20
    A MATE-GEAC versenyzői a két korcsoportban összesen 13 medáliát szereztek a Miskolcon lezajlott kétnapos versenyen
  12. Atlétika: Kriszt Sarolta ezüstérmes lett hétpróbában az ifjúsági Európa-bajnokságon!
    2022-07-05 18:10:08
    Sulyán Alexa egyetlen századmásodperccel maradt le a döntőről 200 méteren, így a 9. helyen zárta a kontinensviadalt
  13. Atlétika: Tóth Zsombor révén idén is Gödöllőre került a tízpróba országos bajnoki címe
    2022-07-04 09:47:46
    A MATE-GEAC 24 éves versenyzője 258 pontos előnnyel állhatott fel a dobogó felső fokára a pápai viadal után
  14. A kétszeres aranyérmes Nádházy Evelin vitte a prímet a gödöllői klubban
    2022-06-27 08:32:24
    Hat versenyszámban ért el érmes helyezést a MATE-GEAC számos fiatalt felvonultató különítménye az Atlétikai Magyar Bajnokságon
  15. Atlétika: a Honvéd Kupán sem maradtak érem nélkül a gödöllőiek
    2022-06-19 10:23:55
    Guth Mátyás 219 centiméteres egyéni csúcsával teljesítette az U20-as világbajnokságra történő kijutás szintjét, utazhat Caliba
  16. Atlétika ifjúsági ob: utolérhetetlen gödöllői sprinterlányok
    2022-06-13 10:02:16
    Ezúttal Sulyán Alexa vitte a prímet a MATE-GEAC versenyzői közül, aki kétszer is a dobogó felső fokára állhatott fel
  17. Atlétika: minden színű éremből jutott a gödöllőieknek a Budapest Openen
    2022-06-06 10:15:42
    Június első hétvégéjén a mátyásföldi Ikarus-pályán a MATE-GEAC korosztályos tehetségei is jeleskedtek
  18. Atlétika: Kriszt Saci országos csúccsal teljesítette az Eb-szintet hétpróbában!
    2022-05-22 18:37:03
    A MATE-Gödöllői EAC ifjúsági korú versenyzője hat számban is egyéni rekordot ért el, és utazhat a jeruzsálemi kontinensviadalra
  19. Atlétika csapatbajnoki elődöntő: keleti másodikként jutottak a fináléba a gödöllői atléták
    2022-05-16 09:57:10
    Nádházy Evelin lett a MATE-GEAC pontkirálynője, Pápai Márton pedig a királya. Kriszt Sarolta 15 és fél évesen nyerte a 200 métert
  20. Atlétika: öt gödöllői arany- és két bronzérem a váltófutó országos bajnokságon
    2022-05-08 10:46:02
    Május első szombatján a Kecskeméti Atlétikai Centrumban randevúztak a különböző korosztályok legjobb stafétái
  21. Atlétika: Pataki Anna remekelt a berlini félmaratoni távon
    2022-04-04 11:14:18
    Nyolc éve nem teljesítette a kevéssel több mint 21 kilométeres távot magyar nő, mint a MATE-Gödöllői EAC versenyzője
  22. Atlétika: Szombathelyen és Békéscsabán jeleskedtek a gödöllői fiatalok
    2022-03-21 16:03:41
    A MATE-GEAC versenyzői közül a gyaloglók voltak sikeresebbek: három éremmel tértek haza a Viharsarokból
  23. Atlétika mezeifutó ob: a gödöllői kastély parkjában nyert ezüstérmet Pápai Marci
    2022-03-20 10:20:05
    A MATE-GEAC versenyzői alaposan kiettek magukért a hazai rendezésű viadalon, csapatban az U20-as fiúk elsők lettek
  24. Atlétika: tíz próbaszámból négyben gödöllői bajnokot avattak
    2022-03-14 10:17:09
    Az újoncoknál (U14) három, a serdülőknél (U16) egy aranyérmet nyertek a helyi műhely ifjú tehetségei a fedettpályás viadalon
  25. Toborzót hirdetett a MATE-Gödöllői EAC atlétika szakosztálya
    2022-03-09 11:55:23
    2007-2015-ös születésű, gyors, ügyes, erős alkatú gyerekek jelentkezését várják március 16-ától az egyetemi centrumban
  26. Atlétika téli dobóbajnokság: gödöllői arany- és ezüstérem gerelyhajításban
    2022-03-06 10:59:57
    Szabó Levente és Eszenyi Napsugár egyaránt egyéni csúccsal állhattak fel a dobogóra szombathelyi országos megmérettetésen
  27. Atlétika fedettpályás ob: a végén csattant a gödöllői ostor!
    2022-02-27 19:20:14
    Pápai Márton és a női 4x400 méteres váltó aranyéremig jutott a nyíregyházi viadalon, az új sportlétesítményben
  28. Atlétika: Tóth Zsombor hét-, az ifi korú Kriszt Saci ötpróbában lett országos bajnok!
    2022-02-21 10:07:38
    A MATE-Gödöllői EAC versenyzői nagy fölénnyel diadalmaskodtak a fedettpályás viadalon, a BOK-csarnokban
  29. Atlétika: 12 éremig jutottak a gödöllői ifik és juniorok a fedettpályás országos bajnokságon
    2022-02-14 10:27:38
    Kriszt Sarolta lett a kétnapos viadal legeredményesebb versenyzője, három számban is bajnoki címet szerzett
  30. Atlétika: öt érmet nyertek fedél alatt a gödöllői serdülők
    2022-02-07 16:25:57
    A MATE-GEAC korosztályos versenyzői remekül helytálltak az országos bajnokságon. A nyílt versenyen Bánovics József és Pápai Márton is egyéni csúcsot ért el