Találatok száma: 222

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8
  1. Éremgyűjtő gödöllői gyermekatléták
    2020-11-09 17:25:38
    A legfiatalabbak számára Vácon rendeztek regionális versenyt, ahol egy ezüst- és két bronzmedáliát ért a GEAC-csapatok teljesítménye
  2. Atlétika: gödöllői érmek a kecskeméti mezőn
    2020-10-26 08:30:47
    Pápai Marci nem kis meglepetésre szerzett bronzérmet a férfiak nyolc kilométeres távján, a GEAC ifi fiúcsapata második lett
  3. Atlétika: Fazakas Soma nyerte a legfényesebb medáliát az újonc és serdülő ob-n
    2020-09-21 10:11:18
    A Gödöllői EAC tehetségei mindent egybevetve hat érmet szereztek a tatabányai háromnapos viadalon
  4. Újonc- és serdülőkorú atléták vetélkedtek a gödöllői atlétikai centrumban
    2020-09-12 10:10:19
    Az ország több pontjáról számos résztvevőt vonzott viadal remek felkészülési lehetőség volt a korosztályos országos bajnokság előtt
  5. Legyél a sportok királynője csapatának tagja a Gödöllői EAC színeiben!
    2020-09-08 16:21:55
    Az egyetemi klub atlétika szakosztálya szeptember végéig hirdetett toborzót 2006-2011-es születésű fiataloknak
  6. A gödöllői atlétika arany-vasárnapja
    2020-09-07 10:07:14
    Nem csak a HÉV köti össze Mátyásföldet városunkkal, hanem a sport is. Hat év után lett ismét csapatbajnok az egyetemi szakosztály
  7. Két SZIE-hallgató tért haza aranyéremmel az atlétika MEFOB-ról
    2020-08-28 14:42:08
    Az egyetemi klub versenyzői remekül helytálltak Székesfehérváron, a pontversenyben a 6. helyet csípték el
  8. Világszinten mérvadó vetélytársakkal versenyzett Nádházy Evelin és Ajide Dániel
    2020-08-19 18:00:17
    A Gödöllői EAC sprinterei közel jártak idei legjobbjukhoz a 10. alkalommal megrendezett Gyulai István Memorial atlétikai viadalon
  9. Atlétika Budapest Open: három számban gödöllői győztest avattak
    2020-08-03 10:11:30
    Több, ígéretes eredménnyel rukkoltak elő a helyi egyetemi klub versenyzői a közelgő országos bajnokság előtt
  10. Országos- és egyéni gerelyhajító-csúcsok a Gödöllői EAC versenyén
    2020-06-29 10:05:34
    Hosszú hónapok után ismét a sportteljesítmények összemérésén volt a hangsúly a SZIE Atlétika Centrumában lezajlott viadalon
  11. GEAC-atlétika: Kriszt Saci a többpróba, Szabó Levi a gerelyhajítás bajnoka lett!
    2020-03-09 09:50:20
    Aranyéremmel zárta fedettpályás idényt, majd ugyanilyen színű medáliával nyitotta a szabadtéri évadot az egyetemi műhely
  12. Atlétika: két korosztályban is duplán állhattak dobogóra a gödöllői fiatalok
    2019-12-09 08:23:37
    December második vasárnapján a Szent István Egyetem sportcsarnoka adott otthont a regionális megmérettetésnek
  13. Olimpiára vágyik valamelyik tanítványával Szörényi István a gödöllői rúdugrók edzője
    2019-12-04 17:36:48
    A 74 éves, németországi születésű szakemberrel az atlétikai szövetség honlapján olvasható hosszabb beszélgetés
  14. Atlétika: kitettek magukért a gödöllői újoncok a többpróba bajnokságon
    2019-09-22 18:35:51
    Fodor Péter aranyérmet nyert, míg a korosztályos GEAC-csapat a második helyen végzett a klubok közötti rangsorban
  15. Atlétika: Európa-bajnoki ezüstérmet nyert a GEAC szenior sprintere
    2019-09-12 08:45:57
    Takács Ákos 400 méteres síkfutásban lett második az M35-ös kategóriában az olaszországi Jesoloban
  16. Ügyes gyerekeket vár a sportok királynője csapatába a Gödöllői EAC
    2019-08-30 15:15:16
  17. Atlétika: Renner Luca a Balaton bajnoka
    2019-07-08 10:26:15
    Magasugrásban nyert az U23-as Európa-bajnokságra készülő lány. Két gödöllői srác kapott helyet az U20-as válogatottban
  18. Hazai sikerekkel spékelt GEAC Ugrónap
    2019-07-04 16:35:11
    Több számban is a házigazda klub versenyzői végeztek az élen az egyetemi atlétikai centrumban lezajlott viadalon
  19. Atlétika: gödöllői U23-as és juniorbajnoki címek a kánikulában
    2019-06-17 10:05:50
    Az egyetemi klub versenyzői összesen tíz érmet szereztek a mátyásföldi Ikarus-pályán, amiből négy volt a legfényesebb
  20. Atlétika diákolimpiai döntő: Kriszt Sarolta dupla aranya
    2019-05-29 08:19:33
    A Török Ignác Gimnázium tanulója és a Gödöllői EAC tehetséges versenyzője távolugrásban és összetettben lett bajnok
  21. Kitüntették a Gödöllői EAC kiváló atléta edzőjét
    2019-05-27 16:51:42
    Karakas Józsefné, Jutka néni a Magyar Atlétikáért Arany fokozat elismerő címet vehette át a szervezet közgyűlésén
  22. Két pont hiányzott, hogy győztesként jussanak a csapatbajnoki döntőbe a gödöllői atléták
    2019-05-13 08:37:59
    Az első nap után még a vezetett a GEAC-Ikarus fúziós formáció a Miskolcon lezajlott megmérettetésen
  23. Atlétikai nagyüzem gödöllői sikerekkel és érmekkel
    2019-04-29 09:59:33
    Négy versenyen öregbítették a GEAC hírnevét a fiatalok, akik közül többen szereztek értékes, érmes helyezéseket
  24. Atlétika fedett ob: hat gödöllői éremből három csillog a legfényesebben
    2019-02-17 17:32:11
    Nádházy Evelin kétszer állhatott fel a dobogó legmagasabb fokára és Simonváros Csanád is a csúcsra ért
  25. Beindult a fedett pályás idény a gödöllői atlétáknál
    2019-01-21 10:17:08
    A GEAC valamennyi korosztályban képviseltette magát a január harmadik hétvégéjén lezajlott viadalokon
  26. A Gödöllőre visszatért Pápai Márton dobogós a mezei ligán
    2018-11-26 11:02:34
    November utolsó szombatján Salgótarjánban rendezték meg az idei esztendő utolsó szabadtéri atlétikai versenyét
  27. Atlétika: gödöllői első és második hely a serdülő válogatott viadalon
    2018-09-30 10:25:30
    Bánovics József rúdugrásban diadalmaskodott, Soos Leventét csak szlovén riválisa tudta megelőzni magasugrásban
  28. Szépen csillogó érmeket nyertek a gödöllői atlétapalánták
    2018-09-17 10:09:50
    Budapesten rendezték meg a Közép- és az Észak-Magyarországi Régió U13-as és U11-es őszi Sport XXI atlétikai csapat pályaversenyét
  29. Két gödöllői váltó vitte aranyéremig a stafétabotot
    2018-09-16 10:45:11
    A Szekszárdi Atlétikai Centrumban rendezték meg a legjobbak országos bajnokságát. A GEAC-nak mindhárom színű medálból jutott
  30. Gyors és ügyes gyerkőcök jelentkezését várja a Gödöllő EAC atlétika szakosztálya