1. Diákolimpia: gödöllői érmek judoban és atlétikában
    2017-05-29 08:07:08
    A küzdősport szerelmesei Zalaegerszegen léptek tamtamira. Szőke-Kiss Anna két ezüstéremmel tért haza Székesfehérvárról
  2. Gödöllői atlétika-sikerekkel zárult az április végi nagyüzem
    2017-05-03 07:50:17
    Az U 11-es és U13-as korosztály hazai környezetben versenyzett, a hosszútáv-futók Pasaréten jeleskedtek
  3. Arany- és ezüstérmes többpróbázó gödöllői juniorok
    2017-02-12 17:32:20
    Tóth Zsombor fölényesen lett bajnok a fiúknál, Kriszt Katalin másodikként zárt a fedett pályás atlétikai ob-n
  4. Újabb sikeres Sport XXI atlétika-verseny Gödöllőn
    2017-01-29 17:25:07
    A helyi klub felnőtt versenyzői közül többen értek el szép eredményt a Budapest nyílt fedett pályás bajnokságon
  5. Atlétika: fagyosan indult a fedett pályás gyermekverseny
    2017-01-09 10:51:36
    Hat érmet nyertek a Gödöllői EAC fiataljai Dunakeszin. Szamos András egyéni csúcsot ért el rúdugrásban
  6. Gazdag gödöllői éremtermés az atlétikai szuper liga döntőn
    2016-09-05 10:55:41
    Összesen 11 medáliát nyertek az egyetemi klub sportolói a pénzdíjas viadalon, és bizakodva készülhetnek a csapatbajnoki fináléra
  7. Új dobóketreccel büszkélkedhet a Gödöllői EAC
    2016-08-14 10:41:05
    A Puskás-stadionból kapta tartós bérbe a 12 méter magas építményt az egyetemi klub atlétika szakosztálya
  8. Atlétikai ob: öt gödöllői elsőség, Kaptur Éva triplázott
    2016-08-01 10:17:35
    A 400 méteren bajnoki címet szerzett Deák Nagy Marcell lefutotta volna a GEAC aranyérmes női váltóját
  9. Atlétika: gödöllői sprinter a csúcsbeállító női váltóban
    2016-07-09 20:59:10
    Kaptur Éva másodikként teljesítette a maga távját a 34 évvel ezelőtti rekorddal azonos időt futott stafétában az amszterdami kontinensviadalon
  10. Remek gödöllői eredmények tarkították a mozgalmas atlétikai hétvégét
    2016-06-06 08:41:22
    Kaptur Éva Eb-résztvevő lehet a 4x100-as váltóval. Király Adél remekelt Csehországban, a 400-as fiúk pedig Debrecenben taroltak
  11. „Tüzes” kölyökatlétika-verseny a gödöllői esőben
    2016-05-20 20:33:25
    Nem csak az égi áldás, hanem az egyetemi pályához közeli raktárépület lángjai is megzavarták a fiatalok viadalát
  12. Atlétika: dicséretes gödöllői éremhalmozás Fehérváron
    2016-05-09 08:27:46
    A GEAC 11 csapatából 9 nyert medáliát a serdülők és ifjúságiak ügyességi- és gátfutó csapatbajnokságán
  13. Megújul a gödöllői egyetem atlétikai pályája
    2016-04-01 11:18:28
    A rekonstrukció mintegy 40 millió forintos kiadást jelentő első fázisában a futókörön belüli területek kapnak rekortán-borítást
  14. Gödöllői atlétika-sikerek hétvégéje
    2016-01-25 17:23:25
    Felnőtt- és utánpótlás szinten egyaránt eredményes fedett pályás versenyeket tudhattak magukénak városunk sportolói
  15. Országos részvételi rekordot döntött a gyerekatlétika a gödöllői egyetem sportcsarnokában
    2015-12-06 16:11:00
    A közel négyszáz versenyző több mint egytizede a GEAC kötelékéből került ki. Az U13-as A csapat 4. lett
  16. Drámai módon hiúsult meg a Gödöllői EAC vezette atlétaformáció csapatbajnoki cím(védés)e
    2015-09-13 18:51:35
    Egyetlen pont döntött. A tavalyi második lett az idei győztes. 750 ezer forinttal kevesebbet kerestek az összefogás szereplői
  17. Soos Levente ugrott a legmagasabbra Varsóban
    2015-09-10 18:45:05
    A Gödöllői EAC atlétája 146 centiméteres eredménnyel nyerte a Nemzetközi Gyermek Atlétikai Játékokat
  18. Gödöllői aranyakról is szól az atléták országos bajnoksága
    2015-08-07 18:51:04
    Augusztus második hétvégéjén Székesfehérvár ad otthont a sportág legjelentősebb hazai megmérettetésének
  19. Répási Petra országos csúcsot futott a junior ob-n
    2015-06-29 18:50:42
    Rajta kívül Ajkler Eszter is aranyat nyert a Gödöllői EAC színeiben a vadonatúj miskolci atlétikai küzdőtéren
  20. Fekete Ábel nagy futása
    2015-06-09 07:14:54
    Magyar sikerek, gödöllői közreműködéssel a szlovákiai U18-as atlétikai válogatott viadalon
  21. Atlétika: fényes GEAC-medáliák a liga-versenyekről
    2015-05-26 09:22:23
    Budapesten és Debrecenben jeleskedtek a pünkösdi hétvégén az egyetemi szakosztály fiatal sportolói
  22. Éremeső hullott a gödöllői atlétákra Székesfehérváron
    2015-05-20 14:40:19
    Az egyetemi klub 23 csapattal indult a versenyen, akik közül 19 állhatott dobogóra a különböző számokban
  23. Tíz gödöllői érem az atlétikai világnap nemzetközi versenyen
    2015-05-04 09:40:08
    A GEAC-osok örömét beárnyékolta, hogy a kiváló rúdugró, Szamosi András kulcscsont-törést szenvedett gátfutás közben
  24. Atlétika: újabb gödöllői érmehalmozás
    2015-03-02 07:11:26
    Tizenöt medállal zárták a fedett pályás ob-t az egyetemi klub ifjúsági és junior korú versenyzői
  25. Atlétika: gödöllői sikerek a fedett pályás idénynyitón
    2015-02-02 08:54:17
    Juhász Fanni megnyerte a rúdugrást a Budapest-bajnokságon. Ígéretes eredményekkel rukkoltak elő a GEAC fiataljai
  26. Gödöllői atléták is részesülnek a csapatbajnoki címért járó ötmilliós pénzdíjból
    2014-09-15 08:49:19
    Magabiztos, harminchárom pontos előnnyel verte riválisait a GEAC-BEAC-Ikarus fúzióval létrejött triumvirátus
  27. Három arany- és öt ezüstérmet nyert a GEAC a váltó ob-n
    2014-09-07 15:45:23
    Városunk atlétái minden korosztályban igazolták, hogy ott vannak a honi atlétika élmezőnyében
  28. Triplázott a gödöllői sprinterlány a Szuper Liga döntőn
    2014-08-31 09:20:25
    Kaptur Éva 100, 200 és 400 méteren lett aranyérmes Debrecenben, az először megrendezett pénzdíjas atlétikai viadalon
  29. Atlétikai Eb: egyet futhatott a gödöllői sprinter
    2014-08-14 12:01:10
    Kaptur Éva futamában 6. lett, és nem jutott az elődöntőbe 200 méteres síkfutásban
  30. Atlétikai ob: gyűlnek a gödöllői aranyak