Találatok száma: 220

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8
  1. Atlétika: Kriszt Saci két számban is Eb-szintet teljesített Nyíregyházán
    2022-01-24 11:52:37
    A MATE-Gödöllői EAC atlétái több számban is remekeltek a nyílt fedett pályás viadalon, többen új egyéni csúcsot értek el
  2. Atlétika Sport XXI: magabiztosan nyerték a hazai rendezésű viadalt a gödöllői fiatalok
    2021-12-06 16:48:56
    Szabó Diana és Kovács Gábor Krisztián tanítványai öt számból négyet megnyertek, egyben pedig másodikak lettek
  3. Atlétika: hazai pályán, Veszprémben és Pécsett is remekeltek a gödöllői fiatalok
    2021-10-18 11:48:27
    Valamennyi megmérettetésen született MATE-GEAC érem, a dobók és a gyaloglók aranyakkal is gazdagították kollekciójukat
  4. Atlétika diákolimpia: több számban is ügyeskedtek a gödöllői Erkel iskola tanulói
    2021-10-17 11:03:53
    Megyebajnoki címet szerzett a fiú magasugró- és a lány távolugró-csapat, valamint a később országos 7. 10x200 méteres vegyes váltó is
  5. Atlétika: Kriszt Saci „országos csúcsa” és hat gödöllői érem a korosztályos ügyességi- és gátfutó-, valamint gyalogló csapatbajnokságon
    2021-10-04 11:10:00
    Az ifjúsági és a serdülő korosztály legjobbjai Székesfehérváron, illetve Budapesten vetélkedtek
  6. Atlétika: 6 junior- és 2 ifjúsági Szuper Liga aranyéremmel büszkélkedhet Gödöllő
    2021-09-27 10:34:03
    Az U20-as korosztályban Dobránszky Laura és Soos Levente dupláztak, az U18-asoknál Sulyán Alexa és Lesták Ármin nyertek medáliákat
  7. Atlétika: Kriszt Saroltánál három az arany igazság
    2021-09-20 10:45:14
    A Gödöllői EAC tehetsége minden számban nyert, ahol elindult az U16-os országos bajnokságon. Rajta kívül három csapattársa szerzett még érmet
  8. Atlétika csb-döntő: másfél ponttal maradt el a dobogótól a GEAC-Ikarus alkotta formáció
    2021-09-13 08:45:29
    A tavalyi elsőség után – a főkét a sérülések miatti tartalékos kiállás miatt – ezúttal meg kellett elégedni a 4. hellyel. Nádházy Evelin volt a legponterősebb
  9. Atlétika Szuper Liga döntő: hat gödöllői állhatott dobogóra, egy a felső fokára
    2021-09-06 10:17:18
    Tóth Zsombor hárompróbában megvédte tavalyi elsőségét, Bánovics József áttörte az 5 méteres álomhatárt rúdugrásban
  10. Atlétika: gödöllői éremözön az utánpótláskorúak viadalain
    2021-08-30 09:28:20
    A helyi egyesület fiatal tehetségei Miskolcon és Szolnokon halmozták a sikereket, többen új egyéni rekordot is elértek
  11. Atlétika: három érmet nyertek a gödöllőiek az országos ifibajnokságon
    2021-08-09 10:15:44
    Sulyán Alexa duplázott, 100 és 200 méteren egyaránt második lett. Lesták Ármin 200 méter akadályon nyert bronzot
  12. Toborzót hirdetett gyerekeknek a sportok királynője gödöllői közössége
    2021-08-05 10:11:10
    Az egyetemi klub atlétika szakosztálya szeptember végéig várja a 2007-2013-as születésű, gyors, ügyes és erős alkatú fiatalok jelentkezését
  13. U20-as atlétikai Eb: Soos Levente a kontinens 14. legjobbja 400 gáton
    2021-07-17 15:05:33
    A Gödöllői EAC sprintere az előfutamban megközelítette egyéni csúcsát, amivel az elődöntőig jutott a tallinni versengésben
  14. Atlétika: megvédte ötpróba bajnoki címét serdülőknél a gödöllői Kriszt Sarolta!
    2021-07-05 13:01:28
    Az újonc fiúk aranyérmesek lettek a csapatversenyben, a serdülők pedig a harmadik helyen végeztek
  15. Atlétikai ob: hat gödöllői éremből négyet Nádházy Evelin nyakába akasztottak
    2021-06-28 08:35:07
    A GEAC sprintere két egyéni- és két váltószám után állhatott fel a dobogóra a debreceni viadalon
  16. Atlétika: remeklő gödöllőiek sűrű hétvégéje
    2021-06-21 10:46:13
    A Csapat Európa-bajnokság mellett, többpróbában és a Honvéd Kupán is termett babér az egyetemi klub versenyzőinek
  17. Atlétika: 15 gödöllői érem az U23-as és U20-as országos bajnokságon
    2021-06-14 08:26:30
    Zöldbe borult a dobogó rúdugrásban. Szörényi István minden bizonnyal büszke lenne egykori tanítványaira
  18. Atlétika Budapest Open: több számban született gödöllői siker a csonka versenyen
    2021-05-24 09:24:30
    A tartós esőzés miatt jó néhány vasárnapi futamot töröltek a Schulek Ágostonnak emléket állító mátyásföldi viadalon
  19. Miben rejlik a gödöllői atlétasport sikerének titka?
    2021-05-20 10:14:22
    Dr. Kriszt Balázs egyesületi elnök szerint a következetes munka mindennek az alapja. Ettől az évtől Kiemelt Utánpótlás Műhelyként működik a GEAC atlétika szakosztálya
  20. Atlétika: gödöllői sikerek a Paulínyi-emlékversenyen
    2021-05-10 10:09:11
    Nádházy Evelin 300 méteres egyéni csúcsot futott, ideje alig maradt kívül a 38 másodpercen. Videó
  21. Három gödöllői arany- és négy ezüstérem a váltófutó országos bajnokságon
    2021-05-09 10:45:54
    Május 8-án a Kecskeméti Atlétikai Centrumban randevúztak a különböző korosztályok legjobb stafétái
  22. Vácon vitézkedtek a gödöllői atlétika ígéretes tehetségei
    2021-05-03 10:25:25
    A GEAC újonc- és serdülőkorú versenyzői mindent egybevetve 18 éremmel tértek haza a Duna-parti városból
  23. Korosztályos országos csúcs is született a gödöllői atlétika centrumban
    2021-04-26 11:16:59
    A hazai versenyzők közül többen értek el egyéni csúcsot és szerzetek értékes helyezéseket április utolsó vasárnapján
  24. Atlétika: két gödöllői bronzérem a hosszútáv-gyaloglók országos bajnokságán
    2021-04-19 09:54:34
    Gadanecz György négy serdülőkorú tanítványa közül egy lány és egy fiú állhatott fel a dobogóra a békéscsabai versenyen
  25. Atlétika: Gödöllő adja mindkét nemnél a téli gerelyhajítás juniorbajnokát
    2021-03-22 10:12:16
    Máté Alpár tanítványai Szombathelyen, a GEAC mezeifutó fiataljai Kecskeméten adtak számot felkészültségükről
  26. Jó hírekkel szolgált a Gödöllői EAC elnöke a gyász árnyékában
    2021-03-07 17:15:12
    Az ország második atlétikai akadémiáját működtetheti az egyetemi klub, amely új létesítményeket is építtethet
  27. Atlétika: egy gödöllői érem és értékes helyezések a téli dobóbajnokságon
    2021-03-07 11:18:42
    Máté Alpár tanítványai közül Grünwald Tamás a serdülők gerelyhajító versenyében állhatott fel a dobogóra Szombathelyen
  28. Atlétika: Kriszt Saci országos csúccsal nyerte a 300 métert a serdülő ob-n
    2021-02-08 07:51:55
    A Gödöllői EAC korosztályos versenyzői összesen hat érmet nyertek: három aranyat, egy ezüstöt és két bronzot
  29. Éremgyűjtő gödöllői gyermekatléták
    2020-11-09 17:25:38
    A legfiatalabbak számára Vácon rendeztek regionális versenyt, ahol egy ezüst- és két bronzmedáliát ért a GEAC-csapatok teljesítménye
  30. Atlétika: gödöllői érmek a kecskeméti mezőn
    2020-10-26 08:30:47
    Pápai Marci nem kis meglepetésre szerzett bronzérmet a férfiak nyolc kilométeres távján, a GEAC ifi fiúcsapata második lett