Találatok száma: 222

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8
  1. Atlétika: világelithez tartozó vetélytársakkal versenyeztek a gödöllői tinédzserek
    2023-07-18 19:10:26
    Kriszt Sarolta távolugrásban, Sulyán Alexa 200 méteres síkfutásban állt rajthoz Székesfehérváron, a 13. Gyulai István Memorialon
  2. Atlétika junior ob: minden színű medálból jutott a gödöllőieknek
    2023-07-16 18:27:50
    A hosszútávfutó Lesták Ármin arany-, a két rúdugró, Vajda Gábor, valamint Horváth Barna ezüst- és bronzérmet szerzett Szolnokon
  3. Atlétika U23-as Európa-bajnokság: nemzetközi porondon edződtek a gödöllői indulók
    2023-07-15 18:28:02
    Guth Mátyás 13. lett magasugrásban, Simon Virág 19. 400 méteren, míg Dobránszky Laura 32. 400 méteres gátfutásban
  4. Atlétika országos bajnokság: a gödöllői arany elmaradt, de az egyéni- és szezoncsúcsok nem
    2023-07-08 21:27:44
    Négy versenyszámban ért el dobogós helyezést a MATE-GEAC számos fiatalt felvonultató különítménye a világbajnokság hivatalos tesztversenyén
  5. Atlétika: két gödöllői ugró-érem a Honvéd Kupán
    2023-07-02 10:00:51
    Bánovics József 460 centiméterig jutott rúdugrásban, Guth Mátyás pedig 212 centiméteres szezoncsúcsot ért el magasugrásban
  6. Atlétika U23 és U18 ob: gödöllői különszám lett a lányok 400 méteres síkfutása
    2023-06-26 16:23:32
    Dobránszky Laura az idősebbeknél, Kriszt Sarolta a fiatalabbaknál nyert aranyérmet az egykörös versengésben
  7. Gödöllői sportolókért is szoríthatunk az Európa Játékokon
    2023-06-17 11:39:25
    A június második felében kezdődő rangos eseményen sportlövészetben olimpiai kvóta is szerezhető a jövő évi párizsi ötkarikás világeseményen való részvételre
  8. Atlétika: a MATE-Gödöllői EAC sprintere, Sulyán Alexa két korosztály országos csúcsát adta át a múltnak
    2023-06-08 20:02:44
    A helyi szakosztály maroknyi csapatának tagjai több értékes helyezést is szereztek a Magyar Nagydíj Sorozat budapesti állomásán
  9. Atlétika: ismét kitett magáért a gödöllői fiatalok ugró- és dobószekciója
    2023-06-05 11:32:28
    Június első hétvégéjén, Nyíregyházán versenyeztek a Keleti terület legjobb újonc- és serdülőkorú tehetségei
  10. Atlétika: csúcsra járatták futásukat a gödöllői lányok
    2023-06-01 10:37:02
    Körmendy Katalin tanítványainak remek utánpótlás-eredményei május utolsó napján, a Győrben zajló országos diákolimpián születtek
  11. Atlétika: a gödöllői indulók közül a hölgyek vitték a prímet a Budapest Openen
    2023-05-29 10:48:56
    Május utolsó hétvégéjén a mátyásföldi Ikarus-pályán a MATE-GEAC versenyzői több számban is jeleskedtek
  12. Atlétika: főként a dobószámokban jeleskedtek a gödöllői fiatalok, Lesták Ármin ob-ezüstérmes 10 ezer méteren
    2023-05-15 10:55:46
    Május második hétvégéjén a helyi egyetem atlétikai centrumában versenyeztek a Keleti terület legjobb újonc- és serdülőkorú tehetségei
  13. Pontszerző gödöllői helyezés a Sport XXI Aquatlon Országos Döntőben
    2023-05-09 17:50:24
    A mindössze 8 esztendős Galli Ádám az újoncok között lett nyolcadik a helyi uszodában és az egyetemi atlétika pályán lezajlott viadalon
  14. Atlétika: fényes gödöllői érmek a váltófutó országos bajnokságon
    2023-05-08 10:00:16
    Május első vasárnapján az UTE Szilágyi utcai Atlétikai Centrumban randevúztak a különböző korosztályok legjobb stafétái
  15. Atlétika: hazai sikerek a MATE-Gödöllői EAC felkészülési versenyén
    2023-04-23 11:20:18
    Az április 22-én lezajlott viadalon kilenc számban állhattak fel a dobogó felső fokára házigazda egyesület sportolói
  16. Mezeifutó diákolimpia: TIG-csapatbronz a gödöllői repülőtéren
    2023-04-19 18:09:27
    A fiatal versenyzők kedvezményes belépővel tekinthetik meg az augusztusi Budapesti Atlétikai Világbajnokság eseményeit
  17. Június 1-jéig lehet jelentkezni a MATE-Gödöllői EAC nyári sporttáborába
    2023-04-18 11:03:03
    A résztvevők – az atlétika mellett – több sportággal is megismerkedhetnek, találkozhatnak olimpiai- és világbajnok sportolókkal
  18. Atlétika: a gödöllői Kiss György 7. lett a szenior világbajnokságban
    2023-04-01 15:55:43
    A GEAC egykori versenyzője a 75-79 éves korosztály 10 kilométeres gyaloglásában ért el komoly nemzetközi sportsikert
  19. Atlétika téli dobóbajnokság: gödöllői érem az ifikorú srácok gerelyhajításában
    2023-03-27 17:25:11
    Szabó Levente 57 és fél méterre juttatta el a szert, ami új egyéni csúcsot is jelentett Máté Alpár tanítványa számára
  20. Atlétika mezeifutó ob: gödöllői csapatarany a királyi kastély parkjában
    2023-03-19 17:38:36
    Egyéniben a legjobb helyezés a 4. volt a MATE_GEAC színeiben indultak közül, az U20-as fiúcsapat viszont a dobogó felső fokára állhatott fel
  21. Atlétika: nyolc többpróba-számból egyben gödöllői bajnokot avattak
    2023-03-13 17:27:22
    Az újoncoknál (U14) Gyurán Ádám diadalmaskodott, a serdülőknél (U16) két ezüstéremre futotta a fedettpályás összetett viadalon
  22. Atlétika: gödöllői medáliák a veszprémi téli dobóbajnokságon
    2023-03-06 11:29:13
    Krakóczki Bence két számban is második lett a serdülők mezőnyében, Eszenyi Napsugár idei legjobbjával lett ezüstérmes a felnőtt gerelyesek versenyében
  23. Toborzásba kezdett a MATE-Gödöllői EAC atlétika szakosztálya
    2023-02-28 18:28:09
    Aki szeretné, hogy gyermeke játékos formában ismerkedjen a mozgással, akkor várják a sportok királynője csapatába!
  24. Atlétika fedettpályás ob: a sportág gödöllői üdvöskéje, Sulyán Alexa saját U20-as nemzeti csúcsát adta át a múltnak 200 méteren
    2023-02-19 17:52:54
    A MATE-GEAC különítménye öt érmet szerzett a nyíregyházi viadalon, a legfényesebbet a pazar egyesületi rekordot elért női 4x400 méteres váltó
  25. Atlétika: Kriszt Saci az ötpróba és a 60 méteres gátfutás új országos ifjúsági csúcstartója!
    2023-02-12 17:59:12
    A MATE-Gödöllői EAC versenyzője 4228 pontos teljesítményével a világ hatodik legjobb eredményét produkálta a BOK-csarnokban
  26. Atlétika: gödöllői sprinterlány indított útjára az országos csúcsot elért váltót
    2023-01-29 11:27:56
    A MATE-GEAC versenyzői több számban is remek eredményt értek el a nyíregyházi nyílt, nemzetközi fedettpályás viadalon
  27. Atlétika: Sulyán Alexa parádés juniorcsúcsot repesztett 200 méteren!
    2023-01-21 18:28:37
    A MATE-Gödöllői EAC sprintere 24,02 másodperces idejével négy éves korosztályos rekordot adott át a múltnak Nyíregyházán
  28. Atlétika mezeifutó liga: gödöllői bronzérem az U20-as korosztályban
    2022-11-14 14:53:11
    Gadanecz György tanítványa, Lesták Ármin a Nemesvámoson megrendezett 2. fordulóban ért el dobogós helyezést a 7 kilométeres távon
  29. Atlétika: legyőzhetetlennek bizonyultak a fiatal gödöllői gyalogló lányok
    2022-10-30 18:23:32
    Gadanecz György tanítványai közül Vancsó Enikő egyéniben, illetve nővérével és Szentgáli-Varga Villővel csapatban is bajnoki aranyérmet nyert
  30. Atlétika: gödöllői bajnoki címek serdülő és újonc korosztályban