A Gémesi György által alapított Új Kezdet Párt elnökét az is vezérelte döntésében, hogy Vécsey László feladatot „bízott” rá
  2. Országos ifibajnoki címet szerzett a Gödöllői EAC sportlövője, Szász Hanna Rebeka
    2020-09-28 16:46:13
    Különböző okok miatt erősen foghíjas csapattal tudott indulni az egyetemi szakosztály a szeptember végi megmérettetésen
  3. Hárommal nőtt a gödöllői marketinggyémántok száma
    2020-09-18 17:32:39
    Településünk immár 10 ilyen védjegynél tart a fél évtizede útjára indított országos pályázati programnak köszönhetően
  4. Országos bajnok lett a Gödöllői EAC sportlövője, Farkas Ágnes
    2020-09-14 16:42:27
    A 23 éves versenyző az 50 méteres kisöbű standard puska 3x10 összetett számában utasította maga mögé a riválisait
  5. Újonc- és serdülőkorú atléták vetélkedtek a gödöllői atlétikai centrumban
    2020-09-12 10:10:19
    Az ország több pontjáról számos résztvevőt vonzott viadal remek felkészülési lehetőség volt a korosztályos országos bajnokság előtt
  6. Taroltak a gödöllői női légpuskások a junior ob első napján
    2020-09-06 10:37:05
    Mészáros Eszter és a csapat egyaránt országos csúccsal lett bajnok az 50 méteres 3 testhelyzet versenyszámban
  7. Lengyel Szilviát beválasztották az LMP új országos elnökségébe
    2020-08-31 08:09:59
    A közéletben korábban szerepet vállaló politikus, volt parlamenti képviselő három alkalommal is megpályázta a gödöllői körzet mandátumát
  8. Atlétika Budapest Open: három számban gödöllői győztest avattak
    2020-08-03 10:11:30
    Több, ígéretes eredménnyel rukkoltak elő a helyi egyetemi klub versenyzői a közelgő országos bajnokság előtt
  9. Gödöllő strandröplabdás üdvöskéje, Vecsey Fanni Vaida Beával (is) hódított Tatán
    2020-08-02 11:33:52
    Az idei szezonra összeállt páros szettveszteség nélkül nyerte az országos bajnokság első mesterfordulóját
  10. A közelgő országos bajnokságokra hangoltak a gödöllői atléták
    2020-07-20 10:02:21
    Négy nap alatt az ország négy pontján álltak rajthoz az egyetemi műhely sportolói, akik közül többen is egyéni csúcsot értek el
  11. Országos- és egyéni gerelyhajító-csúcsok a Gödöllői EAC versenyén
    2020-06-29 10:05:34
    Hosszú hónapok után ismét a sportteljesítmények összemérésén volt a hangsúly a SZIE Atlétika Centrumában lezajlott viadalon
  12. Hat számban jutottak országos döntőbe a gödöllői diákúszók
    2020-02-11 11:04:32
    A legjobbak március közepén képviselhetik iskolájukat és városunkat a fővárosi megmérettetésen
  13. Gödöllői bronzérem és egyéni csúcsok a serdülőkorú atléták fedettpályás országos bajnokságán
    2020-02-10 11:21:27
    Tóth-Sztavridisz Szófia 60 méteres gátfutásban állhatott fel a dobogó harmadik fokára. Hárompróbában Tóth Zsombor ezüstéremnek örülhetett
  14. Mozgalmas és eredményes napokat tudhatnak maguk mögött a gödöllői atléták
    2020-02-03 10:50:13
    Először indultak országos bajnokságon az újoncok, egyéni csúcsok Bécsben, Szlovéniában vitézkedtek a rúdugrók
  15. Sportosan búcsúztak az óévtől a Gödöllői EAC atlétái
    2019-12-23 15:05:38
    Az egyetemi műhely felnőtt és utánpótláskorú versenyzői a 2019-es évben összesen 75 érmet szereztek az országos bajnokságokon
  16. Érem nélkül zárták a vívók országos bajnokságát a gödöllőiek
    2019-12-22 16:38:33
    Ötödik helyével a férfi kardcsapat került a legközelebb a dobogós pozícióhoz, míg lányok triumvirátusa hatodik lett
  17. Édességkülönlegességek versenye a gödöllői kastélyban
    2019-11-04 16:20:09
    Országos, nemzetközi torta- és cukrászati artisztika megmérettetést rendeznek november 9-én a történelmi falak között
  18. Cukorbombával hívják fel a figyelmet a diabéteszre Gödöllőn
    2019-09-03 17:04:54
    A Belvárosi Napok első, szombati napján, reggel 8 és délután 5 óra között lehet többet megtudni a népbetegségéről
  19. Kiállták a többróbát a gödöllői atléták
    2019-08-05 08:27:12
    Kiválóan szerepeltek a GEAC versenyzői az augusztus első hétvégéjén megrendezett összetett országos bajnokságon
  20. Parádésan szerepeltek a legifjabb gödöllői atléták
    2019-07-14 17:42:02
    Nyolc éremmel tértek haza a GEAC újonckorú tehetségei a Győrben lezajlott korosztályos országos bajnokságról
  21. Bearanyozták a hétvégét a gödöllői gerelyhajító ifi atléták
    2019-07-01 10:41:35
    Mind a fiúknál, mind a lányoknál Máté Alpár tanítványa nyerte az országos bajnoki címet. Ezen felül 3 bronzérem is jutott a GEAC-nak
  22. Atlétika: gödöllői U23-as és juniorbajnoki címek a kánikulában
    2019-06-17 10:05:50
    Az egyetemi klub versenyzői összesen tíz érmet szereztek a mátyásföldi Ikarus-pályán, amiből négy volt a legfényesebb
  23. Duplán büszkélkedhet a Szent István Egyetem
    2019-06-14 16:34:02
    A gödöllői központú felsőoktatási intézményé lett a legjobb nemzetközi kreditmobilitási pályázat az országban
  24. Fél gödöllői ezüstérem termett a csepeli homokon
    2019-06-02 12:08:32
    A Czene Adrienn, Hackl Szilvia páros elvérzett a döntőben az országos bajnokság nyitófordulójában
  25. EP-választás: jócskán eltértek az országos átlagtól a gödöllőiek a Fidesz-KDNP és a Momentum megítélésében
    2019-05-26 23:33:58
    Városunk szavazói aktívak voltak, és ha rajtuk múlt volna, más lenne a hazánkat megillető mandátumok kiosztása
  26. Gödöllői rendőröket is bevetnek a „zebra” akcióba
    2019-05-14 14:31:22
    A helyi kapitányság közlekedésrendészeti osztályának munkatársai három helyszínen tájékoztatnak a biztonságos gyalogosközlekedésről
  27. Gödöllői kötődésű elnöke lett a Felelős Élelmiszergyártók Szövetségének
    2019-04-26 08:32:18
    Éder Tamás harminc évvel ezelőtt a helyi egyetemen kezdte szakmai pályafutását. Cél a fogyasztókkal folytatott párbeszédet erősítése
  28. Új honlapot állított az esküvőszervezés szolgálatába a Lázár Lovaspark
    2019-04-17 16:46:59
    A gödöllői kastéllyal közösen készül nagyobb térhódításra a kínai turisztikai piacon a domonyvölgyi létesítmény vezetése
  29. Árnyékot vetettek a fényviszonyok a szervezésre
    2019-04-01 10:30:17
    Az utolsó pillanatban Gödöllőről Budapestre kellett költöztetni az asztaliteniszezők országos ifjúsági bajnokságát
  30. Értékes gödöllői helyezések a kecskeméti terepen
    2019-03-25 10:03:24
    A GEAC 18 atlétája vett részt a 111. alkalommal megrendezett mezei futó országos bajnokságon