Találatok száma: 341

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
  1. Idén is támogatta a DIGI a jövő szakembereit
    2019-03-21 16:56:09
    Két kategóriában adott pénzjutalmat a a Gödöllőn is szolgáltató telekommunikációs társaság a tanulmányi versenyeken
  2. Nyolc medáliát gyűjtöttek a GEAC junior- és ifi atlétái
    2019-02-24 18:04:04
    Az aranyérmek Mihály Ádám rúdugró és a 4x200-as fiúváltó nevéhez fűződtek a fedettpályás országos bajnokságon
  3. Téli dobóbajnokság: az ifik közt taroltak a gödöllői gerelyesek
    2019-02-23 17:59:11
    Szombathely adott otthont az ifjúsági és junior korosztály számára kiírt országos megmérettetésnek
  4. Tartja csúcsformáját a gödöllői sprinterlány
    2019-02-13 17:20:11
    Nádházy Evelin országos rekordot futott a váltóval, majd 300 méteren a legjobb magyar fedettpályás eredménnyel ért célba
  5. Gödöllői atléta-sikerek Budapesten és Bécsben
    2019-02-04 10:30:32
    A serdülők fedettpályás országos bajnokságán két bronzérem jutott a GEAC-nak. Nádházy Evelin az osztrák fővárosban nyert
  6. Kovács Barnabás az MSZP országos választmányának elnökhelyettese lett
    2018-11-10 19:23:14
    A gödöllői önkormányzati képviselő ismert politikusokat előzött meg a tisztségért folytatott küzdelemben
  7. Öt medállal zárták utolsó korosztályos országos versenyüket a gödöllői gyermekatléták
    2018-10-11 17:28:15
    A legeredményesebb Kriszt Sarolta volt, aki a magas- és a távolugrás mellett a váltóval is aranyérmes lett
  8. Hatpróba-ezüstérmes lett Soos Levente
    2018-09-23 17:08:42
    Valamennyi gödöllői induló egyéni legjobb eredményét érte el a székesfehérvári országos bajnokságon
  9. Két gödöllői váltó vitte aranyéremig a stafétabotot
    2018-09-16 10:45:11
    A Szekszárdi Atlétikai Centrumban rendezték meg a legjobbak országos bajnokságát. A GEAC-nak mindhárom színű medálból jutott
  10. A kezdőmagasságon ragadt Simonváros Csanád a junior világbajnokságon
    2018-07-11 19:46:51
    A Gödöllői EAC országos bajnok rúdugrója 480 centimétert teljesített, amivel nem jutott be a tizenkettes döntőbe
  11. Meghaladta a 13 ezer főt a gödöllői Tourinform-irodát tavaly személyesen felkeresők száma
    2018-06-25 17:23:44
    A GKRTE királyi kastélyban működő információs egységében nem csak programokat kínálnak, hanem ajándéktárgyakat is forgalmaznak
  12. Három bajnokot adott az országnak a Gödöllői EAC
    2018-06-11 08:33:57
    Tíz érmet nyertek az egyetemi szakosztály atlétái az U23-as és junior (U20) országos bajnokságon, Miskolcon
  13. Értékes gödöllői helyezések a Budapest Open atlétika-versenyen
    2018-06-04 10:01:48
    Biztató eredményeket értek el a GEAC tehetségei a közelgő korosztályos egyéni országos bajnokságok előtt
  14. Győrben tettek csodát a gödöllői atléták
    2018-05-21 11:03:28
    Városunk sportolói négy országos bajnoki címet szereztek az Olimpiai Parkban, a legjobb magyar többpróbázók viadalán
  15. Ki lehet a gödöllői központú körzet befutója?
    2018-04-08 18:28:41
    Ujvári Miklós politológus vállalkozott arra, hogy a 17 órás részvételi adatok alapján elemezze a várható helyzetet
  16. Atlétika: 11 GEAC-éremből három volt a legfényesebben csillogó
    2018-02-26 10:27:52
    Az egyetemi szakosztály ifjúsági és junior korú fiataljai is kitettek magukért a fedett pályás országos bajnokságon
  17. Fél gödöllői aranyérem az első hóröplabda országos bajnokságon
    2018-02-10 17:36:21
    Soós Izsák Bán Viktorral az oldalán nyert, az ugyancsak GRC-s Molnár Zoltán, Pető Levente kettős pedig a bronzig jutott
  18. Gödöllői atlétafiúk aranyat érő ugrásai
    2018-02-05 10:26:34
    Bánovics József egyéni csúccsal, Soos Levente egyetlen hibás kísérlettel lett serdülő országos bajnok fedett pályán
  19. Veszélyeztetik a magyar halgazdálkodás a távoli országokból betelepített díszhalak
    2018-02-02 14:48:53
    Ezt is megállapították a gödöllői központú Szent István Egyetemen lezajlott országos szakmai találkozón
  20. Szakgimnáziumi hallgatók rivalizáltak a gödöllői egyetemen
    2018-01-26 18:17:28
    Január utolsó péntekjén zajlott le az I. Országos Szakgimnáziumi Tanulmányi Versenyek elődöntője
  21. Gödöllői párosokkal debütál a hóröplabda országos bajnokság
    2018-01-24 11:03:17
    Február közepén a Veszprém megyei Eplényben rendezik meg az első komoly hazai verseny, aminek győztese Eb-résztvevő lesz
  22. Gödöllői atléták sikeres fedettpályás idénynyitója
    2018-01-21 19:14:08
    Január harmadik szombatján a fővárosi BOK-csarnokban rendezték meg a Budapest Bajnokságot
  23. Szilágyi Áron állította meg Gémesi Csanádot az elődöntőben
    2017-11-25 16:21:56
    Akárcsak tavaly, idén is országos bajnoki bronzérmet szerzett a férfikardozók egyéni versenyében a Gödöllői EAC pengeforgatója
  24. Megszabadulnak a gödöllői kastélyosok a hatvani műemlék üzemeltetésétől
    2017-10-10 16:59:31
    Január 1-jétől az Országos Magyar Vadászkamara működteti a műemlék-együttest, amihez forrást is kap a kormánytól
  25. Bajnoki érmes gödöllői leány staféták
    2017-09-17 10:25:22
    A mátyásföldi Ikarus pályán rendezték meg a legjobb hazai atlétikai váltók országos versengését. A GEAC fiataljai is ott voltak
  26. Hol vannak Gödöllőn az ingyenesen használható légkondicionált helyiségek?
    2017-07-31 17:51:41
    A legmagasabb, harmadfokú hőségriasztás lép életbe keddtől péntek éjfélig országosan. Igyunk és hűsöljünk sokat
  27. Strandröplabda ob: gödöllői házidöntőt vívtak a hölgyek Dunaújvárosban
    2017-07-30 16:11:00
    Egy szorosabb és egy hézagosabb játszmában nyert a bajnoki címvédő Lakatos, Lutter kettős a Szabó, Tóth páros ellen
  28. Strandröplabda: letaszították riválisaikat a dobogóról a gödöllői lányok
    2017-06-25 14:38:51
    Tatán rendezték meg az idei országos bajnokság első kvalifikációs fordulóját. A címvédő sikerét hozta a női verseny
  29. Renner Luca nagy ugrása
    2017-06-19 08:42:03
    Kilenc érem jutott a gödöllői atlétáknak a mátyásföldi Ikarus-pályán lezajlott U23-as és junior ob-n
  30. A juniorkorú Simonváros Csanád hátát nézte a férfi rúdugró-mezőny
    2017-06-12 10:23:56
    Remek teljesítményt nyújtott a megfiatalított gödöllői különítmény a háromnapos székesfehérvári atlétikai országos bajnokságon