Gémesi György: ha nem megy a gyógyvíz-hasznosítás, akkor is megpróbálkozunk valamilyen vizesblokkal
    Gödöllő is csatlakozik a Kulturális Örökség Napjai szeptember 20-21-i országos programsorozatához
  3. Gödöllői atléták is részesülnek a csapatbajnoki címért járó ötmilliós pénzdíjból
    2014-09-15 08:49:19
    Magabiztos, harminchárom pontos előnnyel verte riválisait a GEAC-BEAC-Ikarus fúzióval létrejött triumvirátus
  4. Ezüstre füstölték a pisztrángot
    2014-09-12 08:49:09
    Nem csak a nagyközönség és a konkurencia, hanem a zsűri is nagyra tartotta a gödöllőiek ételét az országos halfőző versenyen
  5. Gödöllői politikus az LMP országos elnökségében
    2014-07-20 11:24:24
    A párt egykori parlamenti képviselője, Lengyel Szilvia a kilenc főre redukált vezetésbe is bekerült
  6. Cirkuszolnak a gödöllői főtéren
    2014-07-17 17:23:23
    Varázslatokat és kunsztokat mutatnak be a Waldorf-iskolák országos találkozójának résztvevői a város szívében
  7. Ügyességi- és dobószámokban vitézkedtek a gödöllői atléták
    2014-07-14 10:27:44
    Öt arany-, két ezüst- és három bronzérem volt a GEAC-termés a serdülő- és újonc egyéni országos bajnokságon
  8. Összeállt a kormánypártok Pest megyei listája
    2014-07-03 18:04:22
    Gödöllői kötődésű személy nem található a Fidesz országos választmánya által jóváhagyott névsorban
  9. Július 1-jétől Gödöllőn is változik a mobilparkolás
    2014-06-30 12:44:42
    Az eddigi 810-es SMS-, illetve hívószám 763-ra módosul az országosan egységes rendszerben
  10. Négy elsőség jutott a gödöllői atlétáknak Debrecenben
    2014-06-30 08:39:02
    A futószámokban szóltak bele az országos bajnoki medáliák elosztásába a GEAC junior- és U23-as versenyzői
  11. Páratlan gödöllői helyezések a diákolimpián
    2014-06-20 17:54:05
    Az Erkel iskola lányai röplabdában, a Hajós iskola fiai kézilabdában játszhattak a III. korcsoportosok országos döntőjében
  12. Húsz tonnára rúgott az italos kartondoboz „gyűjtemény”
    2014-06-14 10:17:52
    A gödöllői régió iskolásai és óvodásai halmozták fel az országosan összehordott mennyiség egyharmadát
  13. Éremhalmozó gödöllői diákolimpikon atléták
    2014-05-26 12:10:11
    A premontreis Pápai Márton két számban is második lett az V-VI. korcsoportosok országos döntőjében
  14. EP-választás: aktívabbak voltak, és nem mindenben igazodtak az országos trendhez a gödöllőiek
    2014-05-26 04:23:49
    A városban szavazók az ötödik helyre rangsorolták az MSZP-t, az Együtt-PM lett a harmadik erő. Közel 9%-ot kapott az LMP
  15. Keleti bajnokként jutottak be a gödöllői atléták a csapatbajnoki döntőbe
    2014-05-12 14:10:59
    Répási Petra országos juniorcsúcsot futott 100 gáton, Deák Nagy Marcell a tengerentúlról jött haza, hogy váltótag legyen
  16. Három gödöllői arannyal indult az atlétikai versenyszezon
    2014-05-05 13:06:29
    Az ifik között a magasugró lányok és a gerelyhajító fiúk, a serdülőknél a fiú rúdugrók állhattak fel a dobogó tetejére
  17. Nyártól az Invitel látja el az országos belföldi tudakozó szolgáltatást
    2014-04-16 09:19:26
    A Gödöllőn is szolgáltató telekommunikációs társaság nyerte az NMHH pályázatát. 11800 lesz az új szám
  18. Kovács Barnabás: a pártlogók döntöttek, nem a jelöltek személye
    2014-04-07 17:28:10
    A kormányváltók gödöllői jelöltje szerint az eredmény tanulságos és elgondolkodtató országosan is, és itt, helyben is
  19. Bearanyozták a hétvégét a Gödöllői EAC ifi és junior atlétái
    2014-03-03 09:47:05
    Príma Balázs gerelyhajításban, Répási Petra és Pápai Márton futásban nyertek országos bajnoki címet fedett viszonyok közt
  20. Elindult a kampány! Ajánlásunkkal több jelöltnek is esélyt adhatunk
    2014-02-17 13:17:45
    Február 17-től a gödöllői központú körzet egyéni mandátumáért harcba szállók is gyűjtik az aláírásokat
  21. Kávé mellett beszélgettek a rendőrök a szadai CBA-ban
    2014-02-14 12:13:36
    A Police Coffee elnevezésű bűnmegelőzési program célja, hogy véleményformálásra bátorítsa a lakosságot
  22. Diákolimpia: előreléptek a Törökös röplabdás lányok
    2014-02-09 14:03:04
    A 6. helyen végzett a VI. korcsoportosok országos döntőjében a gödöllői gimnázium csapata
  23. Vagyonosodtak-e tavaly a gödöllői kötődésű parlamenti képviselők?
    2014-02-03 12:15:56
    A hölgyek munkahely nélküliek, az urak nem csak a tiszteletdíjukból élnek. Lakhatási támogatást csak Ángyán József nem vesz fel
  24. Gödöllői kiállítóhelyek is célpontjai a múzeumnépszerűsítő túrának
    2014-01-27 17:47:40
    Februárban indul az országos program, amihez városunk kastélya és múzeuma egyaránt csatlakozott
  25. Lengyel Szilvia 8. az LMP országos listáján
    2014-01-26 17:12:56
    A Gödöllőn élő parlamenti képviselő a harmadik legjobb pozíciót kapta a párt színeiben a választáson induló hölgyek közül
  26. Erdélyi Zsófia lett november európai női atlétája
    2013-12-18 10:22:56
    A gödöllői nevelésű futó Dubaiban nyert rangos versenyt, majd országos mezei bajnoki címet szerzett
  27. Bronzéremig jutott Gémesi Csanád a kardvívók országos bajnokságán
    2013-12-14 16:07:39
    A Gödöllői EAC pengeforgatója az elődöntőig gond nélkül menetelt, ott azonban viszonylag simán elvérzett
  28. Két aranyérmet nyertek a GEAC atlétái a mezeifutó országos bajnokságon
    2013-11-25 09:40:24
    Fekete Ábel és a 15 éves fiú csapat egyaránt a dobogó tetejére állhatott a 4,5 kilométeres táv teljesítése után