Találatok száma: 341

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
  1. Gyermekbajnoki hatodikként zárt a gödöllői leány röplabda-csapat
    2017-06-05 17:29:16
    Békéscsabán rendezték meg az országos döntőt, ahol városunk fiataljai nagyon közel álltak a négy közé jutáshoz
  2. Gödöllői atlétalurkók óriási sikerei a diákolimpián
    2017-05-26 17:46:52
    Kriszt Sarolta országos csúccsal lett aranyérmes többpróbában, Eszenyi Napsugár pedig kislabda-hajításban diadalmaskodott
  3. Aranyos gödöllői ifi- és juniorkorú rúdugrók
    2017-02-27 07:34:49
    Kriszt Annamária, Mihály Ádám és Simonváros Csanád nyert országos bajnoki címet fedett pályán
  4. Helyi népszavazás: Gödöllő szigorúbb Budapestnél
    2017-02-18 11:41:31
    Városunkban 20 százalék az aláírási limit. Csak képviselőtestületi hatáskörbe tartozó kérdésben kezdeményezhető, néhány kivétellel
  5. Egy medálig jutottak a gödöllői újonc és serdülő atléták
    2017-02-06 10:30:50
    Szőke-Kiss Anna nyert ezüstérmet 800 méteren a fedett pályás országos bajnokságon. Értékes helyezésből akadt több is
  6. A panellakásoké a főszerep Gödöllőn is
    2017-01-31 18:44:28
    Ingatlanpiaci változásokról és az aktuális tendenciákról készített tájékoztatót az Ingatlannet.hu
  7. Csányi István és a Cimbaliband lesznek a gödöllői kultúra idei díjazottjai
    2017-01-12 11:05:50
    Az országosan ismert zenészt négy jelöltből választották ki, a honi világzenei színtér meghatározó formációja másodagával rivalizált az elismerésért
  8. Öt éve nem volt ilyen hideg hazánkban
    2017-01-07 16:04:12
    Akadt olyan hely Gödöllőn, ahol mínusz 15 fok alá süllyedt a hajnali hőmérséklet. Figyeljünk az elesettekre!
  9. Célirányos ellenőrzésbe kezd a NAV az ünnepek előtt
    2016-11-25 09:20:59
    A nagy- és kiskereskedőket a megszokottnál többször vonják górcső alá az országos – ezáltal a gödöllői vállalkozásokat is érintő – akció-sorozatban
  10. Ismét terítéken a Gödöllőre tartó bringás ökofolyosó
    2016-10-08 10:31:52
    A következő években 50-100 milliárd forint jut a kerékpáros közlekedés országos fejlesztésére. A projekt része a Rákos-patak menti bicikliút is
  11. Gödöllő verte az országos átlagot népszavazás-érvényességi mutatóban
    2016-10-02 21:56:42
    Városunkban a választásra jogosultak közel 46 százaléka ment el voksolni, 98% feletti a NEM-ek aránya
  12. Taroltak a gödöllői atléták többpróbában
    2016-09-19 10:40:23
    Renner Luca és Kriszt Botond nem csak korosztályuk bajnoki címét szerezték mg, hanem a felnőttek között sem találtak legyőzőre
  13. Gödöllőn is pörög a lakáspiac
    2016-07-18 11:38:08
    A családi házak 19%-kal, a téglaépítésű lakások 22%-kal drágábbak, míg a panellakások 4%-kal olcsóbbak a városban az országos átlaghoz képest
  14. Éremhalmozó gödöllői újonc és serdülő atléták
    2016-07-11 10:18:07
    Több értékes helyezés mellett 11 medáliát nyertek a GEAC tehetségei a debreceni országos bajnokságon
  15. Gödöllő három bajnoka utazhat az ifjúsági kontinensviadalra
    2016-07-04 10:23:32
    Remekül szerepeltek a GEAC korosztályos atlétái a miskolci országos megmérettetésen
  16. Fél gödöllői ezüstérem a kispesti homokon
    2016-06-19 17:51:03
    A bajnoki címvédő Lutter Eszter, Lakatos Enikő páros elvérzett a döntőben az országos bajnokság nyitófordulójában
  17. Kéttucatnyi gödöllői versenyzővel rajtol a strandröplabda országos bajnokság
    2016-06-16 17:37:45
    Kispesten lépnek először homokra a versenyzők. Aki kedvet érez a sportág kipróbálása iránt, az egyetemi pályán jelentkezhet
  18. Saját kezűleg igazította helyre az orrát a gödöllői harcos
    2016-06-09 20:27:36
    Varjú László és Ócsai Zsolt tanítványai két-két arany- és ezüstéremmel tértek haza a WOMAA országos bajnokságról
  19. Gödöllői atléták mozgalmas, éremhalmozással dúsított víkendje
    2016-05-25 11:05:45
    A csapatbajnoki elődöntő után a váltó országos bajnokságon és a Paulinyi-emlékversenyen is remekeltek a GEAC üdvöskéi
  20. Hol a leghosszabb a betegvárakozási idő?
    2016-05-21 09:30:44
    Felmérés készült a Gödöllőt is magában foglaló Pest megyében arról, mikor lehet bejutni az orvoshoz a járóbeteg szakellátásban
  21. Hazai mezőn nyert érmet az Erkel iskola csapata
    2016-04-06 09:02:12
    Tizenkilencedszer adott otthont a diákolimpia országos döntőjének a Gödöllő nyugati határában található repülőtér
  22. Ideje eljuttatni a bírósághoz a civil szervezetek változásbejegyzési kérelmét
    2016-02-19 10:37:49
    Március 15-ét követően csak megfelelő létesítő okirat alapján működhetnek törvényesen a gödöllői egyesületek és alapítványok is
  23. Aranyos gödöllői újonc és serdülő atléták
    2016-02-08 10:34:08
    Több értékes helyezés mellett számos érmet is nyertek a GEAC tehetségei a fedett pályás országos bajnokságon
  24. Nagyon ügyelnek a mezei szilre a gödöllői arborétumban
    2016-01-18 11:48:50
    Kiemelt erdészeti feladat a 2016-os év fájának megőrzése az utókor számára. Ezen dolgoznak a Pilisi Parkerdő Zrt. szakemberei is
  25. Tévhit, hogy az ünnepek alatt hízunk el
    2015-12-20 10:20:47
    Gödöllőieknek is hasznos tanácsokkal szolgál a Magyar Dietetikusok Országos Szövetsége, érdemes megszívlelni
  26. Gödöllői klub adta az év női strandröplabdázóit
    2015-12-16 10:44:53
    Az országos bajnoki címüket megvédő Lutter Eszter és Lakatos Enikő érdemelték ki az elismerő címet
  27. Országos részvételi rekordot döntött a gyerekatlétika a gödöllői egyetem sportcsarnokában
    2015-12-06 16:11:00
    A közel négyszáz versenyző több mint egytizede a GEAC kötelékéből került ki. Az U13-as A csapat 4. lett
  28. Gödöllői játékos is erősíti a Pest megyei fociválogatottat az országos döntőben
    2015-12-04 08:13:22
    Hevesi Milán tagja volt az előcsatározáson győztes regionális csapatnak, amely a legjobb nyolc között folytathatja
  29. Indul a NAV téli ellenőrzéssorozata
    2015-11-30 15:18:34
    Gödöllőre is kiterjed az országosan elrendelt intézkedés: górcső alatt lesznek az ünnepre szervezett vásárok is
  30. Remekeltek a gödöllői utánpótlás-atléták a Magyar Ligában
    2015-10-19 13:26:50
    A GEAC serdülő- és ifjúsági korú versenyzői elsők lettek az országos összesítésben, a juniorok pedig a harmadik helyen zártak