Találatok száma: 341

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
  1. Sportlövészet: 50 méteres számokban jeleskedtek a gödöllői puskások az országos bajnokságon
    2022-08-01 10:49:31
    Mészáros Eszter volt a MATE-GEAC legeredményesebb versenyzője, aki mindhárom színű éremből gyűjtött, összesen ötöt
  2. Elindult a határvadászok toborzása, Gödöllőről is lehet jelentkezni
    2022-07-15 18:00:00
    A Magyar Rendőrség várja azoknak a 18-55 éves, büntetlen előéletű, legalább alapfokú iskolai végzettséggel rendelkező személyeket
  3. Atlétika: Tóth Zsombor révén idén is Gödöllőre került a tízpróba országos bajnoki címe
    2022-07-04 09:47:46
    A MATE-GEAC 24 éves versenyzője 258 pontos előnnyel állhatott fel a dobogó felső fokára a pápai viadal után
  4. Strandröplabda: érem nélkül maradtak a gödöllőiek a csepeli mesterversenyen
    2022-06-05 12:58:10
    A fiataloknál, Breuer Mirtill révén országos serdülőbajnoki címmel gazdagodott a Karádi Zoltán által vezetett szakosztály
  5. Atlétika: Kriszt Saci országos csúccsal teljesítette az Eb-szintet hétpróbában!
    2022-05-22 18:37:03
    A MATE-Gödöllői EAC ifjúsági korú versenyzője hat számban is egyéni rekordot ért el, és utazhat a jeruzsálemi kontinensviadalra
  6. Atlétika: öt gödöllői arany- és két bronzérem a váltófutó országos bajnokságon
    2022-05-08 10:46:02
    Május első szombatján a Kecskeméti Atlétikai Centrumban randevúztak a különböző korosztályok legjobb stafétái
  7. Gödöllői fiatalok is megszerezhetik az erdei vándor nagykövet titulust
    2022-04-25 10:26:30
    Az Országos Erdészeti Egyesület által meghirdetett programra május 16-ig várják a jelentkezőket. További részletek a cikkben!
  8. Uralják a Pest megyei toplistát a gödöllői középiskolák
    2022-04-23 15:10:57
    A Török Ignác Gimnázium a 13., a Premontrei Gimnázium a 31., míg a Református Líceum a 37. a legfrissebb országos összevetésben
  9. Hat gödöllői ingatlanra terjedt ki a növénytűz
    2022-03-23 11:23:28
    Mindent egybevetve kétezer négyzetméteres terület lett a lángok martaléka a Diófa utcában. Országos tűzgyújtási tilalom van érvényben!
  10. Mezeifutók lepik el a gödöllői kastély parkját
    2022-03-16 17:41:01
    Március 19-én, szombaton településünk ékessége ad otthont a 114. országos bajnokságnak. A rendezvény környékén zsúfoltság várható
  11. Hol a legközelebbi ügyelet? Az országos ügyeletkereső segít!
    2022-03-08 17:30:13
    A baj mindig a legrosszabbkor történik. Eddig sokszor tanácstalanul keresgélhettük a közelben lévő orvosi ügyeletet. Itt a változás!
  12. 3D-nyomtatott biopolimer kulcsot kapott a minisztertől a gödöllői egyetem rektora
    2022-03-07 18:17:54
    A világon egyedülálló, a hulladékgazdálkodást elősegítő, körforgásos tudásközpont jött létre a MATE helyi kampuszán
  13. Atlétika téli dobóbajnokság: gödöllői arany- és ezüstérem gerelyhajításban
    2022-03-06 10:59:57
    Szabó Levente és Eszenyi Napsugár egyaránt egyéni csúccsal állhattak fel a dobogóra szombathelyi országos megmérettetésen
  14. Sportlövészet: öt országos bajnoki éremmel zártak a gödöllőiek
    2022-02-21 10:58:23
    Az Európa-bajnoki induló Mészáros Eszternek három medália jutott a százhalombattai 10 méteres légfegyveres viadalon
  15. Atlétika: Tóth Zsombor hét-, az ifi korú Kriszt Saci ötpróbában lett országos bajnok!
    2022-02-21 10:07:38
    A MATE-Gödöllői EAC versenyzői nagy fölénnyel diadalmaskodtak a fedettpályás viadalon, a BOK-csarnokban
  16. Atlétika: 12 éremig jutottak a gödöllői ifik és juniorok a fedettpályás országos bajnokságon
    2022-02-14 10:27:38
    Kriszt Sarolta lett a kétnapos viadal legeredményesebb versenyzője, három számban is bajnoki címet szerzett
  17. Atlétika: öt érmet nyertek fedél alatt a gödöllői serdülők
    2022-02-07 16:25:57
    A MATE-GEAC korosztályos versenyzői remekül helytálltak az országos bajnokságon. A nyílt versenyen Bánovics József és Pápai Márton is egyéni csúcsot ért el
  18. Diákolimpia, megyei döntő: több számban is jeleskedtek a gödöllői úszószakosztály versenyzői
    2022-01-30 10:48:28
    Országos döntőbe jutott a Török Ignác Gimnázium 4x50 méteres lány gyorsúszó váltója és Ercsi Csongor 100 méter háton
  19. Atlétika: Kriszt Saci két számban is Eb-szintet teljesített Nyíregyházán
    2022-01-24 11:52:37
    A MATE-Gödöllői EAC atlétái több számban is remekeltek a nyílt fedett pályás viadalon, többen új egyéni csúcsot értek el
  20. A gödöllői egyetem lesz az idei EFOTT házigazdája
    2022-01-13 17:30:51
    Az agrárfókuszú intézmény profiljában központi szerepet kap a fenntartható jövő biztosítása, így ehhez illeszkedő témák is szóba kerülnek július 13-17. között Velencén
  21. Harminc élsportoló-hallgatóját támogatja ösztöndíjjal a gödöllői egyetem
    2022-01-10 15:50:21
    Az országosan is egyedülálló dotációval a MATE vezetése a sportélet fellendítését is fontos területnek tekinti
  22. Gödöllőieket is a Magyar Kultúra Lovagjává avatnak
    2022-01-06 17:28:00
    Az idei, sorrendben 26. díjátadó gálán Márton Danku István tanár és Perna Pál egyesületi elnök részesül az elismerésben
  23. Gödöllőn is konzultál a társasházak lakóközösségével a katasztrófavédelem
    2021-11-16 17:46:32
    A háromnapos fórumon a kirendeltségek nagy hangsúlyt fektetnek az Országos Tűzmegelőzési Szabályzat előírásainak megismertetésére is
  24. Jótékonyság vadászat: elismerő oklevelet érdemelt ki a gödöllői kastély
    2021-10-30 10:05:39
    Városunk műemlék-együttesében rendezték meg az országossá nőtt, hiánypótló orvosi eszközök beszerzését támogató kezdeményezés díjátadóját
  25. Atlétika diákolimpia: több számban is ügyeskedtek a gödöllői Erkel iskola tanulói
    2021-10-17 11:03:53
    Megyebajnoki címet szerzett a fiú magasugró- és a lány távolugró-csapat, valamint a később országos 7. 10x200 méteres vegyes váltó is
  26. Cselgáncs: négy országos bajnoki éremmel gazdagodtak a gödöllői srácok
    2021-10-10 10:57:10
    A helyi judo klub versenyzői egy arany-, két ezüst- és egy bronzmedáliát nyertek a diák A és B korosztály legjelentősebb idei viadalán, Egerben
  27. A jótékonysági vadászat egyik kiemelt támogatója a gödöllői egyetem
    2021-10-06 10:25:18
    A kezdeményezés célja a megyei kórházak gyermekosztályainak új eszközökkel, felszerelésekkel történő támogatása
  28. Atlétika: Kriszt Saci „országos csúcsa” és hat gödöllői érem a korosztályos ügyességi- és gátfutó-, valamint gyalogló csapatbajnokságon
    2021-10-04 11:10:00
    Az ifjúsági és a serdülő korosztály legjobbjai Székesfehérváron, illetve Budapesten vetélkedtek
  29. Atlétika: Kriszt Saroltánál három az arany igazság
    2021-09-20 10:45:14
    A Gödöllői EAC tehetsége minden számban nyert, ahol elindult az U16-os országos bajnokságon. Rajta kívül három csapattársa szerzett még érmet
  30. Sportlövészet: nemzeti rekorddal lett országos bajnok Mészáros Eszter
    2021-09-19 19:12:34
    Az 50 méteres számokban kiírt versenysorozat utolsó hétvégéjén a Gödöllői EAC színeit képviselők összesen nyolc érmet nyertek