Találatok száma: 341

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
  1. Cselgáncs: hét gödöllői érem Egerből
    2021-09-19 11:32:36
    A helyi judo klub diák- és serdülőkorú fiatal tehetséget a XXII. Tóth Péter országos rangsorversenyen jeleskedtek
  2. Mire készüljenek a gödöllői kastélyban lezajló országos vadásznapot felkeresők?
    2021-08-25 17:01:26
    A járványügyi előírások miatt szükséges a védettségi igazolvány, valamint a gyalogos- és gépjármű-forgalom növekedésére is számítani kell
  3. Strandröplabda ob-döntő: bronzra cserélte tavalyi aranyát a gödöllői Vecsey Fanni
    2021-08-15 12:05:01
    A helyi klub saját nevelésű játékosa a címvédés reményében idén Szabó Dorottyával lépett homokra, ám a cél elérése elmaradt
  4. Országos vadásznap a gödöllői kastélyban
    2021-08-10 16:00:17
    Augusztus 28-án, szombaton a nagyközönség számára számos, látványos programot kínálnak a szervezők
  5. Atlétika: három érmet nyertek a gödöllőiek az országos ifibajnokságon
    2021-08-09 10:15:44
    Sulyán Alexa duplázott, 100 és 200 méteren egyaránt második lett. Lesták Ármin 200 méter akadályon nyert bronzot
  6. Hegyre fel is remekeltek a gödöllői atléták
    2021-08-02 08:33:12
    A GEAC versenyzői közül egyéniben Pápai Márton szerepelt a legjobban, második lett az országos bajnokságon
  7. Strandröplabda: borította a papírformát a Bútor, Kristóf gödöllői tinikettős Csepelen
    2021-07-18 12:06:21
    Óriási meglepetésre éremért játszhatott a tehetséges páros az országos bajnoki döntő előtti utolsó mesterfordulóban
  8. Gödöllői sikerek az Év Fagylaltja versenyen
    2021-07-08 18:58:21
    Hódított a Sissi Fagylaltozó balzsamos sült áfonya lágy kecskesajttal ízesítésű különlegessége
  9. Strandröplabda: fél-fél arany- és bronzérem lett a gödöllőieké Gyenesdiáson
    2021-07-04 14:59:40
    Vecsey Fanni ezúttal – készülve az U20-as Európa-bajnokságra – Vasvári Zsófival alkotott egy párost
  10. Strandröplabda: bronzéremig menetelt az új gödöllői páros a tatai Öreg-tó partján
    2021-06-20 12:01:59
    A bajnoki címvédő Vecsey Fanni idén Szabó Dorkával versenyez: 3. hellyel mutatkoztak be az ob első mesterfordulóján
  11. Atlétika: 15 gödöllői érem az U23-as és U20-as országos bajnokságon
    2021-06-14 08:26:30
    Zöldbe borult a dobogó rúdugrásban. Szörényi István minden bizonnyal büszke lenne egykori tanítványaira
  12. Három gödöllői arany- és négy ezüstérem a váltófutó országos bajnokságon
    2021-05-09 10:45:54
    Május 8-án a Kecskeméti Atlétikai Centrumban randevúztak a különböző korosztályok legjobb stafétái
  13. Röplabda: a juniorok után a gödöllői ifik is helyet követeltek maguknak az országos döntőben
    2021-05-02 10:52:31
    Wirnhardt Oszkár és fia, Bence csapata június első hétvégéjén, Békéscsabán küzdhet majd a minél értékesebb helyezésért
  14. Korosztályos országos csúcs is született a gödöllői atlétika centrumban
    2021-04-26 11:16:59
    A hazai versenyzők közül többen értek el egyéni csúcsot és szerzetek értékes helyezéseket április utolsó vasárnapján
  15. Atlétika: két gödöllői bronzérem a hosszútáv-gyaloglók országos bajnokságán
    2021-04-19 09:54:34
    Gadanecz György négy serdülőkorú tanítványa közül egy lány és egy fiú állhatott fel a dobogóra a békéscsabai versenyen
  16. Országos csúccsal lett az ötpróba fedettpályás serdülőbajnoka Kriszt Saci
    2021-03-29 09:39:29
    Rajta kívül további öt gödöllői atléta szerzett érmet a március utolsó hétvégéjén lezajlott megmérettetésen
  17. Elhunyt Szörényi István
    2021-03-01 16:46:47
    A Gödöllői EAC rúdugró szakedzőjét 76 éves korában érte a halál. Tanítványai több mint 150 országos bajnoki címet szereztek
  18. Ötödször rendeznek országos plüssegér találkozót a gödöllői kastélyban
    2021-02-19 15:43:20
    Ebben az évben sajátos módon kényszerülnek lebonyolítani az eseményt, távolságtartásos, home office verzióban
  19. Sportlövészet: nincs jobb juniorkorú vegyes páros, mint a Mészáros-Klenczner duó
    2021-02-08 13:39:55
    Szép eredményeket értek el a légfegyveres országos bajnokság 10 méteres számaiban a Gödöllői EAC versenyzői
  20. Atlétika: Kriszt Saci országos csúccsal nyerte a 300 métert a serdülő ob-n
    2021-02-08 07:51:55
    A Gödöllői EAC korosztályos versenyzői összesen hat érmet nyertek: három aranyat, egy ezüstöt és két bronzot
  21. Mészáros Eszter országos csúccsal nyerte a Honvéd Kupát
    2021-01-24 17:55:50
    A Gödöllői EAC olimpiai kvótás sportlövője 252,9 körre javította a korábbi rekordot, ami azt mutatja, töretlen a fejlődése
  22. Másfél évtizede hunyt el Fallenbüchl Zoltán, Gödöllő díszpolgára
    2021-01-12 20:45:14
    Az országosan ismert és elismert történész, Ambrus Zoltán író, műfordító unokája több szállal kötődött településünkhöz
  23. Legjobb vidékiként országos bajnoki negyedik a gödöllői kardcsapat
    2020-12-20 17:12:09
    A Gémesi-testvérek az első két meccsüket megnyerték, majd vereséget szenvedtek az elődöntőben és a helyosztón
  24. Éremben gazdag országos bajnokságot zártak a gödöllői akrobatikus tornászok
    2020-12-14 10:13:22
    December 13-án a fővárosban randevúztak a sportág legjobbjai, köztük a Grassalkovich SE tehetségei is
  25. Sportlövészet: országos bajnok lett a Gödöllő EAC serdülő fiúcsapata!
    2020-11-30 10:16:06
    A Lévai Csongor, Holovecz Ákos és Tóvári Szabolcs alkotta triónak egyéniben nem jutott érem, de összteljesítményük aranyat ért
  26. Tatamin küzdöttek az érmekért a gödöllői fiatalok
    2020-11-16 17:08:00
    Győrben rendezték meg a korosztályos országos bajnokságot, amin a helyi judo klub cselgáncsozói is kitettek magukért
  27. Minden másodperc számít – a gödöllői veszélyhelyzeti eseteknél is
    2020-11-14 11:43:05
    Akár 5 méteres pontossággal beazonosítható a segélyhívás helyszín, ha a hívást iOS vagy Android okostelefonokról indítják
  28. Új megbízott vezetője van a Gödöllői Rendőrkapitányságnak
    2020-11-02 14:30:34
    Dr. Balogh János országos rendőrfőkapitány november 1-jei határnappal Szigeti János alezredesnek szavazott bizalmat
  29. Nyolctized körre került a világcsúcstól Mészáros Eszter, a Gödöllői EAC sportlövője
    2020-10-25 10:47:31
    Az olimpiai kvótás versenyző a junior lányok léppuskás versenyében állított fel hatalmas országos rekordot a Budapest Bajnokságon
  30. Országos középiskolai lista: három gödöllői tanoda a top ötvenben!
    2020-10-18 12:43:42
    A tavalyi eredmények alapján Premontrei Gimnázium pozíciója a legjobb, megelőzve a TIG-et és a Református Líceumot