Találatok száma: 145

Oldalak: 1 2 3 4 5
  1. Az olimpiai bajnok honfitárs vetett véget Gémesi Csanád pazar világbajnoki menetelésének
    2013-08-07 17:26:44
    A Gödöllői EAC kardozója a legjobb nyolcig ellenállhatatlan volt, itt Szilágyi Áront kapta, aki nem kegyelmezett
  2. Helytálltak a Gödöllői EAC atlétái az európai ifjúsági elitben
    2013-07-18 18:49:13
    A magasugró Kovács Emma új egyéni csúccsal a 10. lett, a gerelyhajító Príma Balázst szűk két méter választotta el a dobogótól az olimpiai fesztiválon
  3. Két gödöllői atléta is döntős Utrechtben
    2013-07-16 18:27:50
    Kovács Emma magasugrásban, Príma Balázs gerelyhajításban jutott a csütörtöki fináléba az Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztiválon
  4. Gémesi Csanád vitte a legtöbbre a magyarok közül az Eb-n
    2013-06-19 18:18:23
    A Gödöllői EAC kardozója rosszulléte után is talpra állt, és 12. helyével megelőzte az olimpiai bajnokot
  5. Két korosztályban is megyebajnokok lettek a Főnix ISE kézilabdázói
    2013-06-10 17:14:27
    Az olimpiai ezüstérmes Simics Judit és Zsembery Tamás szakmai irányításával érték el a sikert a gödöllői fiatalok
  6. Szent István Egyetem Regatta Szarvason
    2013-06-06 16:09:55
    Olimpiai- és világbajnokok is erősítik a gödöllői központú felsőoktatási intézmény két sárkányhajóját
  7. Egyesben búcsúzott a vb-től Tóth Kriszti
    2013-05-15 18:45:12
    London kétszeres olimpia bajnoka túl nagy falatnak bizonyult a gödöllői asztaliteniszező számára
  8. Megyebajnok és országos döntős a Premontrei gimnázium focicsapata
    2013-04-28 13:45:00
    Két győzelmükkel és egy vereségükkel jól jöttek ki a körbeverésből Mácsár Gyula tanítványai
  9. Egyetemi rögbi Európa-bajnokságot rendezhet Gödöllő
    2013-03-22 08:43:19
    2015 nyarán adnak randevút a riói olimpián is bemutatkozó sportág legjobbjai városunkban
  10. Borverseny zsűrijébe várják az olimpiai ezüstérmes cselgáncsozót
    2013-03-09 10:06:08
    A Gödöllő Környéki Regionális Turisztikai Egyesület illetékesei felkérték Ungvári Miklóst, vegyen részt a társadalmi ítészek munkájában
  11. A fináléban vérzett el a GEAC kardcsapata
    2012-12-16 18:26:36
    A gödöllői egység mindhárom vívója legyőzte a londoni olimpia egyéni bajnokát, Szilágyi Áront
  12. Győzni jönnének Gödöllőre a hellén amazonok
    2012-11-12 17:05:33
    Ludvig Zsolt képesnek tartja a csapatát arra, hogy előnnyel utazzon a pireuszi visszavágóra
  13. Nyüzsgés a Belvárosi Napokon
    2012-09-08 13:22:34
    A háromszoros olimpiai bajnok vízilabdázó, Kiss Gergely vágta át az alsóparki futókör avatószalagját
  14. Erdélyi Zsófi elfáradt a maraton végére
    2012-08-05 14:52:33
    Az olimpiai újonc – ígéretes kezdés után – végül a 92. helyen ért célba
  15. Deák Nagy Marcell futamnegyedik a londoni olimpián
    2012-08-04 12:36:19
    Öt századmásodpercen múlott a gödöllői atléta elődöntője a 400 méteres síkfutásban
  16. Tóth Krisztina búcsúzott az olimpiától
    2012-07-28 22:40:23
    Hajszálon múlott a gödöllői pingpongos legjobb 32 közé jutása
  17. Balkáni bírók ítélkeznek az Olimpiakosz elleni hazai meccsen
    2012-07-17 16:26:53
    Kriegel Éva visszatért a TEVA-hatoshoz és a BSE-s center, Hackl Szilvia is a Gödöllőt választotta
  18. Gémesi György a MOB-elnökségben
    2012-02-27 09:14:32
    A közgyűlésig alelnökként ténykedő gödöllői polgármester 115 támogató voksot kapott
    2011-07-22 18:12:19
    Országos felnőtt rekorddal nyert junior Európa-bajnokságot a gödöllői futóatléta, és indulhat a londoni olimpián
  22. Tóth Krisztina: irány a londoni olimpia!
    2011-05-17 07:54:05
    Ötödik ötkarikás szereplésére készülhet a hétszeres Európa-bajnok asztaliteniszező
  23. Gémesi György újra a MOB alelnöke
    2011-03-19 12:12:15
    Formalitás volt a voksolás...
  24. Új szelek fújnak a Hungaroringen
    2011-02-18 16:34:51
    A mogyoródi versenypályát működtető gazdasági társaság illetékesei nagyobb figyelmet kívánnak fordítani az objektum környezetében lévő településeken élők problémáinak enyhítésére