Találatok száma: 1169

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
  1. Nem lesz ott a bajnoki döntőben a gödöllői röplabda-csapat
    2015-04-19 20:16:50
    Másodszor is ötjátszmás csatában nyert városunkban a címvédő Békéscsaba, amely tavaly után újra finalista
  2. Rangadót vesztett és hátrább csúszott a tabellán a GSK II.
    2015-04-19 18:58:13
    Öngóllal maradt alul a GEAC focicsapata a papíron esélytelenebb Vácduka vendéglátójaként
  3. Dobogón a gödöllői önjáró gokartok
    2015-04-19 13:28:17
    A Szent István Egyetem junior és senior csapata egyaránt kitett magáért a Bosch fejlesztési versenyén
  4. Büntetővel bitorolta el a három pontot a Gödöllői SK
    2015-04-18 18:50:34
    A Törökbálint ellen megszakadt Nagy Dániel csapatának öt forduló óta tartó nyeretlenségi sorozata
  5. Tovább távolodott a Viharsarokban a bajnoki döntőtől a gödöllői hatos
    2015-04-16 19:18:18
    Fritz Ágnes térdsérülése sem szolgálta városunk csapatának egyenlítési tervét. Van-e innen visszaút?
  6. Foci: visszaütött a kupabravúr Nagykőrösön
    2015-04-12 18:14:59
    A második félidőben négyet kapott a Gödöllői SK. A második csapat alaposan kitömte a Vácszentlászlót
  7. Parádés hajrával nyertek a gödöllői futsalosok
    2015-04-10 23:59:37
    Fordulatos ütközetet vívott városunk csapata a monoriak ellen. Az utolsó másfél percben bejött a vészkapusos játék
  8. Meddő csatárok, konyhára küldött játékvezetőnő
    2015-04-04 18:18:03
    Nem bírt a Turával a Gödöllői SK, pokoli második félidőt produkálva kapott ki a Gödöllői EAC focicsapata
  9. Önjáró gokartok épülnek Gödöllőn
    2015-04-02 11:47:06
    Április 18-án kiderül, mire képes a fúróból kreált önindító, vagy a fűnyíróból fejlesztett hibridhajtás
  10. Futsal: vendégként is felülmúlták a sereghajtót a gödöllőiek
    2015-03-30 22:37:23
    Már az első félidőben kialakult a különbség a csapatok között. Bencsik Roland és Berta Balázs dupláztak
  11. Megbosszulta csapattársa legyőzőjét a gödöllői bunyós
    2015-03-30 09:08:31
    Nyolc éremmel tértek hazai az Esztergomi Nyílt Nemzetközi Harcművészeti Bajnokságról városunk fiataljai
  12. Csapatvezetőt mattolt a gödöllői sakkifjonc
    2015-03-23 08:17:39
    Szoros meccsen verte a fótiakat a GSBE első számú csapata, míg a második számú egység alulmaradt a Szigetszentmárton ellen
  13. Megtette az első lépést az elődöntő felé a gödöllői hatos
    2015-03-22 19:13:10
    Amíg bírta erővel, egyenrangú ellenfél volt a Jászberény. A kritikus helyzetekben összekapta magát városunk röplabda-csapata
  14. Gürizett érte, de képtelen volt a pontmentésre a gödöllői tizenegy
    2015-03-21 17:25:50
    Felemás félidők után szenvedte el első tavaszi vereségét Nagy Dániel csapata. Az iksz közelebb állt volna az igazsághoz
  15. Kézilabda: nehézkes gödöllői sikerek Dunaharasztiban
    2015-03-21 14:41:32
    A vártnál szorosabb mérkőzésen gyűjtötte be a két bajnoki pontot városunk felnőtt- és junior csapata
  16. Olvasók diadala a gödöllői könyvtárban
    2015-03-18 09:27:38
    Április 1-jéig jelentkezhetnek a 3 fős csapatot alkotó 12-17 évesek a versengésre, amiből nem lehet kiszállni
  17. A gödöllői tizenegy a téli műfüves bajnokság egyik elődöntőse
    2015-03-11 20:01:45
    Magabiztosan múlta felül Mogyoródon a Dunakeszi Kinizsi gárdáját Nagy Dániel csapata
  18. Megtört az átok: először nyert otthonában a gödöllői tizenegy
    2015-03-07 17:00:11
    Hiába támadott többet a Taksony, városunk fegyelmezetten játszó csapata háromszor is betalált
  19. Kézilabda: Solymáron vigasztalódtak a gödöllőiek
    2015-03-01 20:25:04
    Városunk felnőtt- és junior-csapata egyaránt meggyőző győzelemmel zárta a kiruccanást. A fiatalok negyven gól felett lőttek
  20. A GEAC kiütötte az Aszódot, a GSK II. legyűrte a Fótot
    2015-03-01 17:06:38
    Villámrajtot vettek az alsóbb megyei osztályokban szereplő gödöllői focicsapatok: kilenc gólt rúgtak és csak kettőt kaptak
  21. Olimpiai bajnokok is segédkeztek a gödöllői sportos díjátadón
    2015-02-19 19:25:59
    Városunkban megtörténhetett, hogy egyéni versenyző lett a csapatsportág kategória legjobbja. Széplaki István kapta az életműdíjat
  22. Meccslabdáról veszített Magyar Kupát a gödöllői röplabda-csapat
    2015-02-14 20:35:19
    Az első két szett után joggal bizakodhatott a lelkes publikum. Egyszerű a képlet: meg kell tanulni nyerni. A Vasasé lett a trófea
  23. Negyeddöntős műfüvön a gödöllői tizenegy
    2015-02-14 17:26:45
    A Hévízgyörk ellen egy döntetlen is elég volt a csoportelsőséghez Nagy Dániel csapatának. 3-3 lett a meccs vége
  24. Futsal: gödöllői kettő hét Berettyóújfalun
    2015-02-09 23:36:19
    Az utolsó szűk tíz percben kapitulált városunk csapata az esélyesebb hajdú-bihariak otthonában
  25. Gödöllői fiaskó öt szettben, Újpesten
    2015-02-09 19:02:24
    Három pont kellett volna az alapszakasz-elsőség megszerzésének esélyéhez, de csak egyet szerzett városunk női röplabda-csapata
  26. Ellentétes félidőket produkálva maradtak alul a gödöllői futsalosok
    2015-01-30 21:10:21
    Húsz perc után vezetett városunk csapata az esélyesebb nagykátaiak ellen. A szünet után fordult a kocka, ötöt rúgtak a vendégek
  27. Nagy Tamás mesternégyesével intézték el a Bagot
    2015-01-30 13:16:35
    Három meccs után is hibátlan a Gödöllői SK focicsapata a műfüvön zajló Pest megyei téli bajnokságban
  28. Aranyszettel kupadöntős a gödöllői hatos!
    2015-01-27 20:51:10
    A február 14-i fináléban – akárcsak tavaly és tavalyelőtt - a Vasas lesz városunk röplabda-csapatának ellenfele
  29. Jól kezdett, majd leeresztett a gödöllői futsal-csapat
    2015-01-26 21:01:47
    Városunk együttese csupán három cserejátékossal utazott el a közel 300 kilométeres csengeri (tor)túrára
  30. Gödöllői siker az első téli Spartan Race-en
    2015-01-26 16:38:50
    A Villa Grande Dream Team crossfit csapata több mint 20 perccel utasította maga mögé a mezőnyt a szlovákiai megmérettetésen