Találatok száma: 1169

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
  1. Gödöllői kard-kudarc az ob csapatversenyében
    2017-11-26 17:50:23
    Nem vívhatott éremért a három Gémesit is soraiban tudó GEAC-formáció, amely „csak” az 5. helyen végzett. A GEAC 2 a 9. lett
  2. Kiütéses győzelmével újra dobogós a gödöllői kézilabda-csapat
    2017-11-26 17:38:57
    Bartos Gábor együttese 20 gólos különbséggel múlta felül a TFSE gárdáját a Hajós iskola tornacsarnokában
  3. Igazolták a lilák, hogy jobbak gödöllői sporttársaiknál
    2017-11-25 19:21:20
    Két játszmát is 15-11-es előnyről bukott el Grózer György röplabda-csapata a Megyeri úti Tungsram-csarnokban
  4. Futsal: öt gólt rúgott a Kecskemét Gödöllőn, de csak hárommal nyert
    2017-11-24 23:16:49
    A mérkőzés háromnegyed részében a hazai gárda volt előnyben, aztán elfogyott a Baranyai-csapat tudománya
  5. Esetenként fricskázták a bajnokot a mosolygós gödöllői lányok
    2017-11-19 19:32:43
    Papírforma vereséget szenvedett Grózer György röplabda-csapata a játék minden elemében jobb Békéscsaba ellen
  6. Gólban meddő meccset vesztett a Gödöllő
    2017-11-18 18:14:05
    Városunk kézilabda-csapata Hatvanban maradt alul egy olyan ütközeten, ahol összesen 32 találat született
  7. Kiállításokkal és közjátékkal zárult a gödöllői futsalosok meccse
    2017-11-17 23:34:19
    Későn ébredt a hazai gárda a Kincsem Lovaspark elleni ütközeten, emiatt újabb vereséggel szembesült a Baranyai-csapat
  8. Meccslabdáról vesztettek a gödöllői röplabdás lányok
    2017-11-11 20:42:12
    Grózer György csapata a negyedik szett közepére padlóra küldte a Jászberényt, majd elbukta a sorsdöntő rangadót
  9. A Tököl elleni vereség után távozik posztjáról a gödöllői focicsapat edzője
    2017-11-11 15:31:02
    Szász Ferenc közös megegyezéssel hagyja el a helyi tizenegy kispadját, és úgy tudni, hogy az NB III-as Vecsés trénere lesz
  10. Négyet vágott látogatóként a gödöllői tizenegy
    2017-11-04 16:11:06
    Szász Ferenc csapata két találatát büntetőből érte el a sereghajtó sülysápiak otthonában. Sorozatban harmadszor nyertek
  11. Minden rossz, ha a vége rossz
    2017-11-04 01:25:38
    Két perc sem volt hátra a „kis” Berettyó elleni rangadóból, amikor kétszer is kapitulált a gödöllői futsalcsapat védelme
  12. Gödöllői sakkmérleg: egy pont előny, egy pont hátrány
    2017-10-30 10:05:30
    Az első számú formáció hét remi mellett maradt alul a MAFC-cal szemben, míg a második csapat nyert az aszódi fiatalok ellen
  13. Idegtépő gödöllői röpisiker Szombathelyen
    2017-10-29 20:07:57
    Drámai csatában, szetthátrányból fordítva nyert Grózer György csapata, amelynek ez volt az első győzelme a bajnoki idényben
  14. Kézilabda: vendégként verte a Honvédot a gödöllői legénység
    2017-10-14 21:35:55
    Bartos Gábor csapata remek kapusteljesítménnyel és védőmunkával múlta felül az egykoron szebb napokat megélt riválisát
  15. Nem jutott pont a gödöllői kézilabdázóknak
    2017-10-08 18:06:55
    Az első félidőben csupán egygólos hátrányban volt Bartos Gábor csapata, amely négy találattal maradt alul
  16. Egyféildősek voltak a gödöllői futsalosok Dunakeszin
    2017-10-07 01:23:41
    Az első 20 percben még tartotta magát Baranyai Pál csapat, ám a térfélcsere után megállt a gólszerzési tudomány
  17. Térfélcsere + kettős csere = gödöllői focisiker
    2017-09-30 17:42:43
    Városunk csapata egy félidőnyi meddőség után viszonylag simán múlta felül a Százhalombatta gárdáját
  18. Futsal: végjátékban kiharcolt ördögi siker
    2017-09-29 23:17:36
    Az utolsó bő négy percben „fogyott el” a gödöllői csapat a Kazincbarcika ellen az egyetemi sportcsarnokban
  19. Alaposan bekezdtek a gödöllői sakkbarátok
    2017-09-25 08:18:15
    Nagyarányú sikerrel rajtolt a GSBE csapata az NB II. Erkel-csoportjában, a második számú egység papírforma vereséget szenvedett
  20. Lázár Zoltán kizárása sem törte meg a magyar fogathajtókat!
    2017-09-24 16:31:37
    Újabb csapatvilágbajnoki arannyal bővült a Gödöllőn élő testvérpár amúgy is gazdag éremkollekciója
  21. Az Újpestet fogta ki a GSK a Magyar Kupában
    2017-09-22 14:58:16
    A gödöllői focicsapat hazai pályán fogadja egykoron a helyi Góliát FC-ben nevelkedett játékosokat is soraiban tudó NB I-es riválisát
  22. Későn kezdtek kapaszkodni a gödöllői futsalosok
    2017-09-18 23:11:47
    Hiába vágott ki hatalmas hajrát városunk csapata Gyöngyösön, a hazaiaknál maradt a három bajnoki pont
  23. Gödöllői rúdugrók háziversenye a csapatbajnoki döntőn
    2017-09-11 10:09:32
    Negyedik helyükkel kitettek magukért a tinédzserkorú GEAC-atléták. A serdülők bronzérmesek lettek
  24. A ráadásban bukta el a meccset a gödöllői tizenegy
    2017-09-09 18:12:55
    A második félidő felét emberhátrányban kellett lejátszania Szász Ferenc csapatának Taksonyban, miután Rácz Márk kapust kiállították
  25. Gödöllőn fertőzött a Rubeola
    2017-09-08 23:26:18
    Hazai pályán szenvedett vereséget a Covritas FT futsalcsapata az örök riválisnak számító Csömör ellen
  26. Grózer György a gödöllői röplabdások új vezetőedzője
    2017-09-06 15:44:45
    Kilenc év után tért vissza Németországból a sportág legendája. Koncepciót dolgozott ki, ami a saját erős építkezést preferálja
  27. Futsal: gyötrelmes gödöllői idénykezdet
    2017-09-05 01:15:38
    Tizennégy gólos vereséget szenvedett Kecskeméten a Covritas FT csapata a bajnoki évad első fordulójában
  28. Gyermekatlétákat toboroz a GEAC
    2017-08-30 10:19:11
    Aki szeretné, hogy lurkója játékosan sokoldalú fejlesztést kapjon, várják a sportok királynője csapatába
  29. Kettős emberelőnyben virított a gödöllői tizenegy
    2017-08-26 18:54:23
    Jó szolgálatot tettek a tápiószecsői játékosok Szász Ferenc csapatának azzal, hogy elvesztették a fejüket
  30. Jól kezdtek, mégis lógó orral távoztak Pilisről a gödöllői focisták
    2017-08-19 19:40:26
    Hiába vezetett városunk csapata, két tizenegyes és egy kiállítás megpecsételte a sorsát a második bajnoki fordulóban