Találatok száma: 1187

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
  1. Többgólos hátrányt ledolgozva nyert a gödöllői kézilabda-csapat
    2018-02-18 17:56:48
    Bartos Gábor együttese visszavágott a Budakalásznak, és megerősítette harmadik pozícióját a csoport tabelláján
  2. Az első félidő okozta a gödöllői futsal-csapat vesztét Berettyón
    2018-02-13 18:28:19
    A térfélcserét követően már döntetlenre hozta a meccset a CFT, amelynek két lehetősége maradt az alapszakaszban, hogy előrelépjen
  3. Röplabdás tehetség, gondterhelt futsalcsapat-vezető és kritikus klubelnök a TÉRFÉL-stúdióban
    2018-02-10 10:08:19
    Három témát jártunk körbe vendégeinkkel a Régió Plusz Televízió és a Gödöllői Hírek közös magazinműsorának idei első adásában
  4. Palotán parádézott a gödöllői röplabda-csapat
    2018-02-08 21:06:23
    A késői kezdés sem zavarta meg a Penta-hatos tagjait, akik esélyeshez méltó játékkal múlták felül a csoport sereghajtóját
  5. Ötjátszmás drámában őrizte meg veretlenségét a gödöllői hatos
    2018-02-04 20:01:12
    Szombathelyen küzdenitudásból is jelesre vizsgázott Grózer György csapata, amely kétszer állt fel szetthátrányból
  6. Bravúros gödöllői mattözön Gyöngyösön
    2018-01-29 07:21:26
    Az NB II-ben szereplő csapat mindössze egyetlen partiban vérzett el vendégként. A második számú egység alulmaradt
  7. Háromszettes gödöllői siker a Pest megyei röplabda derbin
    2018-01-27 18:26:31
    Grózer György csapata a vártnál könnyebben múlta felül a hazai pálya előnyét élvező budaörsi alakulatot
  8. A tűzzel is játszott a gödöllői futsal-csapat
    2018-01-27 01:12:35
    Kevés gól esett az alsóházi rangadón, ahol a váciak az utolsó percben azt hihették, ővék a három bajnoki pont. Tévedtek
  9. Hogy juthat vissza a gödöllői női röplabda-csapat az Extraligába?
    2018-01-09 11:16:33
    Január közepén folytatódik a bajnokság. A második alapszakasz tétje nem kicsi, de ezt tudják az ellenfelek is
  10. Magyar Kupa: negyeddöntős a gödöllői futsalcsapat
    2017-12-20 22:16:37
    Baranyai Pál együttese az idegenbeli ütközet első két percében robbantott, amivel eldöntötte a továbbjutás sorsát
  11. Győzelemmel reagált a Budaörs papírforma-romboló sikerére a Gödöllő
    2017-12-16 21:10:25
    Grózer György röplabda-csapata számára csak a Jászberény elleni idegenbeli diadal jelentette a tabella 4. helyének megőrzését
  12. Kormánypárti szerepkörben vitáztak a gödöllői Török Ignác Gimnázium tanulói
    2017-12-12 10:15:19
    A helyi középiskola Téli Menedék Fórum néven alkotott csapatot a Demokráciajáték az Országházban programon
  13. Rangadót vesztett a ziccereket és heteseket kihagyó gödöllői kézilabda-csapat
    2017-12-10 18:22:03
    Volt olyan szakasza a mérkőzésnek, amikor kettős emberelőnyben sem volt képes betalálni Bartos Gábor együttese
  14. Sebestyén Ferenc lett a Gödöllői SK focicsapatának edzője
    2017-12-09 14:35:43
    A szakember Fejér megyéből érkezik a Táncsics Mihály úti gárdához. A klubvezetés két és fél éves együttműködésben bízik
  15. Röplabda Magyar Kupa: sima berényi brillírozás Gödöllőn
    2017-12-05 20:41:12
    Nagyon úgy tűnik, hogy a január eleji visszavágó formalitás lesz a két csapat párharcában. A Penta-hatosnak csodára volna szüksége
  16. Röplabda: Haladás-szettrablás Gödöllőn
    2017-12-02 19:50:11
    Grózer György csapata csupán a második szettben engedett ki az A-csoport alsóházi rangadóján
  17. Nem keserítették meg a csömöriek ünnepét a gödöllői futsalosok
    2017-12-01 23:16:37
    December első napján a fennállásának 25. évfordulójáról megemlékező Rubeola vendége volt a Baranyai-csapat
  18. Magyar Kupa: pazar hajrával jutott a top 16 közé a gödöllői futsalcsapat
    2017-11-29 20:39:51
    Az első félidő után még hátrányban volt Baranyai Pál együttese, ám a fordulás után háromszor büntették az Újpestet
  19. Gödöllői kard-kudarc az ob csapatversenyében
    2017-11-26 17:50:23
    Nem vívhatott éremért a három Gémesit is soraiban tudó GEAC-formáció, amely „csak” az 5. helyen végzett. A GEAC 2 a 9. lett
  20. Kiütéses győzelmével újra dobogós a gödöllői kézilabda-csapat
    2017-11-26 17:38:57
    Bartos Gábor együttese 20 gólos különbséggel múlta felül a TFSE gárdáját a Hajós iskola tornacsarnokában
  21. Igazolták a lilák, hogy jobbak gödöllői sporttársaiknál
    2017-11-25 19:21:20
    Két játszmát is 15-11-es előnyről bukott el Grózer György röplabda-csapata a Megyeri úti Tungsram-csarnokban
  22. Futsal: öt gólt rúgott a Kecskemét Gödöllőn, de csak hárommal nyert
    2017-11-24 23:16:49
    A mérkőzés háromnegyed részében a hazai gárda volt előnyben, aztán elfogyott a Baranyai-csapat tudománya
  23. Esetenként fricskázták a bajnokot a mosolygós gödöllői lányok
    2017-11-19 19:32:43
    Papírforma vereséget szenvedett Grózer György röplabda-csapata a játék minden elemében jobb Békéscsaba ellen
  24. Gólban meddő meccset vesztett a Gödöllő
    2017-11-18 18:14:05
    Városunk kézilabda-csapata Hatvanban maradt alul egy olyan ütközeten, ahol összesen 32 találat született
  25. Kiállításokkal és közjátékkal zárult a gödöllői futsalosok meccse
    2017-11-17 23:34:19
    Későn ébredt a hazai gárda a Kincsem Lovaspark elleni ütközeten, emiatt újabb vereséggel szembesült a Baranyai-csapat
  26. Meccslabdáról vesztettek a gödöllői röplabdás lányok
    2017-11-11 20:42:12
    Grózer György csapata a negyedik szett közepére padlóra küldte a Jászberényt, majd elbukta a sorsdöntő rangadót
  27. A Tököl elleni vereség után távozik posztjáról a gödöllői focicsapat edzője
    2017-11-11 15:31:02
    Szász Ferenc közös megegyezéssel hagyja el a helyi tizenegy kispadját, és úgy tudni, hogy az NB III-as Vecsés trénere lesz
  28. Négyet vágott látogatóként a gödöllői tizenegy
    2017-11-04 16:11:06
    Szász Ferenc csapata két találatát büntetőből érte el a sereghajtó sülysápiak otthonában. Sorozatban harmadszor nyertek
  29. Minden rossz, ha a vége rossz
    2017-11-04 01:25:38
    Két perc sem volt hátra a „kis” Berettyó elleni rangadóból, amikor kétszer is kapitulált a gödöllői futsalcsapat védelme
  30. Gödöllői sakkmérleg: egy pont előny, egy pont hátrány
    2017-10-30 10:05:30
    Az első számú formáció hét remi mellett maradt alul a MAFC-cal szemben, míg a második csapat nyert az aszódi fiatalok ellen