Találatok száma: 1169

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
  1. Labdarúgás: egy félidő alatt bebiztosította a gödöllői tizenegy az 5. helyét a megyei elitbajnokságban
    2021-05-29 22:14:31
    A 24 találatával gólkirályi cím társtulajdonosa, Koziorowski Richárd, és csapattárasa, Mudroch Mendel dupláztak a Pilis ellen
  2. Sportlövészet: bronzszínű Mészáros Eszter negyedik eszéki Eb-érme
    2021-05-27 14:53:08
    A Gödöllői EAC olimpiai kvótás versenyzője Kiss Viktorral a juniorok vegyes csapatversenyének összetett számában lett harmadik
  3. Sportlövészet: újabb Eb-érmet szerzett Mészáros Eszter, ezúttal bronzot, a csapattal
    2021-05-23 17:14:14
    A harmadik helyért az osztrákok ellen kellett lőnie a Gödöllői EAC versenyzőjével felálló magyar juniortriónak. Sima volt a siker
  4. Kézilabda: a Csömör elleni sikerével bejelentkezett a bronzéremre a gödöllői csapat
    2021-05-21 01:23:41
    Hét góllal nyert Bartos Gábor együttese a hétközi presztízsrangadón, így matematikailag még dobogós lehet
  5. Második helyezettként jutottak a csapatbajnoki döntőbe a gödöllői atléták
    2021-05-17 10:21:23
    Csak a Budapesti Honvéd SE versenyzői voltak jobbak a GEAC-Ikarus formációnál a Keleti-csoport elődöntőjében. A pontkirálynő Nádházy Evelin lett
  6. Kézilabda: csikócsapattal vesztett a gödöllői formáció Salgótarjánban
    2021-05-12 20:34:15
    Újabb hétközi mérkőzést tudott le Bartos Gábor együttese, amely a csoportbajnok otthonában lépett pályára
  7. Csatlakozz a Málnárium női fitnesz klub edzői csapatához!
    2021-05-11 18:05:16
    A gödöllői mozgásstúdió munkakörének betöltéséhez szakirányú végzettség, gépkocsi és jogosítvány előnyt jelent
  8. Labdarúgás: nem csak az időjárás, a Vecsés is zord arcát mutatta a gödöllői tizenegy ellen
    2021-05-05 20:43:48
    Mindent egybevetve magabiztosan nyert a listavezető városunkban bő 20 percig emberhátrányba kényszerült Hevesi-csapat ellen
  9. Röplabda: a juniorok után a gödöllői ifik is helyet követeltek maguknak az országos döntőben
    2021-05-02 10:52:31
    Wirnhardt Oszkár és fia, Bence csapata június első hétvégéjén, Békéscsabán küzdhet majd a minél értékesebb helyezésért
  10. Átvették új csapatotthonukat a gödöllői cserkészek
    2021-04-22 17:19:36
    A Szabadság út 9. szám alatt található Bezsilla-villa az utóbbi 13 évben üresen állt, mostantól élettel telik majd meg
  11. Labdarúgás: egy félidő alatt szertefoszlottak a gödöllői remények Dunaharasztin
    2021-04-21 19:11:52
    A hazai gárda három gólt szerzett az első negyvenöt percben, amivel megpecsételte Hevesi Tamás csapatának sorsát
  12. Röplabda: vereséggel búcsúzott a bajnoki idénytől az NB I. Liga-győztes gödöllői csapat
    2021-04-18 20:09:59
    Az első szett megnyerése után már kevésbé tudtak felpörögni a tét nélküli összecsapáson Szalay Attila együttesének tagjai
  13. Röplabda: bajnokcsapatot ünnepelhet Gödöllő!
    2021-04-17 20:33:44
    Szalay Attila együttese az utolsó mérkőzéstől függetlenül megnyerte az NB I. Ligát, és kivívta a jogot az Extraligában indulásra
  14. Gödöllői röplabda: az van, hogy…
    2021-04-15 17:37:14
    Három év elteltével az Extraligába jutás kapujába került a város női csapata, ám a felsőbb osztályban való indulás erősen kérdőjeles
  15. Labdarúgás: nem lőtt gólt, de ponttal tért haza Biatorbágyról a gödöllői tizenegy
    2021-04-10 18:24:32
    A tavaszi idényben ez volt Hevesi Tamás együttesének második olyan döntetlenje, amin egyik csapat sem volt eredményes
  16. Röplabda: hátrányból fordítva múlták felül a gödöllői lányok a MÁV Előrét
    2021-04-03 19:49:42
    Vereségükkel a fehérváriak nagyon távol kerültek az Extraligába jutástól, városunk csapata viszont még harcol ezért
  17. Se nem kapott, se nem rúgott gólt Csomádon a gödöllői focicsapat
    2021-03-20 17:15:50
    Hiába játszott mezőnyfölényben Hevesi Tamás együttese, a találat nélküli döntetlen csupán egy pontot eredményezett
  18. Röplabda: meccslabdákat hárítva nyerte a rájátszás első ütközetét a gödöllői hatos
    2021-03-19 21:26:47
    Az idei bajnoki idényben harmadszor nyert 3-2 arányban a TFSE csapata ellen Szalay Attila remekül küzdő együttese
  19. Három ponttal távozott a veresegyházi tizenegy Gödöllőről
    2021-03-13 17:45:12
    A most zajló bajnoki idényben először nyert a vendégcsapat idegenben. Naná, hogy a szomszédvár ellen
  20. Röplabda: győzelemmel zárta az alapszakaszt a gödöllői csapat
    2021-03-06 19:06:03
    Tornarendszerben folytatja a helyi hatos az NB I. Ligát rájátszásban, a megmérettetés-sorozat győztese feljut az Extraligába
  21. Tovább szárnyal a gödöllői focicsapat
    2021-03-06 16:54:17
    Százhalombattán is magabiztos sikernek örülhetett Hevesi Tamás társulata, amely egyre inkább kacérkodhat a dobogós pozícióval
  22. Gyömrőn szerezte meg a Maglód skalpját a gödöllői focicsapat
    2021-02-20 13:20:18
    Kissé szokatlan időpontban, délelőtt 11 órakor kezdődött a találkozó, ám ez nem zavarta meg Hevesi Tamás együttesének tagjait
  23. Kulcsembereik nélkül alulmaradtak a Honvéddal szemben a gödöllői kézilabdázók
    2021-02-13 19:24:07
    A fiatalok nem tudták pótolni rutinosabb társaikat. A pontatlanság mellett, védekezésben teljesített elvárás alatt Bartos Gábor csapata
  24. Röplabda: jó kezdés után drámai csatában vesztett a gödöllői csapat Budaörsön
    2021-02-13 18:18:48
    A négyszettes csata során két játszmában is túlóráztak a riválisok. A GRC fiaskója egyelőre nem tragédia, de jó lesz vigyázni
  25. Folytatódik az együttműködés a Gödöllői SK és a Sándor Károly Labdarúgó Akadémia között
    2021-02-03 10:37:15
    Kizárták a helyi tizenegy következő ellenfelét a bajnokságból, ezért Hevesi Tamás csapata csak február 27-én debütál hazai pályán
  26. Röplabda: 71 nap után vereséggel tért vissza a bajnokságba a gödöllői csapat
    2021-01-31 18:12:19
    Szalay Attila együttese Gárdonyban marad alul a székesfehérvári alakulat ellen, úgy, hogy egy szettsikerre sem futotta az erejéből
  27. Próbálnak felülkerekedni a gödöllői labdás sportcsapatok a koronavírus okozta káoszon
    2021-01-09 11:22:51
    Legkorábban a női röplabdások léphetnek pályára. A kézis fiúknak egy, a focistáknak négy elhalasztott meccset kell pótolniuk
  28. Lesz-e gödöllői érmese a tokiói olimpiának?
    2021-01-03 11:35:20
    A sportlövő Mészáros Esztertől bravúr lenne a medálszerzés, Gémesi Csanád azonban jó eséllyel felállhat a dobogóra a kardcsapat tagjaként
  29. Kedvező helyzetből vághat neki a bajnokság folytatásának a gödöllői röplabda-csapat
    2020-12-22 11:17:46
    Négy kemény és két könnyebb mérkőzés vár Szalay Attila együttesére az alapszakaszban. A klubvezetés leszerződtette Hajós Alizt
  30. Legjobb vidékiként országos bajnoki negyedik a gödöllői kardcsapat
    2020-12-20 17:12:09
    A Gémesi-testvérek az első két meccsüket megnyerték, majd vereséget szenvedtek az elődöntőben és a helyosztón