Találatok száma: 1169

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
  1. Sportlövészet, Egyetemi Világjátékok: csapatban eredményesebb gödöllőiek
    2023-08-02 10:19:11
    Több versenyszámban is a legjobb nyolcban végezetek a helyi központú egyetem kötelékébe tartozó versenyzők
  2. Sportlövészet, Egyetemi Világjátékok: gödöllőiek az ezüstérmes légpuska-csapatban
    2023-07-29 09:30:11
    Dénes Eszter és Lovász Dorina révén szépen csillogó medáliával gazdagodtak a MATE kötelékébe tartozó versenyzők
  3. Vívás: világbajnoki címmel büszkélkedhet Gémesi Csanád!
    2023-07-28 19:07:46
    A MATE-Gödöllői EAC versenyzője sportkarrierje legnagyobb sikerét érte el Milánóban, a kardcsapat tagjaként
  4. Gödöllői sportolók, akik jó eséllyel utazhatnak a párizsi olimpiára
    2023-07-26 09:02:40
    Ha semmi váratlan nem jön közben, egy év múlva, július 26-án fellobban a láng a francia főváros Stade de France stadionjában
  5. Vívás: a 36. hely volt a végállomás Gémesi Csanád számára a milánói világbajnokságon
    2023-07-25 12:25:48
    A MATE-Gödöllői EAC kardozóját a román Matei Cidu állította meg a legjobb 64 között. Folytatás a csapatversenyen
  6. Voltak viharfelhők, de a kilábalás útjára lépett Gödöllő röplabda klubja
    2023-07-24 17:59:29
    A tartozások rendezése mellett személycserék történtek a szakmai stábban. Barta László elnök rosszindulatú hadjáratról is beszélt
  7. Remekeltek a magyarok a gödöllői uszonyosúszó Európa-bajnokságon
    2023-07-23 10:18:08
    Nemzeti csapatunk tagjai összesen 10 arany-, 5 ezüst- és 4 bronzérmet szereztek az Ady sétányon található létesítmény versenymedencéjében
  8. Sportlövészet junior vb: csapatban lett aranyérmes Dénes András, a gödöllői egyetem hallgatója
    2023-07-21 10:05:15
    A MATE-GEAC 15 éves üdvöskéje, Ferik Csilla értékes helyezéseket szerzett a dél-koreai világversenyen
  9. Európa Játékok: értékes helyezések jutottak az összetett számokban a gödöllői sportlövő lányoknak
    2023-06-29 13:39:18
    A MATE-GEAC két üdvöskéje, Mészáros Eszter és Lovász Dorina nem voltak messze a csapatversenyben, hogy éremért csatázhassanak
  10. Európa Játékok: nem Gémesi Csanádon múlt, hogy lemaradt a dobogóról a magyar kardcsapat
    2023-06-28 18:05:31
    A MATE-Gödöllői EAC kardozója négy mérkőzés alatt +14 tust produkált, amivel a 4. helyezett formáció legeredményesebb tagja volt
  11. Európa Játékok: egy hellyel maradt el a dobogótól a Mészáros Esztert is soraiban tudó női légpuska-csapat
    2023-06-24 18:09:05
    A MATE-Gödöllői EAC versenyzője mellett Dénes Eszter és Bajos Gitta alkotta a magyar triót, amely a kisdöntőben a házigazda lengyelektől szenvedett vereséget
  12. Európa Játékok: gödöllői lányok is hozzájárultak az elitosztályba jutott magyar atléta-csapat kiváló teljesítményéhez
    2023-06-22 20:05:17
    Sulyán Alexa 200 méteren a 3. helyen végzett, ami 14 pontot ért. Simon Virág 12 pontot termelt a 4x400 méteres mix váltó negyedik tagjaként
  13. Európa Játékok: Mészáros Eszter Pekler Zalánnal nyert aranyérmet!
    2023-06-22 16:06:53
    A MATE-Gödöllői EAC sportlövője a légpuska 10 méteres versenyszám vegyes csapatversenyében állhatott fel a dobogó felső fokára
  14. Molnár Zoltán lett Gödöllői SK focicsapatának új trénere
    2023-06-16 11:10:49
    A szakvezető a Tiszaföldvári SE együttesétől érkezik a Táncsics Mihály útra, hogy feljuttassa a helyi tizenegyet az NB III-ba
  15. Atlétika: a MATE-Gödöllői EAC sprintere, Sulyán Alexa két korosztály országos csúcsát adta át a múltnak
    2023-06-08 20:02:44
    A helyi szakosztály maroknyi csapatának tagjai több értékes helyezést is szereztek a Magyar Nagydíj Sorozat budapesti állomásán
  16. Két év után távozik posztjáról a Gödöllői SK sikeredzője, Győri Zoltán
    2023-06-03 11:27:43
    A helyi klub vezetése békében vált el a trénertől, mert úgy érezték, hogy elfáradt kapcsolat a szakvezető és a csapat között
  17. Kézilabda: több mint egy félidőn át vezetett, mégis elvérzett a gödöllői csapat
    2023-05-28 19:58:28
    Sikeres rajtot követően visszaesett a támadási hatékonysága Bartos Gábor együttesének, aminek fiaskó lett a vége
  18. Röplabda: sporttörténeti gödöllői ezüstérem az U15-ös lányoknál!
    2023-05-28 17:21:31
    Horváth Kristóf úgy búcsúzik városunk klubjától, hogy bravúros második helyet ért el csapatával a gyermekkorosztály hatos fináléjában
  19. Ha odajut, a gödöllői focicsapat vállalja az osztályozót az NB III-as tagságért
    2023-05-24 17:55:41
    A 2022/2023-as bajnoki idény utolsó fordulójában dől el, hogy lesz-e erre lehetősége a Táncsics Mihály úti együttesnek
  20. Sporttörténeti gödöllői ezüstérem fiú vízilabdában!
    2023-05-22 19:09:12
    A MATE-Gödöllői EAC-MSA gyermekcsapata hazai környezetben biztosította be a második helyet az Észak-keleti Területi II. bajnokságban
  21. Röplabda: Gödöllőn van az ország második legjobb női juniorcsapata!
    2023-05-21 17:16:28
    Wirnhardt Oszkár és Tompa Brigitta együttese az elődöntőben elkaszálta az UTE csapatát, majd a fináléban alulmaradt az MTK-val szemben
  22. Vívás: világkupa-győzelemmel kezdték Gémesi Csanádék az olimpiai kvalifikációs időszakot
    2023-05-14 15:41:30
    Madridban indult az a periódus, amikor ranglista-pontokat gyűjthetnek a párizsi repülőjegyért a kardcsapatok (is)
  23. Kézilabda: nyert a Fradi U23 Gödöllőn, bajnok a GKC juniorcsapata!
    2023-05-07 19:35:47
    Annak ellenére diadalmaskodtak a zöld-fehér fiatalok, hogy Bartos Gábor legénysége öt góllal is vezetett az első félidőben
  24. Vívás: aranyérmet nyert az újoncok mezőnyében a kardforgató gödöllői fiúcsapat
    2023-05-07 18:29:14
    A korosztály országos bajnokságát Nagykanizsán rendezték meg. Városunk fiataljai a törökbálintiakat múlták felül a döntőben
  25. Vízilabda: nemzetközi tornát nyert a gödöllői gyerekcsapat!
    2023-04-25 10:12:05
    A szakosztály történetének első külhoni sikerét Révkomáromban veretlenül érte el a 2010-es születésű fiúkból álló együttes
  26. Kézilabda: elmaradt a gödöllői csapat balassagyarmati fellépése
    2023-04-22 19:15:04
    Megfelelő számú felnőtt korú játékos hiányában nem tudtak kiállni a házigazdák a bajnoki összecsapásra…
  27. Mezeifutó diákolimpia: TIG-csapatbronz a gödöllői repülőtéren
    2023-04-19 18:09:27
    A fiatal versenyzők kedvezményes belépővel tekinthetik meg az augusztusi Budapesti Atlétikai Világbajnokság eseményeit
  28. Népes csapat képviseli Gödöllőt a tájékozódási futók országos diákolimpiai döntőjében
    2023-04-18 18:24:24
    A Kirchhofer SE tehetséges fiataljai minden kategóriában dobogón végeztek a Normafánál lezajlott megyei megmérettetésen
  29. Kézilabda: nem mindennapi izgalmak közepette nyert a gödöllői csapat a BVSC ellen
    2023-04-16 19:34:34
    Az első félidőben nyújtott hazai teljesítmény alapján kevesen gondolhatták, hogy a végjátékban megizzadhat Bartos Gábor társulata
  30. Labdarúgás: kétgólos előnyt dobott el magától a gödöllői tizenegy Dunavarsányban
    2023-04-08 18:33:02
    A rendes játékidő letelte előtt három perccel még 2-0 volt az eredmény a Győri-csapat javára, mégis pontokat vesztett a GSK gárdája