Találatok száma: 1169

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
  1. Röplabda NB I. Liga: fennakadt a BVSC rostáján a gödöllői hatos
    2023-12-16 19:22:04
    Városunk csapata az első játszmát szettlabdáról bukta el, majd sikertelenül futott az eredmény után, így viszonylag simán veszített
  2. Kiss Gergely felfelé ívelő pályára állította a nulláról indult gödöllői vízilabdát
    2023-12-12 18:09:14
    Alig két év alatt OB 2-es csapata lett a MATE-GEAC-MSA-nak, amit a világklasszis és Gyuricza Csaba rektor maximalizmusa egyaránt elősegített
  3. Atlétika mezeifutó Eb: a 73. helyen ért célba a gödöllői Lesták Ármin az U20-asok versenyében
    2023-12-10 15:25:00
    Gadanecz György tanítvány 19 riválist előzött meg a 6 kilométeres távon, és tagja volt a 12. pozícióban zárt magyar csapatnak
  4. Vízilabda OB 2: veretlenül lett csoportelső a gödöllői csapat
    2023-12-09 15:54:41
    Petlyánszki Péter együttese a középszakasz felsőházi rájátszásában, a legjobb nyolc között folytatja a pontvadászatot
  5. Kézilabda: nem borult a papírforma, simán nyert az éllovas DVTK Gödöllőn
    2023-11-26 17:37:27
    Bartos Gábor csapata az első félidőben kifejezetten jól tartotta magát az esélyesebb riválissal szemben, a térfélcsere után azonban „elfogyott”…
  6. Röplabda NB I. Liga: gödöllői győzelem a Viharsarokban
    2023-11-19 16:39:15
    Szalay Attila formációja négy játszmában múlta felül a békéscsabai fiókcsapatot, amivel megszilárdította 5. helyét a tabellán
  7. Kézilabda: Veresegyházon vitézkedett a gödöllői legénység
    2023-11-18 19:39:25
    Bartos Gábor csapata fokozatosan őrölte fel a házigazdák erejét, és végül 11 gólos különbséggel diadalmaskodott
  8. Labdarúgás: pontot ajándékozott a Dunavarsánynak a gödöllői társulat
    2023-11-18 19:17:23
    Hiába játszott meddő fölényben Sipeki István együttese, egy kihagyott büntető eloszlatta városunk csapatának győzelmi reményét
  9. Röplabda Magyar Kupa: hat év után újra negyeddöntős a gödöllői csapat!
    2023-11-14 21:17:56
    Szalay Attila együttesére nem kisebb rivális, mint a bajnok és kupagyőztes Vasas Óbuda alakulata vár a legjobb nyolc között
  10. Vívás, világkupa: lemaradtak a dobogóról Gémesi Csanádék az algíri viadalon
    2023-11-12 17:50:48
    Az érem nélküli teljesítmény egyelőre nem befolyásolja a magyar kardcsapat olimpiai kvalifikációs világranglista-helyezését
  11. Vízilabda-meccsel indul a gödöllői sportszombat
    2023-11-08 18:14:35
    November 11-én négy helyi csapatért is szoríthatunk a különböző bajnokságokban, három formáció ütközetét helyben láthatjuk
  12. Kick-box: szépen csillogó gödöllői érmek a Nádudvari Gasztro Kupán
    2023-10-31 11:06:44
    A Contact Taekwon-do & Kickboxing csapat versenyzői mindent egybevetve kilenc medállal térhettek haza a viadalról
  13. Röplabda NB I. Liga: drámai, ötszettes csatát nyert Budaörsön a gödöllői hatos
    2023-10-21 21:51:47
    A második és a harmadik szett alapján nem sok esélye látszott a Szalay-csapat győzelmének a Pest vármegyei rivális otthonában
  14. Vízilabda: nem találnak fogást a riválisok a gödöllői OB 2-es csapaton
    2023-10-14 17:27:06
    Petlyánszki Péter együttese újabb két meccset nyert fölényesen a pontvadászat B jelű csoportjában, és vezeti a tabellát
  15. Új kezekbe került a gödöllői focicsapat vezetőedzői teendőinek ellátása
    2023-10-13 11:34:41
    A helyi tizeneggyel veretlen Molnár Zoltánt a korábbi élvonalbeli játékos, Sipeki István váltja a Táncsics Mihály úti kispadon
  16. Sportlövészet: ifjúsági Európa-bajnoki címet nyert a gödöllői Ferik Csilla!
    2023-10-08 11:35:33
    A MATE-GEAC légpuskás versenyzője és három csapattársa a döntőben 83-69 arányban nyert a norvégok ellen a tallinni kontinensviadalon
  17. Gödöllői atléták is hozzájárultak az U16-os nemzeti csapat sikeréhez
    2023-09-24 10:45:32
    Az egyetemi szakosztályból Vancsó Enikő, Ábrahám Zita, Lőkös Laura, Krakóczki Bence és Ferencz Ágoston álltak rajthoz a nemzetközi viadalon
  18. Elhunyt Kis János, a kétszeres bajnok gödöllői futsal-csapat edzője
    2023-09-22 17:57:21
    A sportág kivételes tudású szakvezetője 2005-ben és 2006-ban lett aranyérmes városunk együttesével, és a BL-ben is remekeltek
  19. Röplabda Magyar Kupa: az MTK Budapest ellen rivalizál a gödöllői hatos a nyolcaddöntőben
    2023-09-22 10:58:58
    Oda-visszavágó alapon dől majd el, hogy melyik csapat lesz a bajnok és kupagyőztes Vasas Óbuda ellenfele a negyeddöntőben
  20. Vízilabda: két győzelemmel rajtolt a gödöllői csapat az OB 2-ben
    2023-09-18 10:13:32
    Petlyánszki Péter együttese remekül debütált a pontvadászat B jelű csoportjában, és éllovasként várja az októberi folytatást
  21. Kézilabda: csak fellángolásokra volt képes a gödöllői legénység a Diósgyőr ellen
    2023-09-16 18:30:43
    A játék minden elemében hatékonyabb hazaiak hamar Bartos Gábor csapatának tudtára adták, hogy esélytelen a pontszerzésre
  22. Röplabda: négy év után újra Gödöllőn szurkolhatunk a város NB I. Ligás női csapatának
    2023-09-15 10:53:08
    A klubvezetés továbbra is a fiatal, főként saját nevelésű tehetségekre építi a játékoskeretet, amely képes a biztos bennmaradást jelentő helyezés elérésére
  23. Megvédte ezüstérmét a MATE-Gödöllői EAC az atlétikai csapatbajnokságon!
    2023-09-10 19:00:05
    Az egyetemi klub különítményének tagjai közül a fiatal sprinterlányok vitték a prímet, Kriszt Saci U18-as és egyéni csúcsot is futott
  24. A szomszédvár Veresegyház ellen nyitják az új bajnoki évadot a gödöllői kézilabdázók
    2023-09-06 12:46:38
    Bartos Gábor férficsapata az új idényben az NB II. C jelű csoportjában rivalizál, a hazai meccsek vasárnaponként a Hajós iskola tornacsarnokában lesznek
  25. Légy Te is szuperhős! Toborzót hirdetett a MATE-Gödöllői EAC atlétika szakosztálya
    2023-08-29 17:02:11
    Elsősorban 7-12 éves korú, gyors és ügyes gyerkőcök jelentkezését várják a sportok királynője helyi csapatába
  26. Labdarúgás MOL Magyar Kupa: akár „nagy halat” is fogadhat a gödöllői tizenegy a 3. fordulóban
    2023-08-27 18:55:45
    Molnár Zoltán együttese már a legjobb 64 csapat között van, miután magabiztosan nyert a Hidasnémeti otthonában
  27. Labdarúgás: pontokat hagyott Dunakeszin a gödöllői tizenegy
    2023-08-19 19:23:55
    Hiába támadott többet a találkozó folyamán Molnár Zoltán csapata, az öngóllal megszerzett előnyt a házigazdák a végjátékban eltüntették
  28. Vívás, Egyetemi Világjátékok: lemaradt az éremről a gödöllői egyetem hallgatóját soraiban tudó férfi párbajtőrcsapat
    2023-08-06 10:43:26
    A franciák elleni elődöntőt 5 találatos előnyről bukta el a magyar formáció, amely az olaszokkal vívott bronzmeccsen már csak árnyéka volt önmagának
  29. Labdarúgás MOL Magyar Kupa: Jászfényszarun lépett tovább a gödöllői tizenegy
    2023-08-05 18:50:56
    Molnár Zoltán együttese már a legjobb 98 csapat között van, és várhatja következő ellenfelét az augusztus végén esedékes fordulóban
  30. Vízilabda: gödöllői csapat is indul a férfiak felnőtt OB 2-es bajnokságában