Többgólos hátrányt ledolgozva nyert a gödöllői kézilabda-csapat

2018-02-18 17:56:48

NB II. Északi-csoport, 12. forduló:
Gödöllői KSE – Budakalászi SC 28-25
(12-13)

A pillanatnyi dobogós pozíciókról is döntött a tavaszi szezon első bajnoki összecsapása, amin a harmadik Gödöllő a negyedik Budakalászt fogadta. Bartos Gábor együttese részben a visszavágás reményében lépett pályára, miután a két csapat szeptember végi ütközetén a mostani vendégek egy góllal, 28-27 arányban nyertek.
Ezúttal – hazai szemszögből nézve, szerencsére – másképp alakultak a dolgok. Bár, az első félidőben többgólos hátránnyal is szembesült a gödöllői legénység, a fordulást követően türelmes, harcias játékkal sikerült a fordítás a mindvégig küzdelmes összecsapáson.
A Gödöllői KSE csapata 16 ponttal, 337-291-es gólkülönbséggel a 3. helyen áll a csoport tabelláján.

I
fjúságiak: Gödöllői KSE – Budakalász 26-17 (10-7)
Serdülők:
Gödöllői KSE – Főnix ISE 34-17 (17-8), Gödöllői KSE – Nagykovácsi Sólymok SE 44-16 (21-10) • Főnix ISE – B.Braun Gyöngyös II. 37-32 (19-16)