Magyar Kupa: negyeddöntős a gödöllői futsalcsapat

2017-12-20 22:16:37

Magyar Kupa, 3. forduló, legjobb 8 közé jutásért:
Bodon Péter FC – Covritas Futsal Team Gödöllő 6-10
(2-6)

A nyolcaddöntő mezőnyébe egyetlen harmadosztályú csapat jutott, a Bodon Péter FC. Ha csak a bajnoki szinteket nézzük, szerencsés helyzetben voltak az NB II-es gödöllői futsalosok, akik a törökbálinti arénában próbálták meg kivívni a negyeddöntőbe kerülést. Nem tehette azonban elbizakodottá a vendégeket eddigi, várakozás alatti szereplésük, aminek következtében ők a Keleti-csoport sereghajtói…

Alig két perc alatt szerzett három találatának köszönhetően a gödöllői alakulat villámrajtot vett, ami alapvetően meghatározta az összecsapás végkimenetelét. Baranyai Pál tanítványai a későbbiek során sem engedték ki a kezükből a kezdeményezést, ezáltal a következő kupafordulóban már a legjobb négy közé jutásért játszhatnak, akár NB I-es ellenféllel szemben.
Gödöllői gólszerzők: Varsányi Botond (3), Blaubacher Pál, Berta Balázs (2-2), Molnár Márton, Al-Makswsi Zeid, Szilágyi Károly.