Futsal: vendégként is felülmúlták a sereghajtót a gödöllőiek

2015-03-30 22:37:23

NB II. Keleti-csoport, 23. forduló:
Rákosmenti TK-Vasló – MAG-LOG Team CFT Gödöllő 3-6
(1-4)

A hazaiak erejéből eddig egy győzelemre és egy döntetlenre futotta a bajnoki idényben, így a csoport utolsó helyén állva fogadták a gödöllői együttest. Azt a csapatot, amely novemberben 10-4 arányban múlta felül őket a Szent István Egyetem sportcsarnokában.

A gödöllői diadalt ezúttal sem „veszélyeztették” a vendéglátók, akik csupán az első félidő közepéig tudták tartani a lépést a MAG-LOG-os legényekkel. Gruber Bálint és Bencsik Roland gólja után Berta Balázs duplája következett.
A második játékrészben nem változott a két csapat között a gólban mérhető különbség, mivel Bencsik Roland második találatával, Magyar Zsolt pedig az utolsó percben jegyzett eredményességével ellensúlyozta a házigazdák kétszeri szépítését.

A gödöllői futsalosok 28 ponttal, 109-128-as gólkülönbséggel a 9. helyen állnak a csoport tabelláján.