Találatok száma: 66

Oldalak: 1 2 3
  1. Futsal: gödöllői zakó a felsőházi idényzárón
    2017-05-16 02:11:38
    Hiába vezetett a MAG-LOG Berettyóújfalun, a hazaiak fordítottak. A következő szezonban is az NB II-ben lesz érdekelt a helyi gárda
  2. Tízgólos különbségű csapást mért a listavezetőre a gödöllői futsal-formáció
    2017-05-05 21:19:46
    Utolsó hazai derbijén felszabadultan játszott a MAG-LOG a sérülések miatt kissé tartalékos Csenger ellen
  3. Ötgólos csapással szembesültek a gödöllői futsalosok
    2017-05-01 23:46:39
    Az első játékrész alapján nem volt benne a meccsben a MAG-LOG második félidei zuhanórepülése. Egyre távolabb a dobogó
  4. Futsal: gödöllői pontrablás Kazincbarcikán
    2017-04-24 21:00:42
    Kissé tartalékosan kényszerült kiállni a MAG-LOG, amelynek megmaradt az esélye a harmadik hely megszerzésére
  5. Fontos három pontot tartottak maguknál a gödöllői futsalosok
    2017-03-31 21:02:24
    Kétszer is hátrányba került a MAG-LOG az MVFC II. ellen, ám a végső dudaszónál a hazaiak örülhettek
  6. Futsal: súlyos fiaskóba torkollott a gödöllőiek csengeri kalandja
    2017-03-28 02:13:46
    A 7. percben még a MAG-LOG vezetett, ám ezt követően a sikert jobban akaró hazaiak alaposan helybenhagyták őket
  7. Futsal: kettő-nullról buktak a gödöllői legények
    2017-03-18 01:23:51
    Szépen indult a Kincsem Lovaspark elleni ütközet a MAG-LOG együttese számára, ám csúfos lett a vége
  8. Ördögűző gödöllői futsalosok
    2017-03-11 01:23:17
    Először győzte le kazincbarcikai riválisát a bajnokságban a MAG-LOG, amely az utolsó négy percben brillírozott
  9. Futsal: ponttal távozott Debrecenből a MAG-LOG
    2017-03-07 02:34:51
    A gödöllői csapat kiélezett meccsen játszott 2-2-es döntetlent az alapszakasz-győztes ellen a felsőházi rájátszás első fordulójában
  10. Futsal: őrült hajrával fordított a gödöllői MAG-LOG
    2017-02-24 21:01:38
    A városi formáció győzelemmel zárta az alapszakaszt. Nulla-háromról 10 perc alatt lett nyolc-három a javukra
  11. Pont nélkül maradtak a gödöllői futsal-alakulatok
    2017-02-21 01:23:46
    A MAG-LOG csapata az éllovas DEAC-tól, az egyetemi gárda pedig a „kis Berettyótól” kapott ki
  12. Futsal: játék nélkül lett felsőházas a gödöllői MAG-LOG
    2017-02-15 17:00:38
    Két fordulóval az alapszakasz vége előtt vált biztossá a városi csapat helye a legjobb hat között. Cél, hogy minél több pontot vigyenek a rájátszásra
  13. Gödöllői futsal-formációk fekete hétfője
    2017-02-07 01:35:29
    A MAG-LOG együttese Kazincbarcikán, a Főnix ISE-SZIE társulata Miskolcon szaladt bele a zakóba
  14. Ezüstérmes pozícióba lőtték magukat a gödöllői futsalosok
    2017-01-27 21:16:36
    Nehezen lendült játékba a MAG-LOG együttese a Csenger ellen, ám a térfélcsere után felpörögtek Baranyai Pál tanítványai
  15. Rangadóra és az NB II. megnyerésére készülnek a gödöllői futsalosok
    2017-01-25 10:24:43
    Az alapszakasz második körének legfontosabb meccsét játssza a MAG-LOG gárdája a Csenger ellen január utolsó péntekjén
  16. Tucatnyi gödöllői góllal járt a lovasparki vizit
    2017-01-23 21:31:46
    Vendégként vitézkedett a MAG-LOG futsal-csapata Tápiószentmártonban. Hármat vágott az új szerzemény, Annus Árpád
  17. Gödöllői futsalsiker, klasszikus eredménnyel
    2017-01-13 21:43:12
    A MAG-LOG társulata 6-3 arányban nyert az új esztendő első bajnoki összecsapásán a Debreceni SI ellen
  18. Kevés gól, egy pont a gödöllői futsal-mérleg
    2016-12-10 08:24:17
    Csupán egyenlíteni sikerült a MAG-LOG csapatának az MVFC II. ellen, fordítani nem
  19. Kiélezett csata a gödöllői futsal-derbin
    2016-12-02 07:21:44
    Akárcsak szeptember, ezúttal is a MAG-LOG játékosai örülhettek a három pontnak az egyetemi gárda ellen
  20. Fordulatos futsal-meccsek, felemás gödöllői sikerrel
    2016-11-29 02:12:54
    A MAG-LOG idegenben nyert egyetlen találattal, míg az egyetemi alakulat hazai pályán maradt alul minimális különbséggel
  21. Futsal: ikszelt a MAG-LOG a listavezető ellen
    2016-11-18 20:58:25
    Mindkét csapat jó formában játszott a pörgős meccsen, ahol a gödöllőiek két góllal is vezettek, mégis pontokat veszítettek
  22. Nincs már gödöllői csapat a futsal Magyar Kupában
    2016-11-16 23:38:29
    A derekasan küzdő MAG-LOG-ot az NB I-es Haladás ütötte el a továbbjutástól a kiírás nyolcaddöntőjében
  23. Duplán vezekeltek a gödöllői futsal-csapatok
    2016-10-31 20:23:18
    A MAG-LOG Csengeren, a Főnix ISE Debrecenben maradt alul a bajnokság aktuális fordulójában
  24. Futsal: zsinórban harmadszor vesztett a MAG-LOG
    2016-10-28 01:38:46
    Az öngólt is vétett gödöllői formáció egy elhalasztott meccsen egyetlen találattal maradt alul Berettyóújfalun
  25. Három-egy után csődöt mondott a MAG-LOG támadójátéka
    2016-10-21 20:40:40
    Varsányi Botond mesterhármast jegyzett a „hatpontos” rangadón, ám ez is kevés volt a gödöllőiek üdvösségéhez
  26. Gödöllői futsal-csapatok fekete hétfője
    2016-10-17 20:59:09
    A MAG-LOG és a FISE egyaránt pont nélkül távozott a kelet-magyarországi bajnoki ütközetekről
  27. Tucatnyi gödöllői találat az ötcsillagosok ellen
    2016-10-13 08:27:55
    Döcögős kezdés után magabiztos győzelmet aratott a MAG-LOG együttese a futsal Magyar Kupa első fordulójában
  28. Szünet után lelépte riválisát a gödöllői futsal-csapat
    2016-09-30 21:02:35
    Gruber Bálint és Nagy Roland egyaránt mesterhármassal járultak hozzá a MAG-LOG győzelméhez a Gyöngyös elleni ütközeten
  29. Futsal: minimális különbségű MAG-LOG- diadal a gödöllői derbin
    2016-09-16 20:40:20
    Hat perccel a végső sípszó előtt még három góllal vezetettek a „hazaiak” a bajnoki idénynyitó összecsapáson
  30. Győzelemmel és döntetlennel búcsúztak a bajnokságtól a gödöllői futsalosok
    2016-05-17 02:21:47
    Az idény előtt érmes álmokat szövögető MAG-LOG a 6. helyen zárt az NB II. Keleti-csoportjában, az újonc Főnix ISE utolsó lett