Találatok száma: 66

Oldalak: 1 2 3
  1. Békés eredménnyel zárult a gödöllői futsal-derbi
    2016-05-06 20:50:41
    A MAG-LOG csapata csak az első félidőben volt sikeres, a sereghajtó Főnix ISE hét és fél hónap után szerzett bajnoki pontot
  2. Hiába üldözte, nem érte utol a MAG-LOG a DEAC-ot
    2016-05-02 20:02:33
    Viszonylag korán hátrányba került a gödöllői futsal-formáció Debrecenben, ami megpecsételte városunk csapatának sorsát
  3. Nyögvenyelős módon nyertek a MAG-LOG futsalosai
    2016-04-29 21:14:01
    A gödöllői formáció tagjai csak az első félidőben találtak be a szegediek kapujába, majd izgulhattak a győzelemért
  4. Futsal: kilenccel nyert a MAG-LOG, eggyel bukott a FISE
    2016-04-19 02:23:51
    A városi formáció idegenben hengerelt, az egyetemi csapat közel állt idénybeli második sikeréhez, mégis elvérzett
  5. Futsal: tovább tart a MAG-LOG mélyrepülése
    2016-04-08 20:37:59
    Ezúttal sem jelentett előnyt a hazai pálya a gödöllői csapatnak, amely a mindössze két cserejátékossal felálló éllovastól kapott ki
  6. Futsal: távolodik a MAG-LOG Gödöllő a dobogótól
    2016-03-18 21:01:18
    Hazai pályán vérzett el Baranyai Pál csapata, amelynek 16 perce volt arra, hogy legalább kiegyenlítsen
  7. Villámrajttal verték a Nagykátát a gödöllői futsalosok
    2016-03-11 20:41:12
    Tucatnyi gólt termeltek a MAG-LOG-os fiúk, akik három vereség után örülhettek ismét sikernek a bajnokságban
  8. Kényszer-hálóőrökkel bukott el a ziccereket hibázó MAG-LOG
    2016-03-04 20:38:31
    Sorrendben harmadszor szenvedett vereséget az első számú gödöllői futsal-csapat. Tízzel verték a FISE gárdáját Debrecenben
  9. Dupla fiaskóval búcsúztatták a februárt a gödöllői futsal-csapatok
    2016-03-01 02:46:39
    Öröm az ürömben, hogy Magyar Zsolt megszerezte a MAG-LOG 100. gólját az idényben. Kétgólos előnyről bukott el a FISE
  10. Öröm nélküli gödöllői futsal-hétfő
    2016-02-02 07:27:35
    A MAG-LOG verhető ellenféltől kapott ki, a FISE viszont szépen helytállt a csoportbajnoki címre esélyes ellen
  11. Kétgólos MAG-LOG siker a gödöllői futsal-évnyitón
    2016-01-23 01:25:38
    Az utolsó percekben döntöttel a három pont sorsát városunk együttese, amelynek tagjai közül Nagy Roland mesterhármast jegyzett
  12. Ezüstpénteki Ezüstcsikó-verés gödöllői módra
    2015-12-11 21:55:28
    Elmaradt meccset pótolt a MAG-LOG futsal-csapata, amely győzelmével lőtávolban maradt a csoportbajnoki címtől
  13. Kettő hétig emlegetik Gödöllőn a Kastélydomb látogatását
    2015-12-04 21:46:29
    Váratlan fiaskóval szembesült az esélyesebb MAG-LOG futsal-csapata az őszi idény utolsó hazai ütközetén
  14. Futsal: egyoldalú meccset játszottak a gödöllőiek egymást közt
    2015-12-01 02:25:38
    Tizennégy gólos különbséggel verte a MAG-LOG az újonc Főnix ISE együttesét a Szent István Egyetem sportcsarnokának parkettjén
  15. Gólzáporos döntetlent játszottak a gödöllői futsalosok
    2015-11-20 21:02:14
    Beragadtak a DEAC elleni meccs elején, majd futhattak az eredmény után a MAG-LOG-os fiúk. Pontokba került a vesszőfutás
  16. Futsal: pontokat hullajtott a MAG-LOG Szegeden
    2015-11-16 21:07:04
    Rangadót játszottak a gödöllőiek, akik hiába vezettek, végül nekik kellett harcolniuk az egyenlítésért
  17. Könnyed gödöllői futsal-győzelem
    2015-11-06 23:27:46
    Simán jutottak a három bajnoki ponthoz az Üllő ellen a MAG-LOG legényei, akik erőléptek, és harmadikok a tabellán
  18. Bravúros gödöllői futsal-diadal az éllovas otthonában
    2015-11-02 21:26:10
    A végelszámolásnál nagyon sokat érhet a MAG-LOG sikere a Kincsem Lovaspark ellen. Ismét kikapott a FISE
  19. Futsal: másodperceken múlott a gödöllői pontszerzés a csengeri oroszlánbarlangban
    2015-10-26 21:18:34
    A szerencsével is hadilábon állt a MAG-LOG a forduló egyik rangadóján. Üllőn vérzett el a Főnix ISE formációja
  20. Háromgólos meccsen vérzett el a MAG-LOG Gyöngyösön
    2015-10-12 20:43:13
    Temérdek helyzetet hagytak kihasználatlanul az eddig száz százalékos gödöllői futsalosok, ami váratlan fiaskóhoz vezetett. A FISE is vesztett
  21. Játék nélkül búcsúzhat a Magyar Kupától a gödöllői futsal-csapat
    2015-10-05 18:21:49
    Nem tudtak megállapodni a klubvezetők a mérkőzés időpontjáról. Az MLSZ a MAG-LOG kizárásáról döntött. A határozat jogerős
  22. Klasszikus eredményt idéző gödöllői futsal-diadal
    2015-10-02 20:56:04
    Hiába vezetett a Berettyó II., Nagy Roland kinyitotta a „gólcsapot”, és négy találattal járult hozzá a MAG-LOG 6-3-as sikeréhez
  23. Egyformán sikeres gödöllői futsal-formációk
    2015-09-29 02:34:42
    A FISE hazai pályán, a MAG-LOG idegenben nyert 4-2-re. Utóbbi ütközet Nagy Roland klasszikus mesterhármasával indult
  24. Parádés második félidőt produkáltak a MAG-LOG futsalosok
    2015-09-18 20:47:22
    A REAC látta a kárát a gödöllői együttes térfélcsere utáni szárnyalásának. Magyar és Bencsik tripláztak
  25. Futsal: a MAG-LOG halasztott, a FISE nagy verést kapott
    2015-09-15 08:13:47
    Az új idényben már két gödöllői csapat is érdekelt a másodosztályú bajnokság Keleti-csoportjában
  26. Gödöllőn van az ország 34. legjobb futsal-csapata
    2015-05-21 22:01:33
    A MAG-LOG-os legények hibátlan teljesítménnyel nyerték meg az NB II. 25-27. pozícióiért zajló rájátszást
  27. Sima győzelemmel kezdték a rájátszást a gödöllői futsalosok
    2015-05-08 21:39:20
    Tíz gólt pakolt a Törökbálint kapujába a MAG-LOG. A versengés az NB II. 25-27. helyeiért zajlik
  28. Az utolsó percekre hagyták a kegyelemdöfést a gödöllői futsalosok
    2015-03-13 21:11:31
    Mindent egybevetve, magabiztos győzelmet aratott a végig fölényben játszó MAG-LOG a romhányiak ellen
  29. Futsal: vereség lett a pocsék gödöllői helyzetkihasználás vége
    2015-03-09 21:27:49
    A ziccerek alapján szorosabb meccset játszott Gyöngyösön a MAG-LOG, mint, amit a végeredmény mutat