Május 21-én a gödöllői képviselőtestület tagjai – a tavalyi városi gazdálkodás zárszámadásának elfogadása előtt – jóváhagyták a gödöllői önkormányzat által korábban életre hívott hat gazdasági társaság 2025-ös gazdálkodási mutatóira vonatkozó beszámolót (mérleget).
A könyvvizsgálók által is ellenjegyzett „papírok” tanúsága szerint a hat gödöllői közcég – eltérő mértékben – nyereséggel zárta a mögöttünk hagyott esztendőt. Lássuk a testületi tagság által minden esetben ellenvetés nélkül elfogadott számadatokban mutatkozó részleteket!
Gödöllői kard-kudarc az ob csapatversenyében 2017-11-26 17:50:23 Nem vívhatott éremért a három Gémesit is soraiban tudó GEAC-formáció, amely „csak” az 5. helyen végzett. A GEAC 2 a 9. lett
Bajnoki érmes gödöllői leány staféták 2017-09-17 10:25:22 A mátyásföldi Ikarus pályán rendezték meg a legjobb hazai atlétikai váltók országos versengését. A GEAC fiataljai is ott voltak
Gyermekatlétákat toboroz a GEAC 2017-08-30 10:19:11 Aki szeretné, hogy lurkója játékosan sokoldalú fejlesztést kapjon, várják a sportok királynője csapatába
Hatgólos különbségű gödöllői csapások 2017-05-21 19:26:49 A bajnoki elsőség küszöbére került GEAC tizenegye 6-0-ra, a GSK II. pedig 7-1-re nyert aktuális riválisa ellen a megye háromban
Foci: ötöt vágott a GEAC Galgahévízen 2017-03-05 17:12:32 Az egyetemi formáció továbbra is vezeti a csoport tabelláját. Hazai pályán vérzett el a Gödöllői SK II. társulata
Dobogón telelő gödöllői focisták 2016-11-20 15:13:46 Mindhárom helyi tizenegy magabiztosan nyert. A GEAC őszi bajnok lett, a GSK pedig 3. a megyei elitben