FIZETETT POLITIKAI HIRDETÉS • Egy település adottságai csak lehetőségek – a fejlődést az emberek, a vezetők és a cselekvés teremti meg. Ennek a szellemében indítottuk el azokat a fejlesztéseket, amelyek mára nemcsak láthatóvá, hanem elérhetővé is váltak. Egy éve lettem a térség választókerületi elnöke. Miniszterként olyan eszköztár és kapcsolatrendszer áll rendelkezésemre, amellyel már ebben az egy évben el tudtam intézni számos eddig megoldatlan, vagy elakadt ügyet. Ehhez kellettek a helyi partnerségek is, amelyek rendkívül sokat erősödtek ebben az időszakban. Az elmúlt szűk egy év munkáját folytatni, az együtt kitűzött célokat pedig megvalósítani szeretném. Egészségügy, kultúra, oktatás, sport. Együtt léptünk eddig is, és összetartó közösségként együtt kell előre lépnünk közös ügyeinkben a jövőben is.
Mindkét gödöllői egységnek a tabella középmezőnyéből jutott ellenfél az első májusi fordulóban. A csoport-éllovas GEAC úgy nyert, hogy a második félidő elején már 3-0-ra vezetett, majd kissé kiengedtek az egyetemi formáció tagjai. A második számú Táncsics Mihály úti társulat hátrányba került Mogyoródon, de alig öt perc alatt képes volt az egyenlítésre, ezzel a pontszerzésre.
Pest megyei III. osztályú bajnokság, Közép A-csoport, 23. forduló: Dány KSK – Gödöllői EAC-SZIE 2-3 (0-2) Gödöllői góllövők: Nagy Gergő (2), Somogyi Levente. A Gödöllői EAC-SZIE együttese 55 ponttal, 118-32-es gólkülönbséggel 1. a csoport tabelláján.
Mogyoród FC II. – Gödöllői SK II.-Szada 1-1 (0-0) Gödöllői gólszerző: Szeles Dávid.
20. fordulóból elmaradt mérkőzésen Kóka KSK – Gödöllői SK II.-Szada 2-5 (0-0) Gödöllői gólok: Pakuts Barna (3), Hegedűs Csaba, Gyurkó Bence. A Gödöllői SK II. csapata 42 ponttal, 67-29-es gólkülönbséggel a csoport táblázatának 5. helyezettje.