SPORT
Megmakacsolta magát a Gödöllői RC vezetősége

Kérdéseink megválaszolatlanul maradtak, pedig a problémákkal küszködő klubnál kialakult helyeztet nem a sajtó idézte elő…

Kilenc érmet nyertek a Gödöllő környéki szervátültetett sportolók az Európa-bajnokságon

Az erdőkertesi Csengődi Éva teniszben, a veresegyházi Gubai György asztaliteniszben, a vácszentlászlói Juhász Zoltán bowlingban remekelt Lisszabonban

Női labdarúgás: gödöllői kupasiker a Hatvan ellen

A GSK NB II-es együttese a csoporttárs Heves vármegyeieket fogadta a Simple Női Kupa első fordulójában

Halmozták az érmeket a MATE-Gödöllői EAC triatlon-szakosztályának tagjaiHalmozták az érmeket a MATE-Gödöllői EAC triatlon-szakosztályának tagjai

Fadd-Domboriban és Pécsett adtak számot tudásukról a tavalyi év elején alakult úszó-bringázó-futó egység versenyzői

Aktív Iskola program: bronz-minősítéssel zárta az első évet a Gödöllői Török Ignác Gimnázium

A Petőfi Sándor utcai oktatási intézmény elsősorban a jó gyakorlatok átvétele miatt csatlakozott az MDSZ kezdeményezéséhez

Labdarúgás MOL Magyar Kupa: idegenben nyert és továbblépett a Gödöllői SK

Három góllal vezetett Sipeki István együttese, a nyíradonyiak azonban két találatot is elértek, de egyenlíteni nem tudtak

Strandröplabda U18 ob: gödöllői érdekeltségű párosok nélkül zajlott le a végjáték

A győzelemre is esélyesnek tartott Breuer/Németh kettős, valamint a Lovász/Lipták páros egyaránt elvérzett a negyeddöntőben

Az Eiffel-torony egy darabját is Gödöllőre hozza Gémesi Csanád az olimpiáról

A kardcsapat tagjaként ezüstérmet nyert MATE-GEAC-os vívó minden idők legsikeresebb, városunk színeit képviselő ötkarikás sportolója

Füle Sándor személyében gödöllői siker a csúzli Európa-bajnokságon

Július utolsó napjaiban a franciaországi Brignolesben 15 ország részvételével rendezték meg az idei kontinensviadalt

Strandröplabda U22 ob: bronzérmes a Breuer, Kristóf gödöllői kettős

A GRA párosa csak az elődöntőben maradt alul a fővárosi Beach Aréna homokján lezajlott kétnapos megmérettetésen

Olimpia, sportlövészet: 29. hellyel zárta párizsi szereplését Mészáros Eszter

A MATE-Gödöllői EAC légpuskása az 50 méteres három testhelyzet versenyszámban egy ideig a döntő közelében volt, majd hibázott

Olimpia, férfi kardcsapat: Gémesi Csanád a gödöllői sport első olimpiai ezüstérmese!Olimpia, férfi kardcsapat: Gémesi Csanád a gödöllői sport első olimpiai ezüstérmese!

A MATE-GEAC vívója Szilágyi Áron, Szatmári András és Rabb Krisztián társaságában jutott Párizsban a döntőbe, ahol Dél-Korea már túl nagy falat volt

Atlétika U23-as és junior ob: Kriszt Saci három medállal járult hozzá a gödöllői éremterméshez

A MATE-GEAC versenyzőinek nevéhez két korosztályban hat magyar bajnoki cím fűződött július utolsó hétvégéjén

Olimpia, sportlövészet: ígéretesen kezdett, mégsem lett döntős Mészáros Eszter a 10 méteres számbanOlimpia, sportlövészet: ígéretesen kezdett, mégsem lett döntős Mészáros Eszter a 10 méteres számban

A MATE-Gödöllői EAC légpuskás versenyzője mindössze egyetlen tized körrel teljesített jobban, mint három évvel ezelőtt Tokióban

Olimpia, férfikard egyéni: világbajnokot vert, majd sírva búcsúzott Gémesi Csanád

A MATE-Gödöllői EAC vívója imponáló teljesítménnyel múlta felül amerikai riválisát, de a nyolcaddöntőben döntő tussal alulmaradt

Olimpia, sportlövészet: a 20. helyig jutott a Mészáros Eszter, Péni István alkotta magyar vegyes csapat

A MATE-Gödöllői EAC versenyzője és társa több mint három körrel múlta alul három évvel ezelőtti teljesítményét

Szurkoljunk a gödöllőiekért (is) a párizsi olimpián!Szurkoljunk a gödöllőiekért (is) a párizsi olimpián!

Lezárultak a nevezések és a csapatkijelölések. A MATE-GEAC műhelyeit végül egy sportlövő és egy kardvívó képviseli a francia fővárosban

Strandröplabda U20 ob: a gödöllőiek közül csak Szabó Anna örülhetett éremnek

A legjobb négy közé még két, városunkat képviselő páros jutott be, ám végül csupán a kisdöntőben mérhették össze tudásukat

Atlétika: értékes helyezéseket szereztek a gödöllői legények az ifjúsági Európa-bajnokságon

A MATE-GEAC tehetségei közül Szabó Levente gerelyhajító szerepelt a legjobban, az 5. pozícióban zárta a korosztályos kontinensviadalt

Újabb Európa-bajnoki címet szerzett a gödöllői díszpolgár, Tóth Krisztina tanítványa

A hétszeres kontinens-első, párosban vb-bronzérmes klasszis ukrán születésű versenyzője vegyes párosban lett aranyérmes Malmöben

Labdarúgás: négy helyen biztosan változik a gödöllői tizenegy játékoskerete

Sipeki István együttese augusztus első hétvégéjén Magyar Kupa-ütközettel kezdi meg a 2024/2025-ös idény küzdelemsorozatát

Strandröplabda U18 Európa-bajnokság: 7. helyen végzet a gödöllői Breuer Mirtill Németh Zina oldalánStrandröplabda U18 Európa-bajnokság: 7. helyen végzet a gödöllői Breuer Mirtill Németh Zina oldalán

Az előzetes kiemelési rangsorban tizennegyedikként számításba vett magyar kettős óriási fegyvertényt hajtott végre a negyeddöntőbe jutással

Strandröplabda: a kisdöntőben voltak érdekeltek a gödöllői lányok Csepelen

Ratkai Panna a bronzérmet, míg Szabó Anna a 4. helyet tudhatta a magáénak az országos bajnokság döntője előtti, rendkívüli hőségben lezajlott utolsó fordulóban

Szentkirályi Tehetségprogram: a gödöllői atlétalány, Kriszt Sarolta is befutó lehet

A MATE-GEAC tehetsége bekerült a top háromba, július 22-étől pedig várja a szavazatokat, hogy övé legyen a 2 milliós fődíj

Atlétika: világelithez tartozó riválisokkal versenyeztek a gödöllői lányok

Mátó Sára 400 méteres gátfutásban, Sulyán Alexa 200 méteres síkfutásban állt rajthoz Székesfehérváron, a 14. Gyulai István Memorialon

Strandröplabda MEVZA-torna: Breuer Mirtill révén összejött egy gödöllői bronz a szlovén tengerparton

A július elején lezajlott portorozi verseny U18-as helyosztóján a magyar kettős két játszmában múlta felül izraeli riválisát

Gödöllői atlétalány esete az olimpiai kvótával…Gödöllői atlétalány esete az olimpiai kvótával…

Mátó Sára július 2-ig úgy gondolhatta, hogy indul a párizsi ötkarikás játékokon 400 méteres gátfutásban, aztán történt valami

Úszás: háromszoros szenior Európa-bajnoki ezüstérmes a gödöllői Szabó Árpád

50, 100 és 200 méteres mellúszásban lett második a helyi vízilabda-csapat tagja, a MATE-GEAC röplabda-szakosztályának vezetője

Atlétika országos bajnokság: olimpiai formában nyert bajnoki címet a gödöllői Mátó Sára

Kilenc versenyszámban ért el dobogós helyezést a MATE-GEAC számos fiatalt felvonultató különítménye a rekkenő hőségben

Strandröplabda: „gödöllőiként” nyert bronzérmet Windisch Kinga a tatai Öreg-tó partján

Társával, Kun Stefániával szoros küzdelemben diadalmaskodtak a 3. helyért rendkívüli hőségben lejátszott összecsapáson

Oldalak: Rovat címlap 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105