Találatok száma: 221

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8
  1. Szijjártó Péter: a gödöllői kastély csodálatos környezetet teremt az uniós elnökségi rendezvényeknek
    2022-05-09 21:38:33
    A szaktárca vezetője a szadai ipari parkban tett látogatását és bejelentését követően ült a Régió Plusz TV kamerái elé
  2. Sportlövészet: junior Európa-bajnoki bronzérmet nyert a csapattal Klenczner Márton
    2022-03-22 16:13:30
    A MATE-Gödöllői EAC légpuskása és két társa a szerb fiatalokat múlta felül a medálért zajló küzdelemben
  3. Egyedülálló génbanki fejlesztések valósultak meg Gödöllőn
    2022-02-19 17:49:01
    A közel 660 millió forintos vissza nem térítendő európai uniós támogatásból kivitelezett projekt a hazánkban őshonos haszonállatok védelmét szolgálja
  4. Két gödöllői sportlövő utazhat a norvégiai Európa-bajnokságra
    2022-02-18 09:56:15
    A felnőtt légpuskás hölgyek mezőnyében Mészáros Eszter, a junior fiúknál Klenczner Márton adhat számot tudásáról
  5. Atlétika: 12 éremig jutottak a gödöllői ifik és juniorok a fedettpályás országos bajnokságon
    2022-02-14 10:27:38
    Kriszt Sarolta lett a kétnapos viadal legeredményesebb versenyzője, három számban is bajnoki címet szerzett
  6. Mészáros Eszternél már a párizsi olimpia is a célkeresztben van
    2022-01-11 10:28:42
    A MATE-Gödöllői EAC olimpiai 7. helyezett sportlövője számára komoly áttörést jelentett a junior világ- és Európa-bajnoki aranyakkal tarkított 2021-es esztendő
  7. Sportlövészet: két számot nyert a Hungarian Openen Mészáros Eszter
    2021-11-22 11:49:48
    A gödöllői légpuskás lány a juniorok egyéni viadala mellett, Péni Istvánnal a felnőtt vegyescsapat-versenyben is aranyérmet szerzett
  8. Sportlövészet junior vb: világcsúcs sem segítette éremhez a Mészáros Eszter, Hammerl Soma kettőst
    2021-10-08 19:00:23
    Az alapverseny során 881 körös korosztályos rekorddal rukkolt elő a magyar páros, ám a folytatásban alábbhagyott a lendületük
  9. Sportlövészet junior vb: Mészáros Eszter nyakába került az összetett szám ezüstérme
    2021-10-06 01:12:34
    A MATE-GEAC versenyzője remekül kezdte az 50 méteres, három testhelyzetű döntőt, később visszacsúszott, majd nagyot mentett
  10. Sportlövészet: junior világbajnoki címet nyert csapatban Mészáros Eszter!
    2021-10-02 21:08:28
    A női légpuskások 10 méteres versenyszámában az indiaiak ellen kellett megküzdeniük a magyar lányoknak: sikerrel tették!
  11. Sportlövészet: junior világbajnoki 4. lett Mészáros Eszter
    2021-09-30 18:00:27
    A gödöllői olimpikon nagyon közel állt az éremszerzéshez a limai viadalon a női légpuskások 10 méteres versenyszámában
  12. Atlétika: 6 junior- és 2 ifjúsági Szuper Liga aranyéremmel büszkélkedhet Gödöllő
    2021-09-27 10:34:03
    Az U20-as korosztályban Dobránszky Laura és Soos Levente dupláztak, az U18-asoknál Sulyán Alexa és Lesták Ármin nyertek medáliákat
  13. Lovastúra-központ létesül a Lázár Lovasparkban
    2021-07-16 10:30:40
    Az Európai Unió csaknem 120 millió forinttal támogatja a határon átnyúló projektet
  14. Röplabda: bronzérmes a gödöllői juniorcsapat!
    2021-05-30 14:52:47
    Szalay Attila együttese magabiztosan nyerte a május utolsó vasárnapján lejátszott éremosztó derbit a kaposváriak ellen
  15. Sportlövészet: bronzszínű Mészáros Eszter negyedik eszéki Eb-érme
    2021-05-27 14:53:08
    A Gödöllői EAC olimpiai kvótás versenyzője Kiss Viktorral a juniorok vegyes csapatversenyének összetett számában lett harmadik
  16. Sportlövészet: megvan Mészáros Eszter első egyéni junior Eb-aranya!
    2021-05-25 13:46:20
    A Gödöllői EAC üdvöskéje a három testhelyzet 50 méteres versenyszám küzdelmei után állhatott fel a dobogó tetejére
  17. Sportlövészet: újabb Eb-érmet szerzett Mészáros Eszter, ezúttal bronzot, a csapattal
    2021-05-23 17:14:14
    A harmadik helyért az osztrákok ellen kellett lőnie a Gödöllői EAC versenyzőjével felálló magyar juniortriónak. Sima volt a siker
  18. Sportlövészet: ezüstre fényesítette tavalyi junior Európa-bajnoki érmét Mészáros Eszter
    2021-05-22 18:52:18
    A Gödöllői EAC olimpiai kvótás versenyzője a legjobb eredménnyel került a döntőbe, ahol a 2. helyen végzett a légpuskások 10 méteres számában
  19. Magyarország értékei az Európai Unióban címmel hirdetett rajzpályázatot a gödöllői kastély
    2021-05-09 13:45:59
    A kezdeményezés felsőtagozatos és középiskolás diákok számára nyújt lehetőséget arra, hogy június 15-ig elkészítsék és beadják alkotásaikat
  20. Röplabda: a juniorok után a gödöllői ifik is helyet követeltek maguknak az országos döntőben
    2021-05-02 10:52:31
    Wirnhardt Oszkár és fia, Bence csapata június első hétvégéjén, Békéscsabán küzdhet majd a minél értékesebb helyezésért
  21. Röplabda: bejutottak a hatos döntőbe a gödöllői juniorok
    2021-03-27 16:04:35
    Wirnhardt Oszkár és Szalay Attila tanítványai pontveszteség nélkül nyerték meg az U21-es rájátszás A jelű csoportját
  22. 4,6 milliárd forintot áldozna a kormány a gödöllői HÉV „metrósításának” kiviteli terveire
    2021-03-23 15:00:23
    Ha minden jól alakul, a 2021 és 2027 közötti európai uniós pénzügyi ciklusban megvalósulhat a városi közlekedés rendszert is átíró beruházás
  23. Atlétika: Gödöllő adja mindkét nemnél a téli gerelyhajítás juniorbajnokát
    2021-03-22 10:12:16
    Máté Alpár tanítványai Szombathelyen, a GEAC mezeifutó fiataljai Kecskeméten adtak számot felkészültségükről
  24. Fedettpályás gödöllői ezüst a juniorok rúdugró számában
    2021-03-01 10:24:22
    Szörényi István tanítványa, Bánovics József 492 centiméteres egyéni csúccsal állhatott fel a dobogó második fokára
  25. Sportlövészet: két gödöllői szerzett Budapest-bajnoki címet
    2021-02-22 10:40:24
    Az olimpiai kvótás Mészáros Eszter és klubtársa, Klenczner Márton a juniorok mezőnyében diadalmaskodtak
  26. Sportlövészet: nincs jobb juniorkorú vegyes páros, mint a Mészáros-Klenczner duó
    2021-02-08 13:39:55
    Szép eredményeket értek el a légfegyveres országos bajnokság 10 méteres számaiban a Gödöllői EAC versenyzői
  27. A juniorok között indulnak a gödöllői sportlövők az Európa-bajnokságon
    2021-01-27 10:41:00
    Mészáros Eszter és Klenczner Márton egyaránt éremeséllyel állhat lőállásba a május végén-június elején, Eszéken esedékes kontinensviadalon
  28. Tíz éve zajlott le a gödöllői kastély próbaüzem nélküli sikertörténete
    2021-01-02 11:44:55
    2011 januárja és júniusa között városunk műemlék-együttesének lovardája adott otthont az uniós elnökség számos rendezvényének
  29. Nyolctized körre került a világcsúcstól Mészáros Eszter, a Gödöllői EAC sportlövője
    2020-10-25 10:47:31
    Az olimpiai kvótás versenyző a junior lányok léppuskás versenyében állított fel hatalmas országos rekordot a Budapest Bajnokságon