A gödöllői képviselőtestület tagjai a május 21-én lezajlott tanácskozásukon néhány perc alatt „megvitatták” a település előző évi gazdálkodásáról szóló beszámolót. A várost irányító grémium tagjai egyhangú szavazással elfogadták azt a határozati javaslatot, amit Gödöllő 2025. évi zárszámadásával kapcsolatosan a döntés-előkészítők megfogalmaztak.
Május 21-én a gödöllői képviselőtestület tagjai – a tavalyi városi gazdálkodás zárszámadásának elfogadása előtt – jóváhagyták a gödöllői önkormányzat által korábban életre hívott hat gazdasági társaság 2025-ös gazdálkodási mutatóira vonatkozó beszámolót (mérleget).
A könyvvizsgálók által is ellenjegyzett „papírok” tanúsága szerint a hat gödöllői közcég – eltérő mértékben – nyereséggel zárta a mögöttünk hagyott esztendőt. Lássuk a testületi tagság által minden esetben ellenvetés nélkül elfogadott számadatokban mutatkozó részleteket!
Élő közvetítés a röplabda Magyar Kupa négyes döntőről 2013-03-01 15:34:35 Hírportálunkon a március 1-jei férfi- és a március 2-i női elődöntőket, valamint a március 3-i ülőröplabda mérkőzést követhetik figyelemmel
Kézilabdacsarnok épülhet az egyetemen 2013-01-03 08:47:07 Több gödöllői labdajáték csapatsportág képviselőinek teremgondján enyhíthet az új létesítmény, amit a kollégiumok feletti területre terveznek