Találatok száma: 149

Oldalak: 1 2 3 4 5
  1. Sportlövészet: junior világbajnoki címet nyert csapatban Mészáros Eszter!
    2021-10-02 21:08:28
    A női légpuskások 10 méteres versenyszámában az indiaiak ellen kellett megküzdeniük a magyar lányoknak: sikerrel tették!
  2. Sportlövészet: junior világbajnoki 4. lett Mészáros Eszter
    2021-09-30 18:00:27
    A gödöllői olimpikon nagyon közel állt az éremszerzéshez a limai viadalon a női légpuskások 10 méteres versenyszámában
  3. Atlétika: 6 junior- és 2 ifjúsági Szuper Liga aranyéremmel büszkélkedhet Gödöllő
    2021-09-27 10:34:03
    Az U20-as korosztályban Dobránszky Laura és Soos Levente dupláztak, az U18-asoknál Sulyán Alexa és Lesták Ármin nyertek medáliákat
  4. Röplabda: bronzérmes a gödöllői juniorcsapat!
    2021-05-30 14:52:47
    Szalay Attila együttese magabiztosan nyerte a május utolsó vasárnapján lejátszott éremosztó derbit a kaposváriak ellen
  5. Sportlövészet: bronzszínű Mészáros Eszter negyedik eszéki Eb-érme
    2021-05-27 14:53:08
    A Gödöllői EAC olimpiai kvótás versenyzője Kiss Viktorral a juniorok vegyes csapatversenyének összetett számában lett harmadik
  6. Sportlövészet: megvan Mészáros Eszter első egyéni junior Eb-aranya!
    2021-05-25 13:46:20
    A Gödöllői EAC üdvöskéje a három testhelyzet 50 méteres versenyszám küzdelmei után állhatott fel a dobogó tetejére
  7. Sportlövészet: újabb Eb-érmet szerzett Mészáros Eszter, ezúttal bronzot, a csapattal
    2021-05-23 17:14:14
    A harmadik helyért az osztrákok ellen kellett lőnie a Gödöllői EAC versenyzőjével felálló magyar juniortriónak. Sima volt a siker
  8. Sportlövészet: ezüstre fényesítette tavalyi junior Európa-bajnoki érmét Mészáros Eszter
    2021-05-22 18:52:18
    A Gödöllői EAC olimpiai kvótás versenyzője a legjobb eredménnyel került a döntőbe, ahol a 2. helyen végzett a légpuskások 10 méteres számában
  9. Röplabda: a juniorok után a gödöllői ifik is helyet követeltek maguknak az országos döntőben
    2021-05-02 10:52:31
    Wirnhardt Oszkár és fia, Bence csapata június első hétvégéjén, Békéscsabán küzdhet majd a minél értékesebb helyezésért
  10. Röplabda: bejutottak a hatos döntőbe a gödöllői juniorok
    2021-03-27 16:04:35
    Wirnhardt Oszkár és Szalay Attila tanítványai pontveszteség nélkül nyerték meg az U21-es rájátszás A jelű csoportját
  11. Atlétika: Gödöllő adja mindkét nemnél a téli gerelyhajítás juniorbajnokát
    2021-03-22 10:12:16
    Máté Alpár tanítványai Szombathelyen, a GEAC mezeifutó fiataljai Kecskeméten adtak számot felkészültségükről
  12. Fedettpályás gödöllői ezüst a juniorok rúdugró számában
    2021-03-01 10:24:22
    Szörényi István tanítványa, Bánovics József 492 centiméteres egyéni csúccsal állhatott fel a dobogó második fokára
  13. Sportlövészet: két gödöllői szerzett Budapest-bajnoki címet
    2021-02-22 10:40:24
    Az olimpiai kvótás Mészáros Eszter és klubtársa, Klenczner Márton a juniorok mezőnyében diadalmaskodtak
  14. Sportlövészet: nincs jobb juniorkorú vegyes páros, mint a Mészáros-Klenczner duó
    2021-02-08 13:39:55
    Szép eredményeket értek el a légfegyveres országos bajnokság 10 méteres számaiban a Gödöllői EAC versenyzői
  15. A juniorok között indulnak a gödöllői sportlövők az Európa-bajnokságon
    2021-01-27 10:41:00
    Mészáros Eszter és Klenczner Márton egyaránt éremeséllyel állhat lőállásba a május végén-június elején, Eszéken esedékes kontinensviadalon
  16. Nyolctized körre került a világcsúcstól Mészáros Eszter, a Gödöllői EAC sportlövője
    2020-10-25 10:47:31
    Az olimpiai kvótás versenyző a junior lányok léppuskás versenyében állított fel hatalmas országos rekordot a Budapest Bajnokságon
  17. Taroltak a gödöllői női légpuskások a junior ob első napján
    2020-09-06 10:37:05
    Mészáros Eszter és a csapat egyaránt országos csúccsal lett bajnok az 50 méteres 3 testhelyzet versenyszámban
  18. Bánovics József egyéni csúccsal nyerte a junior Magyar Ligát rúdugrásban
    2020-08-31 11:30:24
    A Gödöllői EAC fiatal atlétái összesen hat éremmel gazdagították az egyetemi klub dicsőséglistáját a fővárosi viadalon
  19. Tizenöt érmet akasztottak a gödöllői atléták nyakába az U23-as és junior bajnokságon
    2020-08-17 10:19:15
    A bajnokok közül Pótha Johanna emelkedett ki, aki győztes idejével teljesítette a korosztályos Európa-bajnokság kiküldetési szintjét
  20. Két ezüstérmet nyertek a gödöllői gerelyhajítók a korosztályos téli ob-n
    2020-03-15 10:59:42
    A junior fiúknál Mihaljovic Alex, a lányoknál pedig Eszenyi Napsugár állhatott fel a dobogó második fokára
  21. Két ifjúsági ugrószámot is gödöllői atléta nyert a fedettpályás ob-n
    2020-03-02 08:09:40
    A harmadik GEAC-arany a junior férfiváltó tagjainak nevéhez fűződött, akik másfél másodpercet vertek a mezőnyre
  22. Európa-bajnoki arannyal fejelte meg bronzérmét Mészáros Eszter
    2020-02-26 13:06:41
    A juniorok vegyescsapat-versenyében – Pekler Zalánnal az oldalán – állhatott dobogó felső fokára a Gödöllői EAC sportlövője
  23. Junior Európa-bajnoki bronzérmes lett Mészáros Eszter
    2020-02-25 16:46:02
    A Gödöllői EAC olimpiai kvótával rendelkező sportlövője a második legjobb eredménnyel került a nyolcas döntőbe
  24. Három bajnoki érmet nyertek fedél alatt a Gödöllői EAC többpróbázói
    2020-02-17 10:27:07
    Mihály Ádám aranyérmes lett a juniorok között, Tóth Zsombor ezüst-, Kriszt Botond bronzmedáliáig jutott a felnőttek mezőnyében
  25. Két gödöllői légpuskás utazhat a sportlövő Európa-bajnokságra
    2020-01-20 11:22:17
    A már olimpiai kvótával rendelkező Mészáros Eszter a juniorok között indul, Klenczner Márton viszont ötkarikás kvótáért lőhet
  26. Kilenc gödöllői érem a junior és ifi ligadöntőn
    2019-08-26 10:13:38
    Az egyetemi klub atlétáinak sikerei anyagilag is segítették a szakosztályt. Mihály Ádám és Mihajlovic Alex diadalmaskodtak
  27. Egyéni csúcsig szállt a gerely Mihajlovic Alex kezéből
    2019-08-19 10:28:22
    Szép eredményekkel büszkélkedhettek a gödöllői atléták a Junior és Ifjúsági Budapest Bajnokságon
  28. Atlétika: gödöllői U23-as és juniorbajnoki címek a kánikulában
    2019-06-17 10:05:50
    Az egyetemi klub versenyzői összesen tíz érmet szereztek a mátyásföldi Ikarus-pályán, amiből négy volt a legfényesebb
  29. Juniorbajnoki ezüstérmet nyertek a gödöllői röplabdás lányok
    2019-04-20 16:42:16
    Szabados István és Czímer Attila együttese csak a fináléban szenvedett vereséget a kaposvári hatos döntő küzdelmei során
  30. Döntőjátszmás gödöllői siker a tét nélküli röplabda-meccsen
    2019-04-07 22:04:28
    Több fiatal játékos is pihenőnapot kapott a Diósgyőr ellen, miután a juniorok bejutottak a két hét múlva esedékes bajnoki döntőbe