Találatok száma: 149

Oldalak: 1 2 3 4 5
  1. Nyolc medáliát gyűjtöttek a GEAC junior- és ifi atlétái
    2019-02-24 18:04:04
    Az aranyérmek Mihály Ádám rúdugró és a 4x200-as fiúváltó nevéhez fűződtek a fedettpályás országos bajnokságon
  2. Téli dobóbajnokság: az ifik közt taroltak a gödöllői gerelyesek
    2019-02-23 17:59:11
    Szombathely adott otthont az ifjúsági és junior korosztály számára kiírt országos megmérettetésnek
  3. Röplabda NB II.: vendégként nyertek a gödöllői társulatok
    2018-09-29 18:44:13
    A bajnoki osztályban debütáló fiúk Sümegen, a juniorkorú lányok pedig Pécsen győztek szettveszteség nélkül
  4. Kis és nagy bajnokok a TÉRFÉL-ben
    2018-09-08 10:23:49
    Junior világbajnok női kézilabdázó, Európa-bajnok kardvívó és történelmi strandröplabda-aranyérmes lányok öregbítették a gödöllői sport hírnevét a nyáron
  5. Tizenegy gödöllői érem született az atléták ifjúsági és junior liga döntőjén
    2018-09-03 08:21:08
    Simonváros Csanád újabb sikerével teljessé tette éves éremkollekcióját, minden fontos versenyt megnyert Magyarországon
  6. Atlétika: gödöllői érmek Mátyásföldről
    2018-08-19 17:09:19
    Főként dobó- és futószámokban jeleskedtek a GEAC fiataljai a Budapest nyílt ifjúsági és junior bajnokságon
  7. Gödöllői nevelés a junior világbajnok női kézilabda-válogatottban
    2018-07-14 22:29:47
    Hornyák Bernadett 12 évvel ezelőtt kezdte elsajátítani a sportág fortélyait Majoros Gusztáv szakmai irányításával
  8. A kezdőmagasságon ragadt Simonváros Csanád a junior világbajnokságon
    2018-07-11 19:46:51
    A Gödöllői EAC országos bajnok rúdugrója 480 centimétert teljesített, amivel nem jutott be a tizenkettes döntőbe
  9. Világversenyek gödöllői atlétákkal
    2018-06-28 19:05:12
    Július első felében ifjúsági Európa-bajnokságon és junior világbajnokságon állnak rajthoz a GEAC fiatal kiválóságai
  10. Három bajnokot adott az országnak a Gödöllői EAC
    2018-06-11 08:33:57
    Tíz érmet nyertek az egyetemi szakosztály atlétái az U23-as és junior (U20) országos bajnokságon, Miskolcon
  11. Atlétika: 11 GEAC-éremből három volt a legfényesebben csillogó
    2018-02-26 10:27:52
    Az egyetemi szakosztály ifjúsági és junior korú fiataljai is kitettek magukért a fedett pályás országos bajnokságon
  12. Junior Prima-díjas lett Moussa Ahmed
    2017-10-28 10:19:58
    Az elismerő cím mellett kétmillió forintot is magáénak tudhat a Gödöllő Táncegyüttes művészeti vezetője, a Fricska oszlopos tagja
  13. Éremeső és balszerencse
    2017-08-28 10:51:50
    Kilenc éremmel zárták a gödöllői ifjúsági és junior atléták a Magyar Liga döntőt. Mihály Ádám egyéni csúccsal lett aranyérmes
  14. Nem élték túl a selejtezőt a gödöllői atléták a junior Eb-n
    2017-07-21 18:29:31
    Renner Luca magasugrásban, Simonváros Csanád rúdugrásban maradt el a legjobb 12 közé jutást érő eredménytől
  15. Hangoltak a gödöllői atléták az utánpótlás kontinensviadalokra
    2017-07-09 10:25:58
    Renner Luca és Simonváros Csanád a juniorok-, Répási Petra pedig az U23-as korosztály Európa-bajnokságára készül
  16. Renner Luca nagy ugrása
    2017-06-19 08:42:03
    Kilenc érem jutott a gödöllői atlétáknak a mátyásföldi Ikarus-pályán lezajlott U23-as és junior ob-n
  17. A juniorkorú Simonváros Csanád hátát nézte a férfi rúdugró-mezőny
    2017-06-12 10:23:56
    Remek teljesítményt nyújtott a megfiatalított gödöllői különítmény a háromnapos székesfehérvári atlétikai országos bajnokságon
  18. Kézilabda: Gödöllő adja Pest megye legjobb juniorcsapatát a férfiaknál
    2017-06-03 17:27:49
    Mácsár Gyula társulata az NB II. Északi-csoportjában bezsebelt bajnoki cím után Vácon vívta ki az újabb sikert
  19. Nem éreztek rá a siker ízére a gödöllői junior röplabdás lányok
    2017-05-28 13:15:15
    Tartalékosan kellett küzdenie a hatos fináléban városunk utánpótlás csapatának. Diákolimpiai arany a kispesti homokon
  20. Két korosztályban is bajnok lett a gödöllői hétpróbázó lány
    2017-05-22 08:35:37
    Renner Luca nyakába került a felnőtteknek és a junioroknak járó aranyérem. Tóth Zsombor is diadalmaskodott
  21. Juniorbajnoki címet szereztek a gödöllői kézilabdázók!
    2017-05-14 19:27:48
    Mácsár Gyula csapata kiütötte a Hatvant. A felnőttek is nyertek, így ők ezüstérmesek az NB II. Északi-csoportjában
  22. Magabiztos gödöllői kézilabdás-diadal a TF ellen
    2017-04-02 18:45:09
    Esélyeshez méltó játékkal nyert Bartos Gábor együttese idegenben, és őrzi 2. helyét a tabellán. Menetelnek a juniorok is
  23. Egy félidőn át tartotta a tempót az éllovassal a gödöllői kézilabda-csapat
    2017-03-05 15:43:00
    A második félidőre kiégett Bartos Gábor formációja. A juniorok magabiztosan nyertek a „kis” Tatabánya ellen
  24. Aranyos gödöllői ifi- és juniorkorú rúdugrók
    2017-02-27 07:34:49
    Kriszt Annamária, Mihály Ádám és Simonváros Csanád nyert országos bajnoki címet fedett pályán
  25. Arany- és ezüstérmes többpróbázó gödöllői juniorok
    2017-02-12 17:32:20
    Tóth Zsombor fölényesen lett bajnok a fiúknál, Kriszt Katalin másodikként zárt a fedett pályás atlétikai ob-n
  26. Döntetlennel zárta az őszt a Gödöllői KC férficsapata
    2016-12-11 20:06:32
    Bartos Gábor együttese Hatvanban ikszelt, a juniorok az ősz bajnoka címért játszottak a Heves megyei városban
  27. Kézilabda: bosszút álltak a gödöllői juniorok a felnőttek fiaskójáért
    2016-12-04 18:55:38
    Bartos Gábor együttese fontos rangadót bukott el a Rév ellen, miközben a fiatalok helybenhagyták riválisukat
  28. Válogatott feladóval erősítenek a gödöllői röplabdások
    2016-11-29 11:06:08
    Kötél Zsanett Franciaországból érkezik városunk csapatához, amellyel kilenc éve juniorbajnoki címet szerzett
  29. Kézilabda: pontos gödöllői vizit Csömörön
    2016-11-27 20:23:47
    Városunk csapata őrzi 3. helyét a tabellán. A juniorok továbbra is száz százalékos mutatóval állnak
  30. Vendégként nyertek a gödöllői kézis fiúk
    2016-09-25 18:35:28
    A második félidei teljesítményére lehet büszkébb Bartos Gábor csapata. A juniorok kilenc góllal verték a XVI. kerületieket