1. Vasárnapra időzítették a bajnoki érmeket a gödöllői ifiatléták
    2020-08-24 08:24:51
    Soos Levente 400 méteres gátfutásban, Bánovics József rúdugrásban diadalmaskodott új egyéni csúccsal
  2. Gödöllői legények alkotják az ország legjobb tízpróba-csapatát
    2020-07-27 10:19:32
    Újabb egyéni csúcsokkal hívták fel magukra a figyelmet az egyetemi klub versenyzői a felkészülési viadalokon
  3. A közelgő országos bajnokságokra hangoltak a gödöllői atléták
    2020-07-20 10:02:21
    Négy nap alatt az ország négy pontján álltak rajthoz az egyetemi műhely sportolói, akik közül többen is egyéni csúcsot értek el
  4. Mihály Ádám szabadtéren is meghódította az 5 méteres magasságot
    2020-07-12 10:43:46
    A Gödöllői EAC rúdugrója a hazai rendezésű ugrónapon vitte el a show-t, és diadalmaskodott új egyéni csúccsal
  5. Mozgalmasan indult a július a gödöllői atléták számára
    2020-07-06 08:38:33
    Három nap alatt három helyszínen jeleskedtek az egyetemi szakosztály versenyzői, akik közül többen is egyéni csúcsig jutottak
  6. Országos- és egyéni gerelyhajító-csúcsok a Gödöllői EAC versenyén
    2020-06-29 10:05:34
    Hosszú hónapok után ismét a sportteljesítmények összemérésén volt a hangsúly a SZIE Atlétika Centrumában lezajlott viadalon
  7. Több ezer polgármester repesne az örömtől, ha…
    2020-05-28 18:14:41
    …ilyen „kivéreztetésben”, „ellehetetlenítésben” lehetne része – véli Vécsey László, a gödöllői központú választókerület parlamenti képviselője
  8. Vécsey László úgy véli, Gémesi szakértői akcionizmusa nem használ Gödöllő megítélésének
    2020-04-26 18:02:45
    Körzetünk parlamenti képviselője szerint a járvány és annak hatásai elleni védekezésre kell összpontosítani, minden más csak utána következhet
  9. Gödöllői bronzérem és egyéni csúcsok a serdülőkorú atléták fedettpályás országos bajnokságán
    2020-02-10 11:21:27
    Tóth-Sztavridisz Szófia 60 méteres gátfutásban állhatott fel a dobogó harmadik fokára. Hárompróbában Tóth Zsombor ezüstéremnek örülhetett
  10. Mozgalmas és eredményes napokat tudhatnak maguk mögött a gödöllői atléták
    2020-02-03 10:50:13
    Először indultak országos bajnokságon az újoncok, egyéni csúcsok Bécsben, Szlovéniában vitézkedtek a rúdugrók
  11. Minőségi eredményekkel rukkoltak elő a gödöllői atléták
    2020-01-20 10:11:03
    Az idősebbek a fővárosi BOK-csarnokban, a fiatalok pedig Székesfehérváron termelték az egyéni csúcsokat és az érmeket
  12. Újratöltik a természetet a Gödöllői Zöld Óvodában
    2020-01-15 17:50:36
    Komposzt Karcsi és ArTúr segítségével játékosan tanulnak komposztálni a gyerekek a TIGÁZ Zrt. kezdeményezése jóvoltából
  13. Három Szuper Liga-győztes atlétával büszkélkedhet a Gödöllői EAC
    2019-09-02 10:19:43
    Nádházy Evelin duplázni tudott, Simonváros Csanád idei legjobbját ugrotta, míg Pápai Márton egyéni csúccsal nyert
  14. Juhász Zoltán aranyérmes lett Szervátültetettek Világjátékán
    2019-09-01 10:53:01
    A 2013 novembere óta új szívvel élő vácszentlászlói sportoló a bowling egyéni versenyét nyerte meg, és begyűjtött három bronzérmet is
  15. Egyéni csúcsig szállt a gerely Mihajlovic Alex kezéből
    2019-08-19 10:28:22
    Szép eredményekkel büszkélkedhettek a gödöllői atléták a Junior és Ifjúsági Budapest Bajnokságon
  16. Ennyi ajánlással lehet polgármester- és képviselőjelöltté válni Gödöllőn
    2019-08-08 12:35:25
    Városunkban 10 egyéni választókerületben lehet ajánlást adni az indulóknak. Egyszerre többnek is
  17. Új egyéni csúcsot futott Nádházy Evelin az universiade elődöntőjében
    2019-07-09 18:58:32
    A Gödöllői EAC sprintere futamában harmadik lett, összességében pedig a 11. helyen zárta a nápolyi megmérettetést
  18. Három gödöllői atléta segítette Lengyelországban a gyermek válogatottat
    2019-06-24 16:49:35
    Nemzeti csapatunk a második helyen végzett. Kriszt Sarolta hatalmas egyéni csúccsal lett ezüstérmes távolugrásban
  19. Egy csörtegyőzelemre volt képes Gémesi Csanád a vívó Eb főtábláján
    2019-06-19 16:43:40
    Nem jutott a nyolcaddöntőbe a Gödöllői EAC kardozója egyéniben a düsseldorfi kontinensviadalon, 25. lett
  20. Harminc perc a család biztonságáért
    2019-06-13 09:14:18
    A gödöllői érintettek számára is ajánlott igénybe venni a katasztrófavédelem ingyenes kéményseprő-ipari szolgáltatását
  21. Gödöllői atléták sikereiről is szólt a Budapest Open
    2019-06-10 10:32:05
    Tucatnyi ország kiválóságainak részvételével rendezték meg a Schulek Ágostonnak emléket állító viadalt a mátyásföldi Ikarus-pályán
  22. Fényesen csillogó hazai érmek a gödöllői Sport XXI-es versenyen
    2019-04-15 10:19:42
    A GEAC több atlétája is egyéni csúcsot futott az idei év első szabadtéri pálya-megmérettetésén, az Albert Kupán
  23. Dortmundban is letették névjegyüket a gödöllői atlétapalánták
    2019-02-19 07:51:22
    A helyi fiatalok a budapesti válogatottat segítették győzelemre a rangos nemzetközi viadalon, majd egyéniben vitézkedtek
  24. Fedett pályás egyéni csúcsot repesztett Nádházy Evelin
    2019-01-26 11:47:39
    A Gödöllői EAC sprintere Norvégiában nyert rangos viadalt, és idejével közel került az Eb kiküldetési szinthez
  25. Gödöllői vívónak is lehet jelenése az Év Sportolója díjátadó gálán
    2019-01-13 11:56:46
    Az egyéni sportágak csapatversenye kategóriában érintett a Gémesi Csanádot soraiban tudó kardválogatott
  26. Gödöllői olvasónapló 2018: júliustól decemberig
    2018-12-31 11:17:55
    Búcsúzunk egy páros évtől, amit páratlan követ. Olvasóink aktivitása alapján szemezgettünk a közéleti hírekből
  27. Gödöllői olvasónapló 2018: januártól júniusig
    2018-12-30 11:37:56
  28. Hatpróba-ezüstérmes lett Soos Levente
    2018-09-23 17:08:42
    Valamennyi gödöllői induló egyéni legjobb eredményét érte el a székesfehérvári országos bajnokságon
  29. Egyéni csúcsig emelkedett Simonváros Csanád
    2018-08-12 08:29:20
    A Gödöllői EAC rúdugrója betartotta a szavát, és 523 centiméteres eredménnyel nyerte a bonyhádi versenyt
  30. Atlétikai Eb: nem jutott a középfutamba a gödöllői sprinterlány