1. Atlétika: a Honvéd Kupán sem maradtak érem nélkül a gödöllőiek
    2022-06-19 10:23:55
    Guth Mátyás 219 centiméteres egyéni csúcsával teljesítette az U20-as világbajnokságra történő kijutás szintjét, utazhat Caliba
  2. Atlétika: Kriszt Saci országos csúccsal teljesítette az Eb-szintet hétpróbában!
    2022-05-22 18:37:03
    A MATE-Gödöllői EAC ifjúsági korú versenyzője hat számban is egyéni rekordot ért el, és utazhat a jeruzsálemi kontinensviadalra
  3. A gödöllői körzet szavazóköreinek több mint háromnegyedében Vécsey László nyerte a voksolást
    2022-04-09 19:02:09
    A Gémesi György hathatós támogatását élvező, elvérzett hatpárti jelölt 458 szavazattal előzte meg a végső győztest településünkön
  4. Vécsey László negyedszer kapott bizalmat a gödöllői körzet parlamenti képviseletére
    2022-04-03 23:37:26
    A várakozással ellentétben jelentős fölénnyel szerzi meg a mandátumot Fidesz-KDNP-s politikus a hatpárti ellenzék jelöltje előtt
  5. Atlétika téli dobóbajnokság: gödöllői arany- és ezüstérem gerelyhajításban
    2022-03-06 10:59:57
    Szabó Levente és Eszenyi Napsugár egyaránt egyéni csúccsal állhattak fel a dobogóra szombathelyi országos megmérettetésen
  6. Atlétika: öt érmet nyertek fedél alatt a gödöllői serdülők
    2022-02-07 16:25:57
    A MATE-GEAC korosztályos versenyzői remekül helytálltak az országos bajnokságon. A nyílt versenyen Bánovics József és Pápai Márton is egyéni csúcsot ért el
  7. Atlétika: Kriszt Saci két számban is Eb-szintet teljesített Nyíregyházán
    2022-01-24 11:52:37
    A MATE-Gödöllői EAC atlétái több számban is remekeltek a nyílt fedett pályás viadalon, többen új egyéni csúcsot értek el
  8. Vívó ob: bronzérmet szerzett a MATE-Gödöllői EAC férfi kardcsapata
    2021-12-19 14:19:43
    Egyéniben az olimpia bronzérmes Gémesi Csanád került a legközelebb a dobogóhoz, aki a 7. pozícióban zárta az egyéni versenyt
  9. Sportlövészet: két számot nyert a Hungarian Openen Mészáros Eszter
    2021-11-22 11:49:48
    A gödöllői légpuskás lány a juniorok egyéni viadala mellett, Péni Istvánnal a felnőtt vegyescsapat-versenyben is aranyérmet szerzett
  10. Sportlövészet: egyéniben bronz-, csapatban aranyérmet nyert Klenczner Márton Szerbiában
    2021-11-15 11:38:26
    A MATE-GEAC fiatal versenyzője a légpuskások 10 méteres számában érte el a sikert a rangos nemzetközi viadalon
  11. Atlétika: gödöllői éremözön az utánpótláskorúak viadalain
    2021-08-30 09:28:20
    A helyi egyesület fiatal tehetségei Miskolcon és Szolnokon halmozták a sikereket, többen új egyéni rekordot is elértek
  12. Egyéniben és váltóban is harmadik lett a gödöllői atlétalány a válogatott viadalon
    2021-08-16 10:51:46
    Sulyán Alexa a csehországi Brno városában lezajlott U18-as megmérettetésen 200 méteren és svédváltó második tagjaként remekelt
  13. Hegyre fel is remekeltek a gödöllői atléták
    2021-08-02 08:33:12
    A GEAC versenyzői közül egyéniben Pápai Márton szerepelt a legjobban, második lett az országos bajnokságon
  14. U20-as atlétikai Eb: Soos Levente a kontinens 14. legjobbja 400 gáton
    2021-07-17 15:05:33
    A Gödöllői EAC sprintere az előfutamban megközelítette egyéni csúcsát, amivel az elődöntőig jutott a tallinni versengésben
  15. Atlétikai ob: hat gödöllői éremből négyet Nádházy Evelin nyakába akasztottak
    2021-06-28 08:35:07
    A GEAC sprintere két egyéni- és két váltószám után állhatott fel a dobogóra a debreceni viadalon
  16. Sportlövészet: megvan Mészáros Eszter első egyéni junior Eb-aranya!
    2021-05-25 13:46:20
    A Gödöllői EAC üdvöskéje a három testhelyzet 50 méteres versenyszám küzdelmei után állhatott fel a dobogó tetejére
  17. Atlétika: gödöllői sikerek a Paulínyi-emlékversenyen
    2021-05-10 10:09:11
    Nádházy Evelin 300 méteres egyéni csúcsot futott, ideje alig maradt kívül a 38 másodpercen. Videó
  18. Korosztályos országos csúcs is született a gödöllői atlétika centrumban
    2021-04-26 11:16:59
    A hazai versenyzők közül többen értek el egyéni csúcsot és szerzetek értékes helyezéseket április utolsó vasárnapján
  19. A gödöllőiek számára is elérhetők az adóbevallási tervezetek
    2021-03-16 11:43:49
    A dokumentumok elkészítéséhez segítséget kapnak az egyéni vállalkozók, az őstermelők és az áfás magánszemélyek is
  20. Fedettpályás gödöllői ezüst a juniorok rúdugró számában
    2021-03-01 10:24:22
    Szörényi István tanítványa, Bánovics József 492 centiméteres egyéni csúccsal állhatott fel a dobogó második fokára
  21. Fedettpályás ob: három ezüstérmet nyertek a gödöllői atléták
    2021-02-22 08:22:59
    Az Eb-induló Nádházy Evelin és Pápai Márton mellett, az egyéni csúcsig jutott Mihály Ádám állhatott fel a dobogó második fokára
  22. Hol lesz már akkor az öregúr!
    2021-02-21 18:03:26
    160 éve született Ambrus Zoltán, aki erős szálakkal kötődött Gödöllőhöz. Ház, szobor és utcanév is őrzi emlékét
  23. A Gödöllői EAC sprintere, Nádházy Evelin ott lesz a fedettpályás Európa-bajnokságon
    2021-02-17 17:27:07
    Az atlétalány egy bécsi meghívásos versenyen – egyéni legjobbját beállítva – teljesítette a 400 méteres síkfutás kiküldetési szintjét
  24. Minden éremből jutott a gödöllői atlétáknak a Budapest Openen
    2021-02-01 10:13:15
    Pápai Marci 1500 méteren egyéni csúccsal nyert, Mihály Ádám 2., klubtársa, Bánovics József 3. lett rúdugrásban
  25. Sportlövészet: országos bajnok lett a Gödöllő EAC serdülő fiúcsapata!
    2020-11-30 10:16:06
    A Lévai Csongor, Holovecz Ákos és Tóvári Szabolcs alkotta triónak egyéniben nem jutott érem, de összteljesítményük aranyat ért
  26. A gödöllői focisták befejezték erre az évre, a röp- és kézilabdások viszont játszanak
    2020-11-12 17:09:02
    A kormányrendelet értelmében nézők nélkül folytatódhat a bajnoki idény a labdajáték csapatsport helyi formációi számára
  27. A gödöllői vendéglátóhelyeken is szigorodik a maszkhasználat
    2020-11-01 17:04:03
    Csak az étel és az ital elfogyasztásának időtartamára vehető le a védőeszköz. A rendőrség fokozott ellenőrzésére lehet számítani
  28. KompoSZTÁROK születtek a Gödöllői Zöld Óvodában
    2020-10-21 16:57:01
    Ültetéssel zárul a TIGÁZ Zrt. által kezdeményezett Töltsük újra a természetet! elnevezésű gyermekeknek szóló szemléletformáló program
  29. Egy arany- és hat ezüstérem a gödöllői atléták Szuper Liga-termése
    2020-09-14 10:07:50
    Tóth Zsombor egyéni csúccsal nyerte a hárompróbát, Nádházy Evelin és Pápai Márton duplán állhattak fel a dobogó második fokára
  30. Bánovics József egyéni csúccsal nyerte a junior Magyar Ligát rúdugrásban
    2020-08-31 11:30:24
    A Gödöllői EAC fiatal atlétái összesen hat éremmel gazdagították az egyetemi klub dicsőséglistáját a fővárosi viadalon