Találatok száma: 507

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
  1. Tovább távolodott a Viharsarokban a bajnoki döntőtől a gödöllői hatos
    2015-04-16 19:18:18
    Fritz Ágnes térdsérülése sem szolgálta városunk csapatának egyenlítési tervét. Van-e innen visszaút?
  2. Eltékozolták pályaelőnyüket a gödöllői röplabdás lányok
    2015-04-12 19:52:34
    Ötjátszmás, fordulatos csatában bukta el a bajnoki elődöntő nyitómeccsét a címvédő Békéscsabával szemben a TEVA-hatos
  3. Labdarúgás: fordulás után döntött a GSK II. Szadán
    2015-04-05 18:08:19
    A szünetben csereként pályára lépett Pakuts Barna két találattal biztosította be a megérdemelt vendégsikert
  4. Ötöst vágott a gödöllői tizenegy a Hévízgyörknek
    2015-04-01 20:31:30
    Városunk focistái magabiztosan jutottak be a Pest megyei téli műfüves bajnokság döntőjébe
  5. Még van idő! Április végéig lehet pályázni az InnoMax Díjra
    2015-04-01 08:31:13
    Csaknem egy hónappal meghosszabbítja innovációs pályázatának határidejét a Gödöllőn is szolgáltató Invitel
  6. Megtette az első lépést az elődöntő felé a gödöllői hatos
    2015-03-22 19:13:10
    Amíg bírta erővel, egyenrangú ellenfél volt a Jászberény. A kritikus helyzetekben összekapta magát városunk röplabda-csapata
  7. Farsangi rögtönzések országos döntője Gödöllőn
    2015-03-19 17:05:37
    Március 21-én a Művészetek Háza épületében találkoznak az improvizációs fesztivál legjobbjai
  8. A gödöllői tizenegy a téli műfüves bajnokság egyik elődöntőse
    2015-03-11 20:01:45
    Magabiztosan múlta felül Mogyoródon a Dunakeszi Kinizsi gárdáját Nagy Dániel csapata
  9. Két helyen múlt Kaptur Éva középdöntőbe jutása
    2015-03-07 10:37:27
    A Gödöllői EAC sprintere ötödikként ért célba futamában a prágai fedett pályás Eb-n, 60 méteren. Nyolc századdal maradt el a folytatástól
  10. Hatos döntőben a gödöllői junior röpis lányok
    2015-03-02 16:57:25
    Schönfeld Tamás együttese gond nélkül teljesítette a feladatot, így júniusig nyugodtan készülhet a bajnoki végjátékra
  11. Röplabda: szettlopás vezette fel a borsodi bánatot Gödöllőn
    2015-02-22 21:32:18
    Alapszakasz-második lett a TEVA-hatos, így a Jászberény együttesével találkozik a bajnoki negyeddöntőben
  12. Arcok a kudarc után
    2015-02-15 10:42:02
    Több mutató is arról árulkodik, nem érdemeltek vereséget a gödöllői röplabdás lányok a Magyar Kupa döntőjében
  13. Meccslabdáról veszített Magyar Kupát a gödöllői röplabda-csapat
    2015-02-14 20:35:19
    Az első két szett után joggal bizakodhatott a lelkes publikum. Egyszerű a képlet: meg kell tanulni nyerni. A Vasasé lett a trófea
  14. Negyeddöntős műfüvön a gödöllői tizenegy
    2015-02-14 17:26:45
    A Hévízgyörk ellen egy döntetlen is elég volt a csoportelsőséghez Nagy Dániel csapatának. 3-3 lett a meccs vége
  15. Dupla szettelőnyből bukta el a Gödöllő a Vasas elleni csúcsrangadót
    2015-02-05 20:10:14
    A vereséggel elúszhat a TEVA-hatos alapszakasz-elsősége. A kupadöntőn elégtételt lehet(ne) venni
  16. Közel 9 milliárd forint sorsáról döntöttek a gödöllői városatyák
    2015-02-05 11:11:06
    Jó adóerő-képessége miatt csaknem 700 milliót bukik a város. Emellett csökken az állami dotáció és bővül a feladatkör
  17. Aranyszettel kupadöntős a gödöllői hatos!
    2015-01-27 20:51:10
    A február 14-i fináléban – akárcsak tavaly és tavalyelőtt - a Vasas lesz városunk röplabda-csapatának ellenfele
  18. Csak aranyszett segíthet a gödöllői röplabdás lányokon
    2015-01-22 20:31:41
    A párharc első meccse után a négy között újoncnak számító UTE csapata került közelebb a Magyar Kupa döntőhöz
  19. Royal-királyság az idei Nádas-kupán
    2015-01-12 09:52:42
    Ezúttal 14 csapat vett részt a gödöllői egyetem sportcsarnokában megrendezett tornán, ahol ketten rivalizáltak az elvileg hármas döntőben
  20. Ezek a Gödöllő-UTE kupaelődöntő időpontjai
    2015-01-03 10:25:46
    A röplabdás lányok először Újpesten néznek farkasszemet egymással, majd a helyi egyetem sportcsarnokában rivalizálnak a fináléért
  21. Gémesi Csanád a hetedik helyig jutott a vívó ob-n
    2014-12-19 15:34:26
    A Gödöllői EAC kardozóját az olimpiai bajnok Szilágyi Áron állította meg a negyeddöntőben
  22. Elődöntős a gödöllői hatos a röplabda Magyar Kupában
    2014-12-17 20:38:16
    A bajnoki címvédő Békéscsabát drámai aranyszettben búcsúztató UTE lesz a mieink ellenfele a januári párharcban
  23. Röplabda: három szettben dominált a gödöllői hatos a Jászságban
    2014-12-09 20:34:12
    Látszólag formalitássá vált a visszavágó a Magyar Kupa negyeddöntőjében. Két szett kell az elődöntőhöz az egyetemi csarnokban
  24. Decemberi Gödöllő-Jászberény röplabda-napok
    2014-12-02 11:29:59
    Az MK-negyeddöntő mérkőzései mellett bajnoki ütközeten is találkoznak egymással a riválisok az év utolsó hónapjában
  25. Röplabda: negyeddöntős a Gödöllő a Magyar Kupában
    2014-11-19 18:29:48
    Óriási fölénnyel diadalmaskodott a TEVA-hatos a másodosztályú Szombathely otthonában. Mindenki játéklehetőséget kapott
  26. Közel harmincan döntőznek az Erzsébet királyné vers- és prózamondó versenyen
    2014-11-18 13:42:52
    November 22-én, a gödöllői kastély barokk színházában négy kategóriában hirdetnek győztest és helyezetteket
  27. Szombathelyen szállnak be a Magyar Kupába a gödöllői röplabdás lányok
    2014-11-18 08:20:10
    A bajnok Békéscsabával került egy ágra Horváth András csapata, amelynek három párharcot kell megnyernie a döntőbe jutásért
  28. Gödöllőre került az Ugró1etem bajnoki címe
    2014-11-13 15:29:26
    A Szent István Egyetem Illuminaty csapata nyerte a sajátos versengés november 12-i, budapesti döntőjét
  29. Vendéglátóként sem nyeretlen már a GEAC focicsapata
    2014-10-29 15:50:27
    Az egyetemi formáció a hajrában döntötte el a bajnoki pontok sorsát az Isaszeg ellen bepótolt, hétközi ütközeten
  30. Gödöllői atléták is részesülnek a csapatbajnoki címért járó ötmilliós pénzdíjból