Találatok száma: 506

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
  1. Megsüvegelendő a gödöllői röplabdás lányok kupabúcsúja
    2015-12-22 19:42:50
    Remekül kezdték a negyeddöntő visszavágóját Horváth András tanítványai, akik a folytatásban nem bírtak a békéscsabai túlerővel
  2. Bajnoki ezüstéremig menetelt a Gödöllői EAC férfi kardcsapata
    2015-12-20 20:41:14
    A bombaerős Vasas ellen léptek pástra a döntőben az egyetemi klub pengeforgatói. A piros-kékek átgázoltak rajtuk
  3. Gödöllői „házidöntő” a Got Talentben
    2015-12-13 09:33:21
    Valamennyi helyi érdekeltségű formáció ott lesz a december 19-i fináléban: Acro Maniacs, Fricska és Talamba
  4. Szavazz a Fricskára és az Acro Maniacs-re Got Talentben!
    2015-12-11 11:00:37
    December 12-én mutatják be produkciójukat a gödöllőiek az élő show-ban. Minden voksra szükség van, hogy a döntőbe jussanak!
  5. Új szállodacéget szült a renomémentés Gödöllőn
    2015-12-10 10:27:25
    A régi társaság is megmarad, üzlethelyiségeket ad bérbe. A javaslatot csak a lokálpatrióta klubos képviselők szavazták meg
  6. Országos részvételi rekordot döntött a gyerekatlétika a gödöllői egyetem sportcsarnokában
    2015-12-06 16:11:00
    A közel négyszáz versenyző több mint egytizede a GEAC kötelékéből került ki. Az U13-as A csapat 4. lett
  7. Gödöllői játékos is erősíti a Pest megyei fociválogatottat az országos döntőben
    2015-12-04 08:13:22
    Hevesi Milán tagja volt az előcsatározáson győztes regionális csapatnak, amely a legjobb nyolc között folytathatja
  8. Talentometer-döntős a gödöllői oSKAr Music
    2015-11-25 10:49:49
    December 13-án az A38 Hajó lesz a helyszíne a végső megmérettetésnek, ahol színpadra lép a héttagú formáció
  9. Önálló, de „lyukas” régióvá válásról döntöttek a Pest megyei képviselők
    2015-11-02 10:51:45
    Véget érhet szűkebb pátriánk és a főváros közösködése az európai uniós támogatási források elosztása során
  10. Vers- és prózamondó verseny Erzsébet királyné emlékére
    2015-10-12 10:59:19
    Október 22-ig lehet jelentkezni a kulturális seregszemlére, aminek döntője a gödöllői kastély barokk színházában lesz
  11. Játék nélkül búcsúzhat a Magyar Kupától a gödöllői futsal-csapat
    2015-10-05 18:21:49
    Nem tudtak megállapodni a klubvezetők a mérkőzés időpontjáról. Az MLSZ a MAG-LOG kizárásáról döntött. A határozat jogerős
  12. Fölszállott a páva: elődöntőben a gödöllői táncospalánták
    2015-10-03 10:58:04
    A debreceni területi versenyről jutottak tovább a Tóth Judit és Moussa Ahmed koreográfusok által felkészített gyerkőcök
  13. Drámai módon hiúsult meg a Gödöllői EAC vezette atlétaformáció csapatbajnoki cím(védés)e
    2015-09-13 18:51:35
    Egyetlen pont döntött. A tavalyi második lett az idei győztes. 750 ezer forinttal kevesebbet kerestek az összefogás szereplői
  14. Szuper liga döntő szuper gödöllői atlétákkal
    2015-09-07 08:11:04
    Öt arany-, 1 ezüst- és 1 bronzéremmel tértek haza a pénzdíjas debreceni viadalról városunk sportolói
  15. Strandröplabda-ob: címvédés női fronton, gödöllői színekben
    2015-08-09 17:33:33
    Háromszettes csatában nyert a döntőben a Lutter Eszter, Lakatos Enikő kettős a kispesti homokon
  16. Három századon múlt Répási Petra bronzmedálja a junior Eb-n
    2015-07-18 17:06:35
    A Gödöllői EAC gátfutója már rajt után hátrányba került a döntőben. Küzdött, de mégsem fért fel a dobogóra
  17. Lecsúszott az universiade-döntőről a gödöllői sprinterlány
    2015-07-10 10:30:53
    Kaptur Éva idei legjobbjával ott lett volna a 200 méteres fináléban, de meg kellett elégednie a 14. hellyel
  18. Kaptur Éva futammásodikként elődöntős a kvangdzsui universiadén
    2015-07-09 11:18:06
    A másik gödöllői atléta, Kovács Zoltán nem tudta kiharcolni a fináléba jutást 400 méteres síkfutásban. Idei legjobbjával a 16. lett
  19. Kovács Zoltán elődöntős az universiadén
    2015-07-08 07:24:40
    A Gödöllői EAC sprintere a 400 méteres síkfutásban idénybeli legjobbjával repesztett a top 24 atléta közé
  20. Röplabda: érem nélkül zárták a bajnokságot a gödöllői juniorok
    2015-06-07 13:04:51
    A döntőbe jutásért a korábban legyőzött Kaposvár ellen kaptak ki a lányok, a bronzderbin pedig az örök mumus Vasastól
  21. Kiváló eredményekkel rukkoltak elő a gödöllői diákolimpikon atléták
    2015-06-05 16:44:02
    Minden éremből jutott a helyi tanodák – GEAC-ban erősödő – versenyzőinek az országos döntőkben
  22. Európa legjobbja lett Zebegnyei István és Zara nevű kutyája
    2015-06-02 09:15:46
    A gödöllői versenyző a két évvel ezelőtti ezüstérem után állhatott fel a dobogó felső fokára. Utazhat az USA-ba, a világbajnoki döntőre
  23. Megyebajnoki döntőt játszanak a gödöllői kézilabdás lányok
    2015-06-01 17:45:55
    A finálét június 6-án, Mogyoródon rendezik meg, a Final 24 program részeként. Az ellenfél az Euronovex USE csapata lesz
  24. Gödöllő adja a másodosztályú futsal-bajnokság legjobb U20-as csapatát
    2015-05-31 19:25:13
    Utánpótlás szinten nagyot alakított a szakmai stáb, mivel az U17-es együttes ezüstérmes lett a pontvadászatban
  25. Gödöllőn ütik a labdát az ország legjobb egyetemi csapatai
    2015-05-27 09:31:24
    Május utolsó hétvégéjén a Petőfi iskola és a Premontrei gimnázium tornatermében zajlik a döntő. A SZIE együttese címvédőként lép pályára
  26. Kevesebb támogatás jut a gödöllői sportszervezetek döntő többségének
    2015-05-21 17:58:02
    A kiemelt szakosztályok közül idén csak az asztaliteniszezők jártak jobban az önkormányzati dotáció elosztásánál
  27. Gödöllői érmek az egyéni rapidversenyeken
    2015-05-18 08:52:44
    A helyi sakkozók közül Sillye Kálmán megyei első lett, míg Lauber Kolos a második helyig jutott az országos döntőben
  28. Újra csapatbajnoki döntősök a címvédő gödöllői atléták
    2015-05-11 08:32:01
    A 444 pontot termelt GEAC-BEAC-Ikarus formáció idén sem talált legyőzőre a megmérettetés Keleti-csoportjában
  29. Nem lesz ott a bajnoki döntőben a gödöllői röplabda-csapat
    2015-04-19 20:16:50
    Másodszor is ötjátszmás csatában nyert városunkban a címvédő Békéscsaba, amely tavaly után újra finalista
  30. Tovább távolodott a Viharsarokban a bajnoki döntőtől a gödöllői hatos
    2015-04-16 19:18:18
    Fritz Ágnes térdsérülése sem szolgálta városunk csapatának egyenlítési tervét. Van-e innen visszaút?