Találatok száma: 506

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
  1. Strandröplabda U18 Európa-bajnokság: a 13. helyen végeztek a gödöllői lányok
    2023-08-27 18:36:17
    A Breuer Mirtill, Szabó Anna alkotta kettős a nyolcaddöntőig bravúrosan menetelt, majd az első helyen kiemelt spanyol kettős ellen elvérzett
  2. Gödöllői városháza-ügy: zárt ajtók mögött döntöttek újabb 83,2 millió forintos fedezetnövelésről
    2023-08-24 18:14:50
    A jelentős közpénzt felemésztő, közel nyolc éve húzódó projektre ebben az esztendőben több mint 1,1 milliárd forint költhető el
  3. Strandröplabda ob-döntő: szoros csatában ezüstérmes lett a gödöllői Windisch Kinga Kun Stefániával az oldalán
    2023-08-13 17:26:30
    A Karádi Zoltán által vezetett szakosztály tagjai közül a Lupa Beachen két páros jutott el a pénzdíjat is érő elődöntős fázisig
  4. Vívás, Egyetemi Világjátékok: lemaradt az éremről a gödöllői egyetem hallgatóját soraiban tudó férfi párbajtőrcsapat
    2023-08-06 10:43:26
    A franciák elleni elődöntőt 5 találatos előnyről bukta el a magyar formáció, amely az olaszokkal vívott bronzmeccsen már csak árnyéka volt önmagának
  5. Labdarúgás Pest vármegyei Szuperkupa: magánál tartotta a serleget a Gödöllői SK!
    2023-07-30 19:36:41
    Molnár Zoltán együttese már első félidőben eldöntötte a Wild Tamás súlyos sérülésével terhelt meccs sorsát a maglódi stadionban
  6. Strandröplabda MEVZA-torna: bronzérmes gödöllői lányok az U18-as korosztályban
    2023-07-07 20:43:53
    A Breuer Mirtill, Szabó Anna alkotta kettős az elődöntőig hibátlanul menetelt, majd izraeli riválisát legyőzve állhatott fel a dobogó alsó fokára
  7. Vécsey László megszavazta a „státusztörvényt”, és kiemelte: a Fideszben nem lehet tisztségre jelentkezni, csak feladatra
    2023-07-05 18:37:20
    Interjú a gödöllői központú választókerület kormánypárti parlamenti képviselőjével a költségvetésről, a választásokról és a Városháza-projekt csúcsdöntéséről
  8. Európa Játékok: egy hellyel maradt el a dobogótól a Mészáros Esztert is soraiban tudó női légpuska-csapat
    2023-06-24 18:09:05
    A MATE-Gödöllői EAC versenyzője mellett Dénes Eszter és Bajos Gitta alkotta a magyar triót, amely a kisdöntőben a házigazda lengyelektől szenvedett vereséget
  9. Gödöllői városháza-ügy: jogellenesnek minősítette a közbeszerzési döntőbizottság a szerződésmódosítást
    2023-06-24 10:17:54
    Az elmarasztaló határozatban olyan mondat (is) szerepel, hogy a közpénzek felhasználásának átláthatósága szenved csorbát
  10. Gödöllői városháza-ügy: többmilliós bírságokkal sújtotta a közbeszerzési döntőbizottság az önkormányzatot
    2023-06-19 17:32:34
    A március elején kelt határozat jogerős, az ellen közigazgatási per indítható a Fővárosi Törvényszéken
  11. Strandröplabda: arany nélküli elődöntős gödöllői túlerő az országos bajnokság tatai fordulóján
    2023-06-18 16:13:18
    A főtáblára jutott öt női- és egy férfi páros közül kettő érmet nyert a Tóparti sétányon június harmadik hétvégéjén lezajlott megmérettetésen
  12. Vívó Európa-bajnokság: az egyéni versengés 21. helyezettje lett Gémesi Csanád
    2023-06-17 15:40:08
    A MATE-Gödöllői EAC kardozója a nyolcaddöntőbe jutásért lezajlott asszót veszítette el olasz riválisával szemben
  13. Vita nélkül döntöttek a gödöllői közkassza tavalyi számhalmazáról
    2023-05-25 16:29:18
    A képviselőtestület tagjai 9 igen szavazattal, valamint 5 tartózkodással fogadták el a 2022-es városi költségvetés zárszámadását
  14. Strandröplabda iskolai világbajnokság: ezüstéremmel térhet haza Izraelből a gödöllői Szabó Anna
    2023-05-22 15:08:21
    A négy évvel ezelőtt aranyérmet szerzett lány Kun Stefániával az oldalán lett második. A döntőben a brazilok állították meg a magyar kettőst
  15. Labdarúgás: egy éven belül megyei bajnok és kupagyőztes is lett a Gödöllői SK!
    2023-05-21 18:52:56
    Győri Zoltán együttese már első húsz percben eldöntötte a díszes serleg sorsát a ceglédi aréna nyári melegében, majd megduplázta előnyét
  16. Röplabda: Gödöllőn van az ország második legjobb női juniorcsapata!
    2023-05-21 17:16:28
    Wirnhardt Oszkár és Tompa Brigitta együttese az elődöntőben elkaszálta az UTE csapatát, majd a fináléban alulmaradt az MTK-val szemben
  17. Labdarúgás: fölényes gödöllői siker a hétközi bajnokin
    2023-05-17 19:50:50
    A kupadöntő előtt négy nappal a finálébeli rivális otthonában, Felsőpakonyban diadalmaskodott Győri Zoltán legénysége
  18. Pontszerző gödöllői helyezés a Sport XXI Aquatlon Országos Döntőben
    2023-05-09 17:50:24
    A mindössze 8 esztendős Galli Ádám az újoncok között lett nyolcadik a helyi uszodában és az egyetemi atlétika pályán lezajlott viadalon
  19. Vívás: aranyérmet nyert az újoncok mezőnyében a kardforgató gödöllői fiúcsapat
    2023-05-07 18:29:14
    A korosztály országos bajnokságát Nagykanizsán rendezték meg. Városunk fiataljai a törökbálintiakat múlták felül a döntőben
  20. Népes csapat képviseli Gödöllőt a tájékozódási futók országos diákolimpiai döntőjében
    2023-04-18 18:24:24
    A Kirchhofer SE tehetséges fiataljai minden kategóriában dobogón végeztek a Normafánál lezajlott megyei megmérettetésen
  21. Labdarúgás Pest Vármegyei Kupa: a Dunaharaszti kiütésével döntős a Gödöllő!
    2023-04-12 18:41:34
    Győri Zoltán együttese parádés és eredményes játékkal kétséget sem hagyott afelől, hogy sikerrel vegye az elődöntő ütközetét
  22. Labdarúgás Pest Vármegyei Kupa: Mertse Ábel mesterhármasával elődöntős a gödöllői legénység
    2023-03-29 18:51:33
    Szentendrei győzelmével Győri Zoltán csapata bebiztosította indulását a Magyar Kupa 2023/2024-es idényének országos főtábláján
  23. Röplabda NB I. Liga: döntő játszmás meccsen múlta felül az UTE fiókcsapatát a gödöllői hatos
    2023-03-18 19:21:38
    A több mint kétórás összecsapás folyamán mindig a vendég lila-fehérek kerültek előnybe, de Szalay Attila alakulata nem adta meg magát
  24. Húsz éve adták át a gödöllői Deák téren megépített bérlakásokat
    2023-03-07 18:20:58
    Két évtized alatt sok minden megváltozott: sorsolás helyett egyfajta „csodaképlettel” számítják ki a befutó igénylőket
  25. Élőben követhető a Gödöllői Református Líceum csapatának döntős szereplése
    2023-03-03 17:56:39
    A Szabadság téri tanoda Trifolium elnevezésű csapata az első helyen végzett az MTA középiskolás tanulmányi versenyében
  26. Labdarúgás Pest Vármegyei Kupa: simán jutott a negyeddöntőbe a gödöllői legénység
    2023-02-11 16:20:21
    Győri Zoltán csapatának tagjai közül Pomázon duplázni tudott a friss szerzemény, Mertse Ábel és megszerezte első tétmeccses találatát Gólya Ádám
  27. Erősebb kerettel, a tavalyihoz hasonló célokért küzd a gödöllői focicsapat
    2023-02-09 10:16:55
    Győri Zoltán vezetőedző bízik a négy érkező játékos tudásában, és elismerte, hogy az őszi szezon botlásaiból is tanulni kell
  28. Elutasította a kormány a gödöllői bölcsődeépítést tápláló hitelfelvételt
    2022-12-15 11:34:27
    Közel félmilliárd forint sorsáról döntött a kabinet, a nemleges választ nem indokolták a határozatban
  29. Gödöllőnek nem jött össze a termálvíz-hasznosítás, „bezzeg” Veresegyházon igen
    2022-12-12 10:25:54
    Kovács Barnabás geofizikus, volt önkormányzati képviselő úgy véli: a személyes politikai és egyéni érdekek fontosabbak voltak mint a városlakók komfortja
  30. Sportlövészet: hatodik legjobbként zárta a világkupa-döntőt Mészáros Eszter
    2022-12-01 17:37:48
    A MATE-Gödöllői EAC versenyzője a légpuskások 10 méteres egyéni számában 0,3 körrel maradt le az elődöntőről