Találatok száma: 240

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8
  1. Pozsonyban és Gödöllőn csillogtatták tudásukat a GEAC atlétái
    2020-01-27 10:09:30
    Január utolsó hétvégéjén a szlovák fővárosban, az Olimpiai Reménységek Versenyén, illetve a Sport XXI megmérettetésen remekeltek a fiatalok
  2. Gödöllői edző felel a magyar utánpótláskorú atléták fejlődéséért
    2020-01-21 11:25:58
    Komoly szakmai elismerés és megtiszteltetés érte a korábban sprinterként sikeres Kovács Zoltánt
  3. Minőségi eredményekkel rukkoltak elő a gödöllői atléták
    2020-01-20 10:11:03
    Az idősebbek a fővárosi BOK-csarnokban, a fiatalok pedig Székesfehérváron termelték az egyéni csúcsokat és az érmeket
  4. Bécsben és Győrben is remekül sikerült a gödöllői atléták évindítása
    2020-01-13 10:27:35
    Az idősebbek az osztrák fővárosban, a fiatalabb korosztály pedig a Rába partján hallatott magáról
  5. Sportosan búcsúztak az óévtől a Gödöllői EAC atlétái
    2019-12-23 15:05:38
    Az egyetemi műhely felnőtt és utánpótláskorú versenyzői a 2019-es évben összesen 75 érmet szereztek az országos bajnokságokon
  6. Duplán ünnepteltek a gödöllői atlétapalánták Salgótarjánban
    2019-11-18 08:32:36
    Az U11-es és az U13-as korosztály egyaránt aranyéremmel gazdagodott az Észak-Magyarországi Régió mezei futó versenyén
  7. Vidéken vitézkedtek a gödöllői egyetemi klub atlétái
    2019-10-14 08:21:53
    Veszprémben, Pécsett és Békéscsabán remekeltek a helyi klub sportolói, akik közül Pápai Márton Mezei Liga győztes lett
  8. Csapatbajnoki ezüstöt ért a gödöllői atléták erőn felüli teljesítménye
    2019-09-09 08:35:37
    Nádházy Evelin 54 ponttal járult hozzá a mátyásföldi Ikarusszal alkotott formáció székesfehérvári sikeréhez
  9. Három Szuper Liga-győztes atlétával büszkélkedhet a Gödöllői EAC
    2019-09-02 10:19:43
    Nádházy Evelin duplázni tudott, Simonváros Csanád idei legjobbját ugrotta, míg Pápai Márton egyéni csúccsal nyert
  10. Kilenc gödöllői érem a junior és ifi ligadöntőn
    2019-08-26 10:13:38
    Az egyetemi klub atlétáinak sikerei anyagilag is segítették a szakosztályt. Mihály Ádám és Mihajlovic Alex diadalmaskodtak
  11. Egyéni csúcsig szállt a gerely Mihajlovic Alex kezéből
    2019-08-19 10:28:22
    Szép eredményekkel büszkélkedhettek a gödöllői atléták a Junior és Ifjúsági Budapest Bajnokságon
  12. Egy híján húsz pont megszerzésével segítették a válogatottat a gödöllői atléták
    2019-08-11 17:08:15
    Két pozíción múlt, hogy nemzeti formációnk két év múlva is az első ligában szerepeljen a csapat Európa-bajnokságon
  13. Kiállták a többróbát a gödöllői atléták
    2019-08-05 08:27:12
    Kiválóan szerepeltek a GEAC versenyzői az augusztus első hétvégéjén megrendezett összetett országos bajnokságon
  14. Hat bajnoki éremosztásnál volt jelenésük a gödöllői atlétáknak
    2019-07-29 08:40:25
    Remekeltek a GEAC versenyzői, akik – az értékes helyezések mellett – három arany-, két ezüst- és egy bronzmedáliát gyűjtöttek be az ob-n
  15. Parádésan szerepeltek a legifjabb gödöllői atléták
    2019-07-14 17:42:02
    Nyolc éremmel tértek haza a GEAC újonckorú tehetségei a Győrben lezajlott korosztályos országos bajnokságról
  16. Bearanyozták a hétvégét a gödöllői gerelyhajító ifi atléták
    2019-07-01 10:41:35
    Mind a fiúknál, mind a lányoknál Máté Alpár tanítványa nyerte az országos bajnoki címet. Ezen felül 3 bronzérem is jutott a GEAC-nak
  17. Három gödöllői atléta segítette Lengyelországban a gyermek válogatottat
    2019-06-24 16:49:35
    Nemzeti csapatunk a második helyen végzett. Kriszt Sarolta hatalmas egyéni csúccsal lett ezüstérmes távolugrásban
  18. Bíztató eredményekkel rukkoltak elő a gödöllői atléták
    2019-06-24 08:32:46
    Két nap leforgása alatt három versenyen is számot adtak felkészültségükről a helyi egyetemi klub sportolói
  19. Gödöllői atléták sikereiről is szólt a Budapest Open
    2019-06-10 10:32:05
    Tucatnyi ország kiválóságainak részvételével rendezték meg a Schulek Ágostonnak emléket állító viadalt a mátyásföldi Ikarus-pályán
  20. Gödöllői váltó-sikerek a zalai dombok között
    2019-06-03 16:35:38
    Hat érmet szereztek a helyi egyetemi klub atlétái június első vasárnapján, minden színű medáliából kettő-kettőt
  21. Kitüntették a Gödöllői EAC kiváló atléta edzőjét
    2019-05-27 16:51:42
    Karakas Józsefné, Jutka néni a Magyar Atlétikáért Arany fokozat elismerő címet vehette át a szervezet közgyűlésén
  22. Hallgatóként és diákként is remekeltek a gödöllői atléták
    2019-05-27 07:58:29
    Az egyetemisták a budapesti MEFOB-on, a középiskolások a székesfehérvári megmérettetésen öregbítették a GEAC hírnevét
  23. Csúcsokat halmozó és csúcsra futó gödöllői atléták
    2019-05-20 08:21:57
    A debreceni Kelet Kupa mellett, a Mátraháza és Kékestető között lezajlott hegyifutó ob-n is helytálltak a GEAC versenyzői
  24. Két pont hiányzott, hogy győztesként jussanak a csapatbajnoki döntőbe a gödöllői atléták
    2019-05-13 08:37:59
    Az első nap után még a vezetett a GEAC-Ikarus fúziós formáció a Miskolcon lezajlott megmérettetésen
  25. Gödöllői rúdugró- és gerelyhajító csapatérmek az esős Debrecenből
    2019-05-06 10:06:57
    Kriszt Botond nyerte az idei év első hárompróba viadalát. A legkisebb GEAC-os atléták Albertirsán jeleskedtek
  26. Fényesen csillogó hazai érmek a gödöllői Sport XXI-es versenyen
    2019-04-15 10:19:42
    A GEAC több atlétája is egyéni csúcsot futott az idei év első szabadtéri pálya-megmérettetésén, az Albert Kupán
  27. Éremgyűjtő gödöllői atlétapalánták a Rákos-patak partján
    2019-04-07 10:29:02
    A vidéki versenyzők összevetésében szerepeltek kiválóan Kovács Gábor tanítványai a fővárosi terepversenyen
  28. Takács Ákos világbajnoki hatodik helyezett Torunban
    2019-03-28 07:34:59
    A Gödöllői EAC atlétája a szeniorok M35-ös kategóriájában érte el a kiváló sikert 400 méteres síkfutásban
  29. Értékes gödöllői helyezések a kecskeméti terepen
    2019-03-25 10:03:24
    A GEAC 18 atlétája vett részt a 111. alkalommal megrendezett mezei futó országos bajnokságon
  30. Újoncok gazdagították a gödöllői atléták éremkollekcióját
    2019-03-03 16:38:00
    Kriszt Sarolta négypróbában lett bajnok, Fodor Péter pedig diszkoszvetésben állhatott fel a dobogó második fokára