Találatok száma: 240

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8
  1. Taroltak a gödöllői atléták többpróbában
    2016-09-19 10:40:23
    Renner Luca és Kriszt Botond nem csak korosztályuk bajnoki címét szerezték mg, hanem a felnőttek között sem találtak legyőzőre
  2. Több mint 4 millió forintot termelt a csapatbajnoki ezüst a GEAC-Ikarus fúziónak
    2016-09-12 08:40:22
    Városunk atlétái 11 esetben végeztek érmes pozícióban a székesfehérvári döntőn. A serdülők a bravúros 4. helyen zártak
  3. Olimpia: Erdélyi Zsófia 52. lett maratonfutásban
    2016-08-14 17:22:29
    Londonhoz képest 40 pozíciót javított a sportpályafutását Gödöllőn kezdő atléta. A három magyar közül ő volt a legjobb
  4. Elvéreztek a selejtezőben a gödöllői ifi-atléták
    2016-07-15 14:13:24
    Simonváros Csanád rúdugrásban, Kriszt Katalin magasugrásban szorult ki a döntőt jelentő legjobb 12 közül a kontinensviadalon
  5. Kevésen múlt a gödöllői atlétalány elődöntőbe jutása
    2016-07-14 10:35:31
    14 századmásodperc választotta el Király Adélt a grúziai ifjúsági Európa-bajnokságon, hogy a legjobb 16 között folytassa 400 méteren
  6. Éremhalmozó gödöllői újonc és serdülő atléták
    2016-07-11 10:18:07
    Több értékes helyezés mellett 11 medáliát nyertek a GEAC tehetségei a debreceni országos bajnokságon
  7. Gödöllő három bajnoka utazhat az ifjúsági kontinensviadalra
    2016-07-04 10:23:32
    Remekül szerepeltek a GEAC korosztályos atlétái a miskolci országos megmérettetésen
  8. Három érem jutott a gödöllői atlétáknak az U23-as és junior ob-n
    2016-06-27 08:31:33
    Ezen felül további értékes helyezéseket is szereztek városunk sportolói a szombathelyi viadalon
  9. Gödöllői sportpénz átrendeződés: előretörtek az atléták, bánhatják a vívók
    2016-06-08 08:45:44
    A szabadidős szakosztályok közül idén az íjászok és rögbisek vezetik az önkormányzati támogatási rangsort
  10. Gödöllői atléták mozgalmas, éremhalmozással dúsított víkendje
    2016-05-25 11:05:45
    A csapatbajnoki elődöntő után a váltó országos bajnokságon és a Paulinyi-emlékversenyen is remekeltek a GEAC üdvöskéi
  11. Idén is csapatbajnoki finalista a Gödöllői EAC vezette atléta-egyesülés
    2016-05-16 09:39:02
    Ebben az évben az Ikarus BSE legjobbjaival jött létre a közös formáció, amely 2. lett a Keleti-csoport debreceni elődöntőjében
  12. Gödöllői atléták érmes szezonnyitója Vácott
    2016-04-26 10:24:49
    A GEAC utánpótláskorú fiataljai sikeresen szerepeltek a dr. Vanyek Béla nevét viselő emlékversenyen
  13. Mezeifutó-sikerekkel rukkoltak elő a legkisebb gödöllői atléták
    2016-04-05 13:17:24
    Az U11-es korcsoport fiúk számára kiírt versenyét Szabó Csongor nyerte, Kriszt Sarolta a 3. lett a lányoknál
  14. Ugrásban nyertek fedett pályás bajnoki címeket a GEAC ifi- és juniorkorú atlétái
    2016-02-28 19:22:44
    Kondrák Réka és Simonváros Csanád teljesítményét rúd is segítette, Renner Lucának minden színű éremből jutott
  15. Nyolc medáliát termeltek a gödöllői atléták a fedett pályás ob-n
    2016-02-22 08:47:50
    Az éremtáblázat élén végzett GEAC-különítmény ismét igazolta, hogy az egyik legjobb honi szakosztálya a sportágnak
  16. Taroltak a Gödöllői EAC atlétalányai a fedett pályás összetett ob-n
    2016-02-15 10:49:03
    Renner Luca felnőtt és junior bajnok lett, Ajkler Eszter egy ezüst- és egy bronzérmet nyert, Kriszt Katalin harmadikként végzett
  17. Aranyos gödöllői újonc és serdülő atléták
    2016-02-08 10:34:08
    Több értékes helyezés mellett számos érmet is nyertek a GEAC tehetségei a fedett pályás országos bajnokságon
  18. Gödöllői atlétalány nagy ugrása
    2016-02-01 10:14:52
    Kriszt Annamária 360 centiméteres teljesítményével közel került az ifjúsági Eb nevezési szintjéhez
  19. Egy híján húsz gödöllői atléta lett tagja a válogatott elitkereteknek
    2016-01-19 10:22:29
    Hárman az olimpiai részvételben reménykedők táborában is helyet követeltek maguknak. Fedett pályán versenyeztek a kicsik és a nagyok
  20. Fedett pályás gödöllői sikerek Pozsonyban
    2015-12-14 10:59:57
    Egy aranyérem mellett számos értékes helyezést értek el a GEAC utánpótláskorú atlétái a rangos viadalon
  21. Bronzérmes gödöllői atléták a Sport XXI. mezei versenyén
    2015-11-08 16:37:00
    A GEAC U13-as A csapata, valamint Szőke-Kiss Jácint állhattak fel a dobogóra a hűvösvölgyi megmérettetésen
  22. Remekeltek a gödöllői utánpótlás-atléták a Magyar Ligában
    2015-10-19 13:26:50
    A GEAC serdülő- és ifjúsági korú versenyzői elsők lettek az országos összesítésben, a juniorok pedig a harmadik helyen zártak
  23. Négy gödöllői atléta segítette az U16-os válogatott csehországi diadalát
    2015-09-28 09:36:50
    Öt nemzet legjobbjai randevúztak Breclavban. Kondrák Réka egyéni csúccsal lett második rúdugrásban
  24. Drámai módon hiúsult meg a Gödöllői EAC vezette atlétaformáció csapatbajnoki cím(védés)e
    2015-09-13 18:51:35
    Egyetlen pont döntött. A tavalyi második lett az idei győztes. 750 ezer forinttal kevesebbet kerestek az összefogás szereplői
  25. Soos Levente ugrott a legmagasabbra Varsóban
    2015-09-10 18:45:05
    A Gödöllői EAC atlétája 146 centiméteres eredménnyel nyerte a Nemzetközi Gyermek Atlétikai Játékokat
  26. Szuper liga döntő szuper gödöllői atlétákkal
    2015-09-07 08:11:04
    Öt arany-, 1 ezüst- és 1 bronzéremmel tértek haza a pénzdíjas debreceni viadalról városunk sportolói
  27. Atlétapalántákat toboroz a Gödöllői EAC
    2015-09-04 10:21:10
    Szeptemberben várják a 2003-2007-es születésű gyerkőcök jelentkezését az egyetemi pályán
  28. Gödöllői liga-sikerek az atléták ifi- és junior Budapest-bajnokságán
    2015-08-31 10:11:18
    Az egyetemi klub versenyzői közül többen is kiváló eredményt értek el az Ikarus-pályán lezajlott megmérettetésen
  29. Gödöllői aranyakról is szól az atléták országos bajnoksága
    2015-08-07 18:51:04
    Augusztus második hétvégéjén Székesfehérvár ad otthont a sportág legjelentősebb hazai megmérettetésének
  30. Kriszt Katalin az EYOF 10. legjobb magasugrója
    2015-07-30 19:43:18
    A gödöllői atlétalány a kezdő magasságot első teljesítette Tbilisziben, ám az emelés kifogott rajta