Találatok száma: 240

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8
  1. Nyolc medáliát gyűjtöttek a GEAC junior- és ifi atlétái
    2019-02-24 18:04:04
    Az aranyérmek Mihály Ádám rúdugró és a 4x200-as fiúváltó nevéhez fűződtek a fedettpályás országos bajnokságon
  2. Dortmundban is letették névjegyüket a gödöllői atlétapalánták
    2019-02-19 07:51:22
    A helyi fiatalok a budapesti válogatottat segítették győzelemre a rangos nemzetközi viadalon, majd egyéniben vitézkedtek
  3. Máté Alpár vehette át a Gödöllő Sportjáért díjat
    2019-02-15 19:27:58
    Az atléták és a vívók vitték a prímet a tavalyi év legjobbjainak teljesítményét elismerő ünnepi rendezvényen
  4. Hétpróbás gödöllői arany- és ezüstérem
    2019-02-11 07:29:19
    Tóth Zsombor és Szamosi András révén a GEAC atlétái kisajátították a dobogó első két fokát a fedettpályás összetett ob-n
  5. Gödöllői atléta-sikerek Budapesten és Bécsben
    2019-02-04 10:30:32
    A serdülők fedettpályás országos bajnokságán két bronzérem jutott a GEAC-nak. Nádházy Evelin az osztrák fővárosban nyert
  6. Gödöllői újoncatléták csodanapja a BOK-csarnokban
    2019-01-27 23:52:38
    Négy arany-, egy ezüst- és három bronzéremmel zárták a korosztályos fedett ob-t a 2006-os születésű tehetségek
  7. Beindult a fedett pályás idény a gödöllői atlétáknál
    2019-01-21 10:17:08
    A GEAC valamennyi korosztályban képviseltette magát a január harmadik hétvégéjén lezajlott viadalokon
  8. Viccesen teljesítették az év legfontosabb versenyét a gödöllői atléták
    2018-12-21 16:44:45
    December 20-án több mint 100 sportoló mérte össze a tudását a szakosztály közös, karácsonyi edzésén, az egyetemi csarnokban
  9. Deák Nagy Marcell visszatért Gödöllőre
    2018-12-18 18:13:41
    Két év elteltével csatlakozott újra anyaegyesületéhez a 400 méteren nemzetközi mércével mérve is sikeres atléta
  10. Öt medállal zárták utolsó korosztályos országos versenyüket a gödöllői gyermekatléták
    2018-10-11 17:28:15
    A legeredményesebb Kriszt Sarolta volt, aki a magas- és a távolugrás mellett a váltóval is aranyérmes lett
  11. Sikeres atléták, menedzselt foci ifjak és Recreo Sport program Gödöllőn
    2018-09-22 11:11:39
    Ezekkel a témákkal foglalkozik a TÉRFÉL sportmagazin sorozat 27. adása. Hat vendég ült a kamerák előtt
  12. Szépen csillogó érmeket nyertek a gödöllői atlétapalánták
    2018-09-17 10:09:50
    Budapesten rendezték meg a Közép- és az Észak-Magyarországi Régió U13-as és U11-es őszi Sport XXI atlétikai csapat pályaversenyét
  13. Győzelemmel felérő csapatbajnoki ezüstérem részesei voltak a gödöllői atléták
    2018-09-10 07:38:47
    A nagy nevekből álló Honvéddal meccselt a GEAC-Ikarus közös formáció a székesfehérvári döntőben
  14. Tizenegy gödöllői érem született az atléták ifjúsági és junior liga döntőjén
    2018-09-03 08:21:08
    Simonváros Csanád újabb sikerével teljessé tette éves éremkollekcióját, minden fontos versenyt megnyert Magyarországon
  15. Világversenyek gödöllői atlétákkal
    2018-06-28 19:05:12
    Július első felében ifjúsági Európa-bajnokságon és junior világbajnokságon állnak rajthoz a GEAC fiatal kiválóságai
  16. Veszprémben sikeres gödöllői gyermekatléták
    2018-06-14 19:19:43
    A GEAC nyolc főből álló különítménye utazott el a versenyre, ahol Kriszt Sarolta és Fodor Péter teljesítménye tűnt ki
  17. Három bajnokot adott az országnak a Gödöllői EAC
    2018-06-11 08:33:57
    Tíz érmet nyertek az egyetemi szakosztály atlétái az U23-as és junior (U20) országos bajnokságon, Miskolcon
  18. Halmozták a remek eredményeket a gödöllői diákatléták
    2018-06-10 11:15:32
    Többen teljesítettek Eb-kiküldetési szintet, kaptak meghívást a válogatottba, vagy értek el egyéni csúcsot
  19. Szörényi Zoltán lett Csehország nindzsa bajnoka
    2018-06-04 17:21:03
    Az egykori gödöllői atléta mintegy 800 indulót utasított maga mögé, és nyerte meg az 50 ezer koronás fődíjat
  20. Gödöllői sportvezetőket tüntettek ki az atléták közgyűlésén
    2018-05-27 10:28:27
    Szörényi István rúdugróedző a díj ezüst fokozatát érdemelte ki, míg Kriszt Balázs szakosztályvezető a bronzplakettet vehette át
  21. Győrben tettek csodát a gödöllői atléták
    2018-05-21 11:03:28
    Városunk sportolói négy országos bajnoki címet szereztek az Olimpiai Parkban, a legjobb magyar többpróbázók viadalán
  22. Nagy dobással és nagy ugrásokkal rukkoltak elő a gödöllői atléták
    2018-05-06 17:19:49
    Megsüvegelendő Soos Levente 2 méteres teljesítménye és Canea Zoltán egyéni gerelyhajító csúcsa a fehérvári ÜCSB-n
  23. Hazai éremeső a Gödöllő EAC gerelyhajító versenyén
    2018-04-23 07:45:53
    Mátyásföldön is remekül helytálltak a városunkat képviselő atlétapalánták a SPORT XXI elnevezésű viadalon
  24. Gödöllői érmekben bővelkedő atlétika-versenyek
    2018-03-19 10:37:53
    Csapatezüstöt nyertek a mezeifutó lányok, Soos Levente remekelt Dortmundba, Szörényi István szenior bajnok lett rúdugrásban
  25. A Gödöllői EAC lett a fedett pályás ob éremtáblázatának éllovasa
    2018-02-19 10:23:22
    Parádés szereplés: 5 arany- és 2 bronzérem az atléták hétvégi seregszemléjén. Nádházy Evelin triplázott
  26. Gödöllői atlétafiúk aranyat érő ugrásai
    2018-02-05 10:26:34
    Bánovics József egyéni csúccsal, Soos Levente egyetlen hibás kísérlettel lett serdülő országos bajnok fedett pályán
  27. Újonc ob: két számban is érmet nyertek a gödöllői atlétalányok
    2018-01-29 10:18:23
    A felnőttek is megkezdték a fedett pályás idényt, Budapesten, Bécsben és Pozsonyban is születtek értékes GEAC-eredmények
  28. Gödöllői atléták sikeres fedettpályás idénynyitója
    2018-01-21 19:14:08
    Január harmadik szombatján a fővárosi BOK-csarnokban rendezték meg a Budapest Bajnokságot
  29. Fedettpályás felkészülési versenyeken jártak a gödöllői atléták
    2018-01-15 10:32:45
    A rúdugrók Budapesten az újoncok és a serdülők Nyíregyházán értek el remek eredményeket január második hétvégéjén
  30. Éremhalmozás után rosszalkodtak az autóban a gödöllői atlétapalánták
    2018-01-08 10:19:09
    Az új esztendő első hétvégéjén Dunakeszin rendeztek idénynyitó versenyt, amin a GEAC tehetségei is rajthoz álltak