Találatok száma: 240

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8
  1. Ezüstből bőven jutott az ob-n a serdülő és újonc gödöllői atlétáknak
    2015-07-13 13:24:16
    A legfényesebb érem hiányzott a gazdag kollekcióból. A lányok voltak sikeresebbek az Ikarus-pályán
  2. Kaptur Éva futammásodikként elődöntős a kvangdzsui universiadén
    2015-07-09 11:18:06
    A másik gödöllői atléta, Kovács Zoltán nem tudta kiharcolni a fináléba jutást 400 méteres síkfutásban. Idei legjobbjával a 16. lett
  3. Kovács Zoltán elődöntős az universiadén
    2015-07-08 07:24:40
    A Gödöllői EAC sprintere a 400 méteres síkfutásban idénybeli legjobbjával repesztett a top 24 atléta közé
  4. Világversenyekre utaznak a Gödöllői EAC ifjúsági atlétái
    2015-06-28 15:51:00
    Kolumbiában és Grúziában lesz jelenése három lánynak és egy fiúnak júliusban
  5. Két arannyal fűszerezték ifibajnoki remeklésüket a gödöllői atléták
    2015-06-22 20:44:51
    Összesen hat GEAC-os fiatal vehetett át érmet a díjkiosztókon. Volt, aki egyéni csúccsal érte el sikerét
  6. Négy gödöllői atléta segíti a válogatottat a csapat Eb 2. ligájában
    2015-06-16 17:09:35
    A mátyásföldi Ikarus-pályán dőlt el, kik utazhatnak Bulgáriába. Ezúttal sem volt hiány GEAC-érmekben
  7. Letették névjegyüket a gödöllői kölyökatléták
    2015-06-08 13:28:27
    Debrecenben és Veszprémben rivalizáltak a hétvégén a legkisebbek. Többen is a dobogó tetejéig jutottak
  8. Kiváló eredményekkel rukkoltak elő a gödöllői diákolimpikon atléták
    2015-06-05 16:44:02
    Minden éremből jutott a helyi tanodák – GEAC-ban erősödő – versenyzőinek az országos döntőkben
  9. Ifjúsági vb-t érnek a fantasztikus eredmények
    2015-05-29 08:57:10
    A Gödöllői EAC két atlétája, Renner Luca és Kovács Emma teljesítették a kiküldetési szintet. Caliba utazhatnak
  10. Éremeső hullott a gödöllői atlétákra Székesfehérváron
    2015-05-20 14:40:19
    Az egyetemi klub 23 csapattal indult a versenyen, akik közül 19 állhatott dobogóra a különböző számokban
  11. Újra csapatbajnoki döntősök a címvédő gödöllői atléták
    2015-05-11 08:32:01
    A 444 pontot termelt GEAC-BEAC-Ikarus formáció idén sem talált legyőzőre a megmérettetés Keleti-csoportjában
  12. Remekeltek a szabadtéri idénynyitón a fiatal gödöllői ugró- és dobóatléták
    2015-04-27 11:09:48
    Egyéni csúcsokkal debütáltak Szörényi István és Máté Alpár tanítványai a vidéki versenyeken
  13. Szabadtéren is beindult a gödöllői éremhalmozás
    2015-03-16 08:57:28
    Az ünnep hétvégén mezeifutásban és gerelyhajításban remekeltek a GEAC fiatal atlétái
  14. Öt aranyat nyertek a fedett pályás ob-n a gödöllői atléták
    2015-02-23 08:42:31
    Egy ezüst- és három bronzmedált is begyűjtött a GEAC-delegáció, amely az éremtáblázat élén végzett
  15. Öt éremmel gazdagodtak a Gödöllői EAC atlétái
    2015-02-09 12:56:15
    Emellett számos, értékes helyezést is elértek a fedett pályás serdülő és újonc országos magyar bajnokságon
  16. Beindult az újévi élet a gödöllői atlétáknál
    2015-01-19 12:37:37
    Telt házas kölyökrendezvény helyszíne volt az egyetemi sportcsarnok. Itthon és külföldön is születtek GEAC-sikerek
  17. Triplán ünnepeltek a gödöllői atléták a többpróba bajnokságon
    2014-09-22 12:13:50
    Kovács Emma az ifi lányoknál, Kriszt Botond a junior fiúknál lett első, és a hétpróbás lánycsapat sem talált legyőzőre
  18. Gödöllői atléták is részesülnek a csapatbajnoki címért járó ötmilliós pénzdíjból
    2014-09-15 08:49:19
    Magabiztos, harminchárom pontos előnnyel verte riválisait a GEAC-BEAC-Ikarus fúzióval létrejött triumvirátus
  19. Hat gödöllői atléta lett Magyar Liga-győztes
    2014-09-09 09:02:47
    Pénzt is hozott a konyhára a GEAC utánpótláskorú versenyzőinek remek teljesítménye az első ízben kiírt versenysorozaton
  20. Három arany- és öt ezüstérmet nyert a GEAC a váltó ob-n
    2014-09-07 15:45:23
    Városunk atlétái minden korosztályban igazolták, hogy ott vannak a honi atlétika élmezőnyében
  21. Kölyökatlétákat toboroz a Gödöllői EAC
    2014-08-11 09:44:54
    Szeptembertől várják a 2002-2006-os születésű, gyors, ügyes gyerekeket az egyetemi pályán
  22. Ügyességi- és dobószámokban vitézkedtek a gödöllői atléták
    2014-07-14 10:27:44
    Öt arany-, két ezüst- és három bronzérem volt a GEAC-termés a serdülő- és újonc egyéni országos bajnokságon
  23. Odatették magukat a gödöllői atléták a válogatott viadalokon
    2014-07-06 12:26:42
    A 18 és a 20 év alatti fiatalok versenyeztek a szomszédos országok legjobbjaival. A GEAC gerelyhajítói két bronzot szereztek
  24. Négy elsőség jutott a gödöllői atlétáknak Debrecenben
    2014-06-30 08:39:02
    A futószámokban szóltak bele az országos bajnoki medáliák elosztásába a GEAC junior- és U23-as versenyzői
  25. Futottak, ugrottak, dobtak és csobbantak
    2014-06-24 17:46:38
    Az Egerben megszerzett érmek után a demjéni strandon lazítottak a Gödöllői EAC gyermekatlétái
  26. Kovács Emma a gerelyhajítás ifjúsági bajnoka
    2014-06-23 08:51:19
    A Gödöllői EAC atlétái minden éremből szereztek legalább egyet a zalaegerszegi megmérettetésen
  27. Nem vallottak szégyent a gödöllői atléták a válogatottban
    2014-06-22 17:15:38
    Kaptur Éva 200 méteren, Répási Petra 100 méter gáton lett 6. a csapat Európa-bajnokság első ligájában
  28. Nehézkes út vezetett a fantasztikus ezüstig
    2014-06-18 15:54:02
    Értékes éremmel zárták a Gödöllői EAC atlétapalántái a gyermek csapatbajnokságot
  29. Öt gödöllői atléta a nemzeti válogatottban
    2014-06-16 09:35:08
    Június harmadik hétvégéjén Tallinban rendezik meg a csapat Európa-bajnokság első ligájának küzdelmeit
  30. Több fronton is remek eredményekkel rukkolt elő a gödöllői atlétabázis
    2014-06-02 09:35:10
    Temérdek érmet nyertek az egyetemi klub és a helyi iskolák versenyzői a május végi megmérettetéseken